Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov BVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:19555:388KST Jirkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dänner Michal
Průša Vojtěch
 
 
Görner Darin
Gono Milan
 
 
4-795 3110
2.Kotrba Luděk
Jelínek Šimon
 
 
Vukliševič Zdeněk st.
 
 
WO    3020
3.Dänner MichalGörner Darin12-83-9-72321
4.Kotrba LuděkGono Milan8-945 3131
5.Průša VojtěchVukliševič Zdeněk st.-105512 3141
6.Jelínek ŠimonWO    3051
7.Kotrba LuděkGörner Darin510-8-3-72352
8.Průša VojtěchGono Milan10-1088 3162
9.Jelínek ŠimonVukliševič Zdeněk st.7-7911 3172
10.Dänner MichalWO    3082
11.Průša VojtěchGörner Darin7-9-9-12 1383
12.Jelínek ŠimonGono Milan-7-77-8 1384
13.Dänner MichalVukliševič Zdeněk st.84-4-883294
14.Kotrba LuděkWO    30104
15.Jelínek ŠimonGörner Darin         
16.Dänner MichalGono Milan         
17.Kotrba LuděkVukliševič Zdeněk st.         
18.Průša Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dänner Michal11Görner Darin30
Kotrba Luděk11Gono Milan12
Průša Vojtěch21Vukliševič Zdeněk st.03
Jelínek Šimon11   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov CVrchní
rozhodčí:
Obracaník Štefan
HOSTUJÍCÍ:SK Štětí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:38580:658SK Štětí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cipro Petr
Šimonek Milan
 
 
Dudek Jaroslav
Dvořák Martin
 
 
6-6-9843210
2.Veselý Petr
Pavlica Jan
 
 
Nedoma Jiří
Cedrych Milan
 
 
468  3020
3.Cipro PetrDudek Jaroslav-58-6-7 1321
4.Pavlica JanDvořák Martin-8129-7-72322
5.Šimonek MilanCedrych Milan10-879 3132
6.Veselý PetrNedoma Jiří58-38 3142
7.Pavlica JanDudek Jaroslav3-9-1-3 1343
8.Šimonek MilanDvořák Martin87-4-193253
9.Veselý PetrCedrych Milan11-12210 3163
10.Cipro PetrNedoma Jiří-57-8-8 1364
11.Šimonek MilanDudek Jaroslav-5-5-4  0365
12.Veselý PetrDvořák Martin-5-9-5  0366
13.Cipro PetrCedrych Milan-812107 3176
14.Pavlica JanNedoma Jiří-109-9-2 1377
15.Veselý PetrDudek Jaroslav-2-3-11  0378
16.Cipro PetrDvořák Martin-785-3-72379
17.Pavlica JanCedrych Milan77-9-4-323710
18.Šimonek MilanNedoma Jiří-8    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cipro Petr13Dudek Jaroslav40
Pavlica Jan04Dvořák Martin31
Šimonek Milan21Cedrych Milan13
Veselý Petr22Nedoma Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice BVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:KST Apollo Ústí nad Labem BRozhodčí:Freimannová Helena
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Navarová Jana
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:35 KST Apollo Ústí nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stehlík Petr
Štěpánek Jiří
 
 
Nechyba Radim
Jedlička Karel
 
 
     3210
2.Štika Jiří st.
Štěpánek Ivan
 
 
Vršovský Tadeáš
Kabelka Jakub
 
 
     3120
3.Štika Jiří st.Kabelka Jakub     0321
4.Štěpánek IvanVršovský Tadeáš     2322
5.Štěpánek JiříNechyba Radim     0323
6.Stehlík PetrJedlička Karel     0324
7.Štěpánek IvanKabelka Jakub     2325
8.Štěpánek JiříVršovský Tadeáš     1326
9.Stehlík PetrNechyba Radim     0327
10.Štika Jiří st.Jedlička Karel     2328
11.Štěpánek JiříKabelka Jakub     0329
12.Stehlík PetrVršovský Tadeáš     3239
13.Štika Jiří st.Nechyba Radim     23310
14.Štěpánek IvanJedlička Karel         
15.Stehlík PetrKabelka Jakub         
16.Štika Jiří st.Vršovský Tadeáš         
17.Štěpánek IvanNechyba Radim         
18.Štěpánek JiříJedlička Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štika Jiří st.03Kabelka Jakub30
Štěpánek Ivan02Vršovský Tadeáš21
Štěpánek Jiří03Nechyba Radim30
Stehlík Petr12Jedlička Karel20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Krásné Březno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2020 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:36608:607TJ Slavoj Krásné Březno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brožek Miroslav
Ajdini Tereza
 
 
Skopec Pavel
Brázda Zdeněk
 
 
1036  3010
2.Šich Jaroslav
Boehm Přemysl
 
 
Weichart Martin
Mašek Lubomír
 
 
-510-8-3 1311
3.Šich JaroslavMašek Lubomír96-8-7-72312
4.Boehm PřemyslWeichart Martin-9-4-4  0313
5.Brožek MiroslavSkopec Pavel-852-11-112314
6.Ajdini TerezaBrázda Zdeněk4-365 3124
7.Boehm PřemyslMašek Lubomír-15-8-6 1325
8.Brožek MiroslavWeichart Martin43-84 3135
9.Ajdini TerezaSkopec Pavel926  3045
10.Šich JaroslavBrázda Zdeněk-86-105-102346
11.Brožek MiroslavMašek Lubomír-6-871143256
12.Ajdini TerezaWeichart Martin3-510-1043266
13.Šich JaroslavSkopec Pavel6-11-10-11 1367
14.Boehm PřemyslBrázda Zdeněk999  3077
15.Ajdini TerezaMašek Lubomír-6611-7-72378
16.Šich JaroslavWeichart Martin-3-3-9  0379
17.Boehm PřemyslSkopec Pavel-6-6-2  03710
18.Brožek MiroslavBrázda Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šich Jaroslav04Mašek Lubomír31
Boehm Přemysl13Weichart Martin22
Brožek Miroslav21Skopec Pavel31
Ajdini Tereza31Brázda Zdeněk12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most DVrchní
rozhodčí:
Chalupa Radek
HOSTUJÍCÍ:SK TTC Duchcov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:36540:568SK TTC Duchcov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schmoranz Pavel
Městka Petr
 
 
Vích Luděk
Pomej Tomáš
 
 
-8-7-6  0301
2.Chalupa Radek
Ruta Vladimír
 
 
Vích Josef
Hanousek Josef
 
 
5-133-863211
3.Ruta VladimírVích Luděk-8-4-3  0312
4.Chalupa RadekHanousek Josef-8-6-8  0313
5.Městka PetrVích Josef-9-49823223
6.Schmoranz PavelPomej Tomáš-7-114-8 1324
7.Chalupa RadekVích Luděk-4-3-8  0325
8.Městka PetrHanousek Josef3103  3035
9.Schmoranz PavelVích Josef-8-104673245
10.Ruta VladimírPomej Tomáš-10106-6-72346
11.Městka PetrVích Luděk-687-6-102347
12.Schmoranz PavelHanousek Josef468  3057
13.Ruta VladimírVích Josef811-5-5-112358
14.Chalupa RadekPomej Tomáš488  3068
15.Schmoranz PavelVích Luděk-9-7-2  0369
16.Ruta VladimírHanousek Josef-5-9-12  03610
17.Chalupa RadekVích Josef86   20  
18.Městka PetrPomej Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ruta Vladimír04Vích Luděk40
Chalupa Radek12Hanousek Josef22
Městka Petr21Vích Josef12
Schmoranz Pavel22Pomej Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most EVrchní
rozhodčí:
Žielinský Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:33577:593TTC Litvínov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaník Jiří ml.
Srp Pavel
 
 
Burš Pavel
Piskáček Ondřej
 
 
8109  3010
2.Mandík Ladislav
Žielinský Tomáš
 
 
Bláha Radek
Čejka Vratislav
 
 
9-7-3-3 1311
3.Vaník Jiří ml.Čejka Vratislav158  3021
4.Srp PavelBurš Pavel-69-5-5 1322
5.Mandík LadislavBláha Radek-7-9-6  0323
6.Žielinský TomášPiskáček Ondřej945  3033
7.Srp PavelČejka Vratislav-88-9483243
8.Mandík LadislavBurš Pavel-9-4-2  0344
9.Žielinský TomášBláha Radek-11-109-5 1345
10.Vaník Jiří ml.Piskáček Ondřej598  3055
11.Mandík LadislavČejka Vratislav-5-11-8  0356
12.Žielinský TomášBurš Pavel675  3066
13.Vaník Jiří ml.Bláha Radek758  3076
14.Srp PavelPiskáček Ondřej77-713 3186
15.Žielinský TomášČejka Vratislav-10-5-11  0387
16.Vaník Jiří ml.Burš Pavel-58-95-122388
17.Srp PavelBláha Radek-12-4-9  0389
18.Mandík LadislavPiskáček Ondřej10-9-8-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaník Jiří ml.31Čejka Vratislav22
Srp Pavel22Burš Pavel31
Mandík Ladislav04Bláha Radek31
Žielinský Tomáš22Piskáček Ondřej13

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy