Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. tř. sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec BVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlovarská 181, 439 83 Lubenec, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:548:25 TJ Spartak Lubenec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vukliševič Zdeněk st.
Šašek Vladimír
 
 
Cipro Petr
Sýkora Libor
 
 
     2301
2.Kieswetter Vojtěch st.
Vukliševič Tomáš
 
 
Žilka Filip
Merxbauer Martin
 
 
     3011
3.Vukliševič Zdeněk st.Cipro Petr     3121
4.Vukliševič TomášSýkora Libor     2322
5.Šašek VladimírŠístek Pavel     3032
6.Kieswetter Vojtěch st.Žilka Filip     3042
7.Vukliševič TomášCipro Petr     2343
8.Šašek VladimírSýkora Libor     2344
9.Kieswetter Vojtěch st.Šístek Pavel     3154
10.Vukliševič Zdeněk st.Žilka Filip     3164
11.Šašek VladimírCipro Petr     3174
12.Kieswetter Vojtěch st.Sýkora Libor     1375
13.Vukliševič Zdeněk st.Šístek Pavel     3185
14.Vukliševič TomášMerxbauer Martin     3295
15.Kieswetter Vojtěch st.Cipro Petr     32105
16.Vukliševič Zdeněk st.Sýkora Libor     30115
17.Vukliševič Tomᚊístek Pavel     30125
18.Šašek VladimírMerxbauer Martin     31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vukliševič Zdeněk st.40Cipro Petr13
Vukliševič Tomáš22Sýkora Libor31
Šašek Vladimír31Šístek Pavel04
Kieswetter Vojtěch st.31Žilka Filip02
   Merxbauer Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. tř. sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec BVrchní
rozhodčí:
Benda Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov CRozhodčí:Pejša Otto ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Plečinda Jiří
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:Brandtl Aleš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1231:39634:655TTC Litvínov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plečinda Jiří
Pejša Otto ml.
 
 
Čmerda Ondřej
Glajc Martin
 
 
-7811-7-82301
2.Brandtl Aleš
Brandtlová Sára
 
 
Váňa Hynek
Kadlec Michal
 
 
-5-108-8 1302
3.Brandtl AlešVáňa Hynek8-896 3112
4.Brandtlová SáraKadlec Michal-49-4-6 1313
5.Pejša Otto ml.Glajc Martin-9-5710-102314
6.Plečinda JiříČmerda Ondřej-35-10-6 1315
7.Brandtlová SáraVáňa Hynek5-7-87-92316
8.Pejša Otto ml.Kadlec Michal870  3026
9.Plečinda JiříGlajc Martin-6-8-9  0327
10.Brandtl AlešČmerda Ondřej2-8810 3137
11.Pejša Otto ml.Váňa Hynek-7-6-3  0338
12.Plečinda JiříKadlec Michal-5-79-5 1339
13.Brandtl AlešGlajc Martin1099  3049
14.Brandtlová SáraČmerda Ondřej654  3059
15.Plečinda JiříVáňa Hynek-9-11-9  03510
16.Brandtl AlešKadlec Michal89-75 31610
17.Brandtlová SáraGlajc Martin-9-96-8 13611
18.Pejša Otto ml.Čmerda Ondřej9-9-112-823612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brandtl Aleš40Váňa Hynek31
Brandtlová Sára13Kadlec Michal22
Pejša Otto ml.13Glajc Martin31
Plečinda Jiří04Čmerda Ondřej22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. tř. sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Libědice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:34698:644SKST Baník Most F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lipiner Petr
Hofmann Martin st.
 
 
Soutner Václav st.
Novobilský Jan
 
 
2-6-9-5 1301
2.Kadlec Daniel
Sebránek Jan
 
 
Blažek Jan
Pálinkáš Robert
 
 
-8987 3111
3.Lipiner PetrSoutner Václav st.-4-3-13  0312
4.Hofmann Martin st.Lhotský Milan-8869 3122
5.Kadlec DanielNovobilský Jan-711-8863232
6.Sebránek JanPálinkáš Robert84-5-8103242
7.Hofmann Martin st.Soutner Václav st.-97-10-4 1343
8.Kadlec DanielLhotský Milan-73-84-92344
9.Sebránek JanNovobilský Jan6103  3054
10.Lipiner PetrPálinkáš Robert-10127-8-92355
11.Kadlec DanielSoutner Václav st.-10-8-12  0356
12.Sebránek JanLhotský Milan369  3066
13.Lipiner PetrNovobilský Jan897  3076
14.Hofmann Martin st.Pálinkáš Robert-1159-7-72377
15.Sebránek JanSoutner Václav st.5-2-4-9 1378
16.Lipiner PetrLhotský Milan-93-5783288
17.Hofmann Martin st.Novobilský Jan275  3098
18.Kadlec DanielPálinkáš Robert-1193-9332108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lipiner Petr22Soutner Václav st.40
Hofmann Martin st.22Lhotský Milan13
Kadlec Daniel22Novobilský Jan04
Sebránek Jan31Pálinkáš Robert22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. tř. sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Spořice AVrchní
rozhodčí:
Brand Roman st.
HOSTUJÍCÍ:Klášterec nad Ohří ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 28, 43101 SpořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:34688:667TJ Sokol Spořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brand Roman st.
Stareček Martin
 
 
Hlaváč Jiří
Culek Igor
 
 
-8-94-8 1301
2.Bareš Jaroslav ml.
Klimeš Petr
 
 
Kraus Václav
Větrovský Milan
 
 
-667-793211
3.Stareček MartinKraus Václav-911-9643221
4.Klimeš PetrVětrovský Milan-2-5-9  0322
5.Bareš Jaroslav ml.Culek Igor6-878 3132
6.Brand Roman st.Hlaváč Jiří6-612-7103242
7.Klimeš PetrKraus Václav8-9-79-42343
8.Bareš Jaroslav ml.Větrovský Milan-112-9883253
9.Brand Roman st.Culek Igor963  3063
10.Stareček MartinHlaváč Jiří9-9-9793273
11.Bareš Jaroslav ml.Kraus Václav1289  3083
12.Brand Roman st.Větrovský Milan-8-26-9 1384
13.Stareček MartinCulek Igor839  3094
14.Klimeš PetrHlaváč Jiří-5-7-3  0395
15.Brand Roman st.Kraus Václav-2-12-8  0396
16.Stareček MartinVětrovský Milan9-4-116-72397
17.Klimeš PetrCulek Igor4-1111-8232107
18.Bareš Jaroslav ml.Hlaváč Jiří977  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stareček Martin31Kraus Václav22
Klimeš Petr13Větrovský Milan31
Bareš Jaroslav ml.40Culek Igor04
Brand Roman st.22Hlaváč Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. tř. sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Kopisty AVrchní
rozhodčí:
Dvořák Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Havran Kryry ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hamerská 166,Litvínov 8, U fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:21 ST Kopisty A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Josef
Opolský František
 
 
Blail Ota
Lorenc František st.
 
 
     3010
2.Soukup Rudolf
Knieradl Josef
 
 
Lorenc František ml.
Kopřiva Aleš
 
 
     3220
3.Soukup RudolfLorenc František ml.     3030
4.Růžička JosefKopřiva Aleš     2331
5.Opolský FrantišekLorenc František st.     3041
6.Knieradl JosefBlail Ota     3151
7.Růžička JosefLorenc František ml.     3061
8.Opolský FrantišekKopřiva Aleš     3171
9.Knieradl JosefLorenc František st.     3281
10.Soukup RudolfBlail Ota     3091
11.Opolský FrantišekLorenc František ml.     30101
12.Knieradl JosefKopřiva Aleš     03102
13.Soukup RudolfLorenc František st.     30112
14.Růžička JosefBlail Ota     13113
15.Knieradl JosefLorenc František ml.     30123
16.Soukup RudolfKopřiva Aleš     32133
17.Růžička JosefLorenc František st.     13134
18.Opolský FrantišekBlail Ota     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Soukup Rudolf40Lorenc František ml.04
Růžička Josef13Kopřiva Aleš22
Opolský František40Lorenc František st.13
Knieradl Josef31Blail Ota13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II. tř. sk.A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Baník Březenecká BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horská 138, Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:44573:668Baník Březenecká B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Röber Jakub
Mikač Jiří
 
 
Sučík Jan
Kroc Tomáš
 
 
99-6-8113210
2.Vondráček Josef
Černuška Josef
 
 
Kučera Lubomír
Novotný Vlastimil
 
 
-8-8-10  0311
3.Vondráček JosefKučera Lubomír-7-66-9 1312
4.Röber JakubKroc Tomáš5-9107 3122
5.Mikač JiříSučík Jan46-7-4-72323
6.Černuška JosefNovotný Vlastimil-6-7-5  0324
7.Röber JakubKučera Lubomír-7810-7-92325
8.Mikač JiříKroc Tomáš-89-12893235
9.Černuška JosefSučík Jan-7-6-7  0336
10.Vondráček JosefNovotný Vlastimil7-7-7-7 1337
11.Mikač JiříKučera Lubomír-7-86-8 1338
12.Černuška JosefKroc Tomáš-14-3-5  0339
13.Vondráček JosefSučík Jan-4-5-8  03310
14.Röber JakubNovotný Vlastimil7109  30410
15.Černuška JosefKučera Lubomír-3-9-8  03411
16.Vondráček JosefKroc Tomáš767  30511
17.Röber JakubSučík Jan5-7-5-9 13512
18.Mikač JiříNovotný Vlastimil-8-8-5  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vondráček Josef13Kučera Lubomír40
Röber Jakub22Kroc Tomáš13
Mikač Jiří13Sučík Jan40
Černuška Josef04Novotný Vlastimil31

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy