Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov BVrchní
rozhodčí:
Obracaník Štefan
HOSTUJÍCÍ:SK Štětí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:29595:559KST Jirkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dänner Michal
Průša Vojtěch
 
 
Líska Vladislav
Jurista Josef
 
 
125-8-843210
2.Jelínek Šimon
Kotrba Luděk
 
 
Dudek Jaroslav
Dvořák Martin
 
 
-7-7-5  0311
3.Dänner MichalDudek Jaroslav-108-9-2 1312
4.Kotrba LuděkDvořák Martin66-107 3122
5.Průša VojtěchLíska Vladislav6-9119 3132
6.Jelínek ŠimonJurista Josef848  3042
7.Kotrba LuděkDudek Jaroslav7-4-107-72343
8.Průša VojtěchDvořák Martin7-5-5-10 1344
9.Jelínek ŠimonLíska Vladislav-7995 3154
10.Dänner MichalJurista Josef488  3064
11.Průša VojtěchDudek Jaroslav-6-9-6  0365
12.Jelínek ŠimonDvořák Martin-21035 3175
13.Dänner MichalLíska Vladislav-81053 3185
14.Kotrba LuděkJurista Josef-7755 3195
15.Jelínek ŠimonDudek Jaroslav-9-7-13  0396
16.Dänner MichalDvořák Martin-7-10-7  0397
17.Kotrba LuděkLíska Vladislav875  30107
18.Průša VojtěchJurista Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dänner Michal22Dudek Jaroslav40
Kotrba Luděk31Dvořák Martin22
Průša Vojtěch12Líska Vladislav04
Jelínek Šimon31Jurista Josef03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov CVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:32626:522nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimonek Milan
Cipro Petr
 
 
Vukliševič Zdeněk st.
 
 
WO    3010
2.Veselý Petr
Pavlica Jan
 
 
Görner Darin
Gono Milan
 
 
-811-8-9 1311
3.Pavlica JanGörner Darin-8-6-6  0312
4.Cipro PetrGono Milan8-8-7-8 1313
5.Šimonek MilanVukliševič Zdeněk st.5-568 3123
6.Veselý PetrWO    3033
7.Cipro PetrGörner Darin-7-6-7  0334
8.Šimonek MilanGono Milan-6-7-4  0335
9.Veselý PetrVukliševič Zdeněk st.4-598 3145
10.Pavlica JanWO    3055
11.Šimonek MilanGörner Darin129-611 3165
12.Veselý PetrGono Milan10-10-911-42366
13.Pail JáchymVukliševič Zdeněk st.-9-8-12  0367
14.Cipro PetrWO    3077
15.Veselý PetrGörner Darin-119-101283287
16.Pail JáchymGono Milan-9-6-9  0388
17.Cipro PetrVukliševič Zdeněk st.48-6-7-192389
18.Šimonek MilanWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pavlica Jan01Görner Darin22
Cipro Petr03Gono Milan40
Šimonek Milan21Vukliševič Zdeněk st.22
Veselý Petr21   
Pail Jáchym02   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice BVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Krásné Březno ARozhodčí:Freimannová Helena
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Navarová Jana
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:40 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stehlík Petr
Soukup Karel
 
 
Plutnar Stanislav
Skopec Pavel
 
 
     3210
2.Štěpánek Ivan
Štika Jiří st.
 
 
Weichart Martin
Mašek Lubomír
 
 
     3220
3.Štika Jiří st.Mašek Lubomír     0321
4.Štěpánek IvanWeichart Martin     3231
5.Soukup KarelSkopec Pavel     0332
6.Stehlík PetrPlutnar Stanislav     3042
7.Štěpánek IvanMašek Lubomír     2343
8.Soukup KarelWeichart Martin     1344
9.Stehlík PetrSkopec Pavel     2345
10.Štika Jiří st.Plutnar Stanislav     3155
11.Soukup KarelMašek Lubomír     0356
12.Stehlík PetrWeichart Martin     0357
13.Štika Jiří st.Skopec Pavel     0358
14.Štěpánek IvanPlutnar Stanislav     3268
15.Stehlík PetrMašek Lubomír     0369
16.Štika Jiří st.Weichart Martin     3179
17.Štěpánek IvanSkopec Pavel     3189
18.Soukup KarelPlutnar Stanislav     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štika Jiří st.22Mašek Lubomír40
Štěpánek Ivan31Weichart Martin22
Soukup Karel13Skopec Pavel31
Stehlík Petr13Plutnar Stanislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka AVrchní
rozhodčí:
Pivoňka Jaromír
HOSTUJÍCÍ:KST Apollo Ústí nad Labem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:30351:433KST Apollo Ústí nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brožek Miroslav
Ajdini Tereza
 
 
Vršovský Tadeáš
Kabelka Jakub
 
 
586  3010
2.Šnajdr Antonín
Mach Dalibor
 
 
Jedlička Karel
Nechyba Radim
 
 
-66-7-9 1311
3.Mach DaliborKabelka Jakub-3-5-3  0312
4.Brožek MiroslavNechyba Radim8116  3022
5.Šnajdr AntonínJedlička Karel-7-6-4  0323
6.Ajdini TerezaVršovský Tadeáš-66-6-7 1324
7.Brožek MiroslavKabelka Jakub-4-9-7  0325
8.Šnajdr AntonínNechyba Radim-10-6-9  0326
9.Ajdini TerezaJedlička Karel-77-74-62327
10.Mach DaliborVršovský Tadeáš-6-8-7  0328
11.Šnajdr AntonínKabelka Jakub-79-6-10 1329
12.Ajdini TerezaNechyba Radim11-4-813-1023210
13.Mach DaliborJedlička Karel-5-4   02  
14.Brožek MiroslavVršovský Tadeáš         
15.Ajdini TerezaKabelka Jakub         
16.Mach DaliborNechyba Radim         
17.Brožek MiroslavJedlička Karel         
18.Šnajdr AntonínVršovský Tadeáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mach Dalibor02Kabelka Jakub30
Brožek Miroslav11Nechyba Radim21
Šnajdr Antonín03Jedlička Karel20
Ajdini Tereza03Vršovský Tadeáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most DVrchní
rozhodčí:
Chalupa Radek
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:33456:503TTC Litvínov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chalupa Radek
Ruta Vladimír
 
 
Čejka Vratislav
Bláha Radek
 
 
-395-11-72301
2.Schmoranz Pavel
Městka Petr
 
 
Burš Pavel
Piskáček Ondřej
 
 
-87-118-102302
3.Schmoranz PavelBurš Pavel5-867 3112
4.Ruta VladimírBláha Radek-6-9-4  0313
5.Chalupa RadekČejka Vratislav-9-9-9  0314
6.Městka PetrPiskáček Ondřej9-11-4683224
7.Ruta VladimírBurš Pavel6-6-3-5 1325
8.Chalupa RadekBláha Radek-9-749-132326
9.Městka PetrČejka Vratislav-8-7-6  0327
10.Schmoranz PavelPiskáček Ondřej783  3037
11.Chalupa RadekBurš Pavel-7-10-7  0338
12.Městka PetrBláha Radek7-85-7-182339
13.Schmoranz PavelČejka Vratislav-8-3-7  03310
14.Ruta VladimírPiskáček Ondřej         
15.Městka PetrBurš Pavel         
16.Schmoranz PavelBláha Radek         
17.Ruta VladimírČejka Vratislav         
18.Chalupa RadekPiskáček Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Schmoranz Pavel21Burš Pavel21
Ruta Vladimír02Bláha Radek30
Chalupa Radek03Čejka Vratislav30
Městka Petr12Piskáček Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most EVrchní
rozhodčí:
Žielinský Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SK TTC Duchcov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:05Konec
utkání
16:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:31598:600SKST Baník Most E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skružný Vratislav
Žielinský Tomáš
 
 
Vích Luděk
Pomej Tomáš
 
 
8-79-4-62301
2.Vaník Jiří ml.
Srp Pavel
 
 
Vích Josef
Hanousek Josef
 
 
-676-563211
3.Vaník Jiří ml.Vích Luděk-9-57-5 1312
4.Žielinský TomášHanousek Josef-8-186-92313
5.Skružný VratislavPomej Tomáš887  3023
6.Srp PavelVích Josef-9613-1193233
7.Žielinský TomášVích Luděk6-88-893243
8.Skružný VratislavHanousek Josef99-93 3153
9.Srp PavelPomej Tomáš-3-85-8 1354
10.Vaník Jiří ml.Vích Josef-9510-463264
11.Skružný VratislavVích Luděk6-195 3174
12.Srp PavelHanousek Josef-7-5-8  0375
13.Vaník Jiří ml.Pomej Tomáš777  3085
14.Žielinský TomášVích Josef-79510 3195
15.Srp PavelVích Luděk-4-6-4  0396
16.Vaník Jiří ml.Hanousek Josef8-9-32432106
17.Žielinský TomášPomej Tomáš910-116 31  
18.Skružný VratislavVích Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaník Jiří ml.31Vích Luděk22
Žielinský Tomáš21Hanousek Josef22
Skružný Vratislav30Pomej Tomáš12
Srp Pavel13Vích Josef03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy