Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec AVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlovarská 181, 439 83 Lubenec, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:20 TJ Spartak Lubenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Podařil Petr
Kieswetter Vojtěch st.
 
 
Burš Pavel
Kadlec Michal
 
 
     3210
2.Görner Darin
Gono Milan
 
 
Čejka Vratislav
Bláha Radek
 
 
     3120
3.Vukliševič Zdeněk st.Bláha Radek     2321
4.Podařil PetrBurš Pavel     3231
5.Gono MilanKadlec Michal     3141
6.Görner DarinČejka Vratislav     3051
7.Podařil PetrBláha Radek     2352
8.Gono MilanBurš Pavel     2353
9.Görner DarinKadlec Michal     3063
10.Vukliševič Zdeněk st.Čejka Vratislav     3273
11.Gono MilanBláha Radek     3183
12.Görner DarinBurš Pavel     3193
13.Vukliševič Zdeněk st.Kadlec Michal     31103
14.Podařil PetrČejka Vratislav         
15.Görner DarinBláha Radek         
16.Vukliševič Zdeněk st.Burš Pavel         
17.Podařil PetrKadlec Michal         
18.Gono MilanČejka Vratislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vukliševič Zdeněk st.21Bláha Radek21
Podařil Petr11Burš Pavel12
Gono Milan21Kadlec Michal03
Görner Darin30Čejka Vratislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Štětí BVrchní
rozhodčí:
Novák Vladislav
HOSTUJÍCÍ:SK TTC Duchcov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2, U městské tržniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:29 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Líska Vladislav
Cedrych Milan
 
 
Vích Luděk
Kövér Lubomír
 
 
     2301
2.Dudek Jaroslav
Dvořák Martin
 
 
Vích Josef
Janečka Josef
 
 
     3011
3.Dvořák MartinVích Luděk     0312
4.Cedrych MilanKövér Lubomír     1313
5.Líska VladislavVích Josef     3023
6.Dudek JaroslavJanečka Josef     3033
7.Cedrych MilanVích Luděk     0334
8.Líska VladislavKövér Lubomír     0335
9.Dudek JaroslavVích Josef     3045
10.Dvořák MartinJanečka Josef     3055
11.Líska VladislavVích Luděk     0356
12.Dudek JaroslavKövér Lubomír     0357
13.Dvořák MartinVích Josef     3167
14.Cedrych MilanJanečka Josef     3177
15.Dudek JaroslavVích Luděk     1378
16.Dvořák MartinKövér Lubomír     1379
17.Cedrych MilanVích Josef     3089
18.Líska VladislavJanečka Josef     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Martin22Vích Luděk40
Cedrych Milan22Kövér Lubomír40
Líska Vladislav22Vích Josef04
Dudek Jaroslav22Janečka Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Apollo Ústí nad Labem BVrchní
rozhodčí:
Nechyba Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krčínova 6 , Ústí nad Labem, areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna PolicieRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:20 KST Apollo Ústí nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nechyba Radim
Kabelka Jakub
 
 
Vaník Jiří ml.
Lipiner Petr
 
 
     3010
2.Jedlička Karel
Vršovský Tadeáš
 
 
Skružný Vratislav
Žielinský Tomáš
 
 
     3220
3.Vršovský TadeášVaník Jiří ml.     2321
4.Nechyba RadimSkružný Vratislav     3131
5.Jedlička KarelŽielinský Tomáš     3241
6.Kabelka JakubLipiner Petr     3051
7.Nechyba RadimVaník Jiří ml.     0352
8.Jedlička KarelSkružný Vratislav     3062
9.Kabelka JakubŽielinský Tomáš     3072
10.Vršovský TadeášLipiner Petr     3282
11.Jedlička KarelVaník Jiří ml.     1383
12.Kabelka JakubSkružný Vratislav     3193
13.Vršovský Tadeᚎielinský Tomáš     1394
14.Nechyba RadimLipiner Petr     30104
15.Kabelka JakubVaník Jiří ml.         
16.Vršovský TadeášSkružný Vratislav         
17.Nechyba RadimŽielinský Tomáš         
18.Jedlička KarelLipiner Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vršovský Tadeáš12Vaník Jiří ml.30
Nechyba Radim21Skružný Vratislav03
Jedlička Karel21Žielinský Tomáš12
Kabelka Jakub30Lipiner Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Krásné Březno AVrchní
rozhodčí:
Plutnar Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most DRozhodčí:Novák Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Janáčkova 11, Ústí nad Labem 400 07, Pekárna INPEKO - 2.NPRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:741:30676:635TJ Slavoj Krásné Březno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skopec Pavel
Zápotocký Milan
 
 
Chalupa Radek
Schmoranz Pavel
 
 
-5-5-4  0301
2.Mašek Lubomír
Weichart Martin
 
 
Sebránek Jan
Beneš Jan
 
 
656  3011
3.Zápotocký MilanSchmoranz Pavel8-75-9-72312
4.Skopec PavelSebránek Jan-6685 3122
5.Weichart MartinBeneš Jan576  3032
6.Mašek LubomírChalupa Radek101011  3042
7.Skopec PavelSchmoranz Pavel89-4-8-82343
8.Weichart MartinSebránek Jan6-868 3153
9.Mašek LubomírBeneš Jan67-6-763263
10.Zápotocký MilanChalupa Radek79-87 3173
11.Weichart MartinSchmoranz Pavel7-8-9-6 1374
12.Mašek LubomírSebránek Jan-9987 3184
13.Zápotocký MilanBeneš Jan-109-1010113294
14.Skopec PavelChalupa Radek-787-10-72395
15.Mašek LubomírSchmoranz Pavel-678-6-32396
16.Zápotocký MilanSebránek Jan-889-10-92397
17.Skopec PavelBeneš Jan-8466 31107
18.Weichart MartinChalupa Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zápotocký Milan22Schmoranz Pavel40
Skopec Pavel22Sebránek Jan13
Weichart Martin21Beneš Jan04
Mašek Lubomír31Chalupa Radek12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov BVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:430:21497:458KST Jirkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merxbauer Martin
Jelínek Šimon
 
 
Demeter Jan
Mach Dalibor
 
 
10-5-7683210
2.Průša Vojtěch
Dänner Michal
 
 
Brožek Miroslav ml.
Šnajdr Antonín
 
 
746  3020
3.Jelínek ŠimonDemeter Jan-8-7-11  0321
4.Dänner MichalŠnajdr Antonín79-10-1033231
5.Průša VojtěchMach Dalibor-8-10-9  0332
6.Merxbauer MartinBrožek Miroslav ml.9-109-793242
7.Dänner MichalDemeter Jan1097  3052
8.Průša VojtěchŠnajdr Antonín-13778 3162
9.Merxbauer MartinMach Dalibor-9-6-5  0363
10.Jelínek ŠimonBrožek Miroslav ml.725  3073
11.Průša VojtěchDemeter Jan9-6810 3183
12.Merxbauer MartinŠnajdr Antonín-8-2-8  0384
13.Jelínek ŠimonMach Dalibor1354  3094
14.Dänner MichalBrožek Miroslav ml.66-17 31104
15.Merxbauer MartinDemeter Jan         
16.Jelínek ŠimonŠnajdr Antonín         
17.Dänner MichalMach Dalibor         
18.Průša VojtěchBrožek Miroslav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jelínek Šimon21Demeter Jan12
Dänner Michal30Šnajdr Antonín12
Průša Vojtěch21Mach Dalibor21
Merxbauer Martin12Brožek Miroslav ml.03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov CVrchní
rozhodčí:
Obracaník Štefan
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1029:35570:626SKST Teplice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cipro Petr
Šimonek Milan
 
 
Štěpánek Jiří
Stehlík Petr
 
 
-91158 3110
2.Veselý Petr
Pavlica Jan
 
 
Štěpánek Ivan
Štika Jiří st.
 
 
-4-3-2  0311
3.Pavlica JanStehlík Petr-9-31210-52312
4.Šimonek MilanŠtika Jiří st.-12510-4-52313
5.Cipro PetrŠtěpánek Ivan117-7-8-102314
6.Veselý PetrŠtěpánek Jiří-124109 3124
7.Šimonek MilanStehlík Petr-8-6125-92325
8.Cipro PetrŠtika Jiří st.6-2-410-52326
9.Veselý PetrŠtěpánek Ivan8-938 3136
10.Pavlica JanŠtěpánek Jiří-1089-1063246
11.Cipro PetrStehlík Petr5-5-7-7 1347
12.Veselý PetrŠtika Jiří st.1179  3057
13.Pavlica JanŠtěpánek Ivan2-5-7-1 1358
14.Šimonek MilanŠtěpánek Jiří-11-311-9 1359
15.Veselý PetrStehlík Petr-88-7-7 13510
16.Pavlica JanŠtika Jiří st.         
17.Šimonek MilanŠtěpánek Ivan         
18.Cipro PetrŠtěpánek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlica Jan12Stehlík Petr40
Šimonek Milan03Štika Jiří st.21
Cipro Petr03Štěpánek Ivan21
Veselý Petr31Štěpánek Jiří12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy