Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec AVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:SK TTC Duchcov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlovarská 181, 439 83 Lubenec, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:41 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Podařil Petr
Vukliševič Zdeněk st.
 
 
Vích Luděk
Kövér Lubomír
 
 
     1301
2.Görner Darin
Gono Milan
 
 
Vích Josef
Štika Jiří ml.
 
 
     3211
3.Vukliševič Zdeněk st.Vích Luděk     0312
4.Podařil PetrKövér Lubomír     0313
5.Gono MilanVích Josef     3123
6.Görner DarinŠtika Jiří ml.     3033
7.Podařil PetrVích Luděk     2334
8.Gono MilanKövér Lubomír     1335
9.Görner DarinVích Josef     3245
10.Vukliševič Zdeněk st.Štika Jiří ml.     3255
11.Gono MilanVích Luděk     0356
12.Görner DarinKövér Lubomír     3166
13.Vukliševič Zdeněk st.Vích Josef     1367
14.Podařil PetrŠtika Jiří ml.     3277
15.Görner DarinVích Luděk     3287
16.Vukliševič Zdeněk st.Kövér Lubomír     0388
17.Podařil PetrVích Josef     0389
18.Gono MilanŠtika Jiří ml.     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vukliševič Zdeněk st.13Vích Luděk31
Podařil Petr13Kövér Lubomír31
Gono Milan22Vích Josef22
Görner Darin40Štika Jiří ml.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Štětí BVrchní
rozhodčí:
Novák Vladislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2, U městské tržniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:16 SK Štětí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Líska Vladislav
Oliva Michal
 
 
Kadlec Michal
Burš Pavel
 
 
     3210
2.Dudek Jaroslav
Dvořák Martin
 
 
Bláha Radek
Jankovič Štěpán
 
 
     3220
3.Dvořák MartinBláha Radek     3030
4.Oliva MichalBurš Pavel     3040
5.Líska VladislavKadlec Michal     3150
6.Dudek JaroslavJankovič Štěpán     3060
7.Oliva MichalBláha Radek     0361
8.Líska VladislavBurš Pavel     2362
9.Dudek JaroslavKadlec Michal     3072
10.Dvořák MartinJankovič Štěpán     3282
11.Líska VladislavBláha Radek     2383
12.Dudek JaroslavBurš Pavel     3093
13.Dvořák MartinKadlec Michal     30103
14.Oliva MichalJankovič Štěpán         
15.Dudek JaroslavBláha Radek         
16.Dvořák MartinBurš Pavel         
17.Oliva MichalKadlec Michal         
18.Líska VladislavJankovič Štěpán         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořák Martin30Bláha Radek21
Oliva Michal11Burš Pavel12
Líska Vladislav12Kadlec Michal03
Dudek Jaroslav30Jankovič Štěpán02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Apollo Ústí nad Labem BVrchní
rozhodčí:
Nechyba Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krčínova 6 , Ústí nad Labem, areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna PolicieRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13 KST Apollo Ústí nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nechyba Radim
Kabelka Jakub
 
 
Schmoranz Pavel
Městka Petr
 
 
     3010
2.Jedlička Karel
Vršovský Tadeáš
 
 
Sebránek Jan
Beneš Jan
 
 
     3120
3.Vršovský TadeášSchmoranz Pavel     3130
4.Nechyba RadimSebránek Jan     3040
5.Jedlička KarelMěstka Petr     3050
6.Kabelka JakubBeneš Jan     3060
7.Nechyba RadimSchmoranz Pavel     1361
8.Jedlička KarelSebránek Jan     3271
9.Kabelka JakubMěstka Petr     3281
10.Vršovský TadeášBeneš Jan     3091
11.Jedlička KarelSchmoranz Pavel     1392
12.Kabelka JakubSebránek Jan     31102
13.Vršovský TadeášMěstka Petr         
14.Nechyba RadimBeneš Jan         
15.Kabelka JakubSchmoranz Pavel         
16.Vršovský TadeášSebránek Jan         
17.Nechyba RadimMěstka Petr         
18.Jedlička KarelBeneš Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vršovský Tadeáš20Schmoranz Pavel21
Nechyba Radim11Sebránek Jan03
Jedlička Karel21Městka Petr02
Kabelka Jakub30Beneš Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Krásné Březno AVrchní
rozhodčí:
Plutnar Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most ERozhodčí:Novák Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Janáčkova 11, Ústí nad Labem 400 07, Pekárna INPEKO - 2.NPRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:30636:584TJ Slavoj Krásné Březno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skopec Pavel
Brázda Zdeněk
 
 
Skružný Vratislav
Žielinský Tomáš
 
 
-10-12-9  0301
2.Mašek Lubomír
Weichart Martin
 
 
Vaník Jiří ml.
Lipiner Petr
 
 
887  3011
3.Brázda ZdeněkSkružný Vratislav-68-8-7 1312
4.Weichart MartinŽielinský Tomáš49-95 3122
5.Skopec PavelVaník Jiří ml.-6-9-12  0323
6.Mašek LubomírLipiner Petr544  3033
7.Weichart MartinSkružný Vratislav3116  3043
8.Skopec PavelŽielinský Tomáš105-9-783253
9.Mašek LubomírVaník Jiří ml.8-7-4893263
10.Brázda ZdeněkLipiner Petr3-57-8-102364
11.Skopec PavelSkružný Vratislav8-8-810-92365
12.Mašek LubomírŽielinský Tomáš-66106 3175
13.Brázda ZdeněkVaník Jiří ml.-7-5-7  0376
14.Weichart MartinLipiner Petr664  3086
15.Mašek LubomírSkružný Vratislav78-66 3196
16.Brázda ZdeněkŽielinský Tomáš-6-76-7 1397
17.Weichart MartinVaník Jiří ml.-8-1367632107
18.Skopec PavelLipiner Petr68   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brázda Zdeněk04Skružný Vratislav22
Weichart Martin40Žielinský Tomáš13
Skopec Pavel12Vaník Jiří ml.22
Mašek Lubomír40Lipiner Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov BVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:16482:331KST Jirkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Šimon
Merxbauer Martin
 
 
Štika Jiří st.
Štěpánek Ivan
 
 
-7-94-6 1301
2.Dänner Michal
Průša Vojtěch
 
 

 
 
WO    3011
3.Jelínek ŠimonStehlík Petr79-910 3121
4.Dänner MichalŠtěpánek Ivan6129  3031
5.Průša VojtěchŠtika Jiří st.-71056 3141
6.Merxbauer MartinWO    3051
7.Dänner MichalStehlík Petr-9-4510-32352
8.Průša VojtěchŠtěpánek Ivan-5838 3162
9.Merxbauer MartinŠtika Jiří st.-7-2-8  0363
10.Jelínek ŠimonWO    3073
11.Průša VojtěchStehlík Petr34-67 3183
12.Merxbauer MartinŠtěpánek Ivan-88-2-10 1384
13.Jelínek ŠimonŠtika Jiří st.767  3094
14.Dänner MichalWO    30104
15.Merxbauer MartinStehlík Petr-5    01  
16.Jelínek ŠimonŠtěpánek Ivan         
17.Dänner MichalŠtika Jiří st.         
18.Průša Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jelínek Šimon20Stehlík Petr12
Dänner Michal11Štěpánek Ivan12
Průša Vojtěch30Štika Jiří st.12
Merxbauer Martin02   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov CVrchní
rozhodčí:
Obracaník Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:7380:265KST Jirkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimonek Milan
Cipro Petr
 
 
Demeter Jan
Mach Dalibor
 
 
754  3010
2.Veselý Petr
Pavlica Jan
 
 
Šnajdr Antonín
Mokriš Jakub
 
 
6105  3020
3.Pavlica JanDemeter Jan-9-8-5  0321
4.Cipro PetrŠnajdr Antonín-973-843231
5.Šimonek MilanMach Dalibor998  3041
6.Veselý PetrMokriš Jakub4105  3051
7.Cipro PetrDemeter Jan987  3061
8.Šimonek MilanŠnajdr Antonín68-78 3171
9.Veselý PetrMach Dalibor249  3081
10.Pavlica JanMokriš Jakub543  3091
11.Šimonek MilanDemeter Jan5-295 31101
12.Veselý PetrŠnajdr Antonín-11    01  
13.Pavlica JanMach Dalibor         
14.Cipro PetrMokriš Jakub         
15.Veselý PetrDemeter Jan         
16.Pavlica JanŠnajdr Antonín         
17.Cipro PetrMach Dalibor         
18.Šimonek MilanMokriš Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavlica Jan11Demeter Jan12
Cipro Petr20Šnajdr Antonín02
Šimonek Milan30Mach Dalibor02
Veselý Petr20Mokriš Jakub02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy