Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. tř. sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horská 138, Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:26717:606Sokol Horní Jiřetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondráček Josef
Pech Martin st.
 
 
Vukliševič Zdeněk st.
Vukliševič Tomáš
 
 
-8778 3110
2.Röber Jakub
Mikač Jiří
 
 
Kieswetter Vojtěch st.
Šašek Vladimír
 
 
296  3020
3.Röber JakubVukliševič Tomáš495  3030
4.Vondráček JosefVukliševič Zdeněk st.-858-573240
5.Pech Martin st.Kieswetter Vojtěch st.910-7-853250
6.Mikač JiříŠašek Vladimír777  3060
7.Vondráček JosefVukliševič Tomáš17-945 3170
8.Pech Martin st.Vukliševič Zdeněk st.-115-58-82371
9.Mikač JiříKieswetter Vojtěch st.-75-9-4 1372
10.Röber JakubŠašek Vladimír648  3082
11.Pech Martin st.Vukliševič Tomáš-101142 3192
12.Mikač JiříVukliševič Zdeněk st.9-7-9-11 1393
13.Röber JakubKieswetter Vojtěch st.-9224 31103
14.Vondráček JosefŠašek Vladimír9-6-9-4 13104
15.Mikač JiříVukliševič Tomáš1099  30114
16.Röber JakubVukliševič Zdeněk st.8-7107 31124
17.Vondráček JosefKieswetter Vojtěch st.810-7-9-623125
18.Pech Martin st.Šašek Vladimír8-60-8932135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Röber Jakub40Vukliševič Tomáš04
Vondráček Josef22Vukliševič Zdeněk st.22
Pech Martin st.31Kieswetter Vojtěch st.22
Mikač Jiří22Šašek Vladimír13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. tř. sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Baník Březenecká BVrchní
rozhodčí:
Sučík Jan
HOSTUJÍCÍ:ST Kopisty ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:9652:438Baník Březenecká B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Lubomír
Drahota David
 
 
Soukup Rudolf
Karez Jindřich
 
 
8106  3010
2.Sučík Jan
Kroc Tomáš
 
 
Růžička Josef
Opolský František
 
 
736  3020
3.Kučera LubomírSoukup Rudolf759  3030
4.Drahota DavidOpolský František7-656 3140
5.Sučík JanKarez Jindřich1075  3050
6.Kroc TomášRůžička Josef4104  3060
7.Drahota DavidSoukup Rudolf9-1278 3170
8.Sučík JanOpolský František10-965 3180
9.Kroc TomášKarez Jindřich6103  3090
10.Kučera LubomírRůžička Josef-7-74-7 1391
11.Sučík JanSoukup Rudolf568  30101
12.Kroc TomášOpolský František583  30111
13.Kučera LubomírKarez Jindřich9105  30121
14.Drahota DavidRůžička Josef32-97 31131
15.Kroc TomášSoukup Rudolf11-6103 31141
16.Kučera LubomírOpolský František2109  30151
17.Drahota DavidKarez Jindřich277  30161
18.Sučík JanRůžička Josef65-76 31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kučera Lubomír31Soukup Rudolf04
Drahota David40Opolský František04
Sučík Jan40Karez Jindřich04
Kroc Tomáš40Růžička Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. tř. sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Havran Kryry AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Klášterec nad Ohří ARozhodčí:Kolář
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 393, 439 81 Kryry, Tělocvična ZŠ KryryRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:41584:632Klášterec nad Ohří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lorenc František st.
Blail Ota
 
 
Jícha Milan
Kraus Václav
 
 
-845-993210
2.Kopřiva Aleš
Lorenc František ml.
 
 
Culek Igor
Hlaváč Jiří
 
 
6-297 3120
3.Kopřiva AlešKraus Václav-8-9-7  0321
4.Blail OtaHlaváč Jiří9-9-9-9 1322
5.Lorenc František st.Culek Igor107-9-573232
6.Lorenc František ml.Jícha Milan-8-8-5  0333
7.Blail OtaKraus Václav58-115 3143
8.Lorenc František st.Hlaváč Jiří7611  3053
9.Lorenc František ml.Culek Igor-9-4-9  0354
10.Kopřiva AlešJícha Milan127-10-9103264
11.Lorenc František st.Kraus Václav-8-6-4  0365
12.Kolář PavelHlaváč Jiří-8-5-5  0366
13.Kopřiva AlešCulek Igor-46-7-3 1367
14.Blail OtaJícha Milan11-5-7-7 1368
15.Kolář PavelKraus Václav-8-69-9 1369
16.Kopřiva AlešHlaváč Jiří-6-68-5 13610
17.Blail OtaCulek Igor-8-7-8  03611
18.Lorenc František st.Jícha MilanWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kopřiva Aleš13Kraus Václav31
Blail Ota13Hlaváč Jiří31
Lorenc František st.21Culek Igor31
Lorenc František ml.02Jícha Milan21
Kolář Pavel02   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. tř. sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Spořice AVrchní
rozhodčí:
Brand Roman st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 28, 43101 SpořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:33671:664TJ Sokol Spořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brand Roman st.
Svoboda Zbyněk
 
 
Mandík Ladislav
Hofmann Martin st.
 
 
8-6105 3110
2.Gabriel Josef
Stareček Martin
 
 
Sebránek Jan
Kadlec Daniel
 
 
76-128 3120
3.Svoboda ZbyněkKadlec Daniel-1211-8883230
4.Gabriel JosefMandík Ladislav4-10616 3140
5.Stareček MartinHofmann Martin st.-10889 3150
6.Brand Roman st.Sebránek Jan-610-6-9 1351
7.Gabriel JosefKadlec Daniel79-94 3161
8.Stareček MartinMandík Ladislav9610  3071
9.Brand Roman st.Hofmann Martin st.-136-57103281
10.Svoboda ZbyněkSebránek Jan-4-6-8  0382
11.Stareček MartinKadlec Daniel14-686 3192
12.Brand Roman st.Mandík Ladislav489  30102
13.Svoboda ZbyněkLipiner Petr109-6-6-623103
14.Gabriel JosefSebránek Jan-6-6-4  03104
15.Brand Roman st.Kadlec Daniel-96-9-9 13105
16.Svoboda ZbyněkMandík Ladislav-6-6-8  03106
17.Gabriel JosefLipiner Petr-10-7-4  03107
18.Stareček MartinSebránek Jan3-6-76532117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Zbyněk13Kadlec Daniel13
Gabriel Josef22Mandík Ladislav13
Stareček Martin40Hofmann Martin st.02
Brand Roman st.22Sebránek Jan31
   Lipiner Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. tř. sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Libědice AVrchní
rozhodčí:
Tomeš Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Libědice 96, 438 1 Žatec, bývalá školaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:28649:624KST Libědice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soutner Václav st.
Novobilský Jan
 
 
Brandtlová Sára
Brandtl Aleš
 
 
5116  3010
2.Hadbávny Jan
Pálinkáš Robert
 
 
Pejša Otto ml.
Plečinda Jiří
 
 
-5-8-1  0311
3.Hadbávny JanPejša Otto ml.10-8-6-4 1312
4.Lhotský MilanPlečinda Jiří11-674 3122
5.Novobilský JanBrandtl Aleš-13106-1263232
6.Soutner Václav st.Brandtlová Sára696  3042
7.Lhotský MilanPejša Otto ml.9-6-9-7 1343
8.Novobilský JanPlečinda Jiří-98-124-112344
9.Soutner Václav st.Brandtl Aleš956  3054
10.Hadbávny JanBrandtlová Sára816-45 3164
11.Novobilský JanPejša Otto ml.9812  3074
12.Soutner Václav st.Plečinda Jiří776  3084
13.Pálinkáš RobertBrandtl Aleš-107-7-6 1385
14.Lhotský MilanBrandtlová Sára-9-13-7  0386
15.Soutner Václav st.Pejša Otto ml.4109  3096
16.Pálinkáš RobertPlečinda Jiří-7-57-3 1397
17.Lhotský MilanBrandtl Aleš8126  30107
18.Novobilský JanBrandtlová Sára-14-177-3 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hadbávny Jan11Pejša Otto ml.22
Lhotský Milan22Plečinda Jiří22
Novobilský Jan22Brandtl Aleš13
Soutner Václav st.40Brandtlová Sára22
Pálinkáš Robert02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. tř. sk.A Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:30723:659TTC Litvínov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Glajc Martin
Bláha Petr
 
 
Sýkora Libor
Šístek Pavel
 
 
-571110 3110
2.Pourová Dina
Čmerda Ondřej
 
 
Kočvara Michal
Žilka Filip
 
 
578  3020
3.Glajc MartinKočvara Michal6-9-5-9 1321
4.Bláha PetrSýkora Libor11-1096 3131
5.Pourová DinaŠístek Pavel9-7-9-5 1332
6.Čmerda OndřejMerxbauer Martin6106  3042
7.Bláha PetrKočvara Michal-7436 3152
8.Pourová DinaSýkora Libor7-910-11-92353
9.Čmerda OndřejŠístek Pavel-11119-983263
10.Glajc MartinMerxbauer Martin6-107-8-42364
11.Pourová DinaKočvara Michal8-7-8-11 1365
12.Čmerda OndřejSýkora Libor7-8-7893275
13.Glajc MartinŠístek Pavel9-4-4-7 1376
14.Brožová AlenaŽilka Filip811-4-883286
15.Čmerda OndřejKočvara Michal-810108 3196
16.Glajc MartinSýkora Libor453  30106
17.Brožová AlenaŠístek Pavel-476-9532116
18.Pourová DinaŽilka Filip715  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Glajc Martin13Kočvara Michal22
Bláha Petr20Sýkora Libor13
Pourová Dina13Šístek Pavel22
Čmerda Ondřej40Merxbauer Martin11
Brožová Alena20Žilka Filip02

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy