Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OÚ Dolní BousovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35657:627nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košťál Marek
Trávnický Luboš
 
 
Vlasáková Martina
Noha Jan
 
 
74-96 3110
2.Šádek Jaroslav ml.
Pejta Petr ml.
 
 
Štolovský Miloslav
Odstrčilík Tadeáš
 
 
689  3020
3.Šádek Jaroslav ml.Noha Jan-9410-883230
4.Pejta Petr ml.Štolovský Miloslav8-9-710-52331
5.Trávnický LubošVlasáková Martina-11-9-6  0332
6.Košťál MarekOdstrčilík Tadeáš3-1396 3142
7.Pejta Petr ml.Noha Jan-6-8-10  0343
8.Trávnický LubošŠtolovský Miloslav-566-9-42344
9.Košťál MarekVlasáková Martina106-1011 3154
10.Šádek Jaroslav ml.Odstrčilík Tadeáš8-4-7-10 1355
11.Trávnický LubošNoha Jan6-9-8793265
12.Košťál MarekŠtolovský Miloslav1087  3075
13.Šádek Jaroslav ml.Vlasáková Martina65-97 3185
14.Pejta Petr ml.Odstrčilík Tadeáš-9-5-9  0386
15.Košťál MarekNoha Jan4-10-81-102387
16.Šádek Jaroslav ml.Štolovský Miloslav4210  3097
17.Pejta Petr ml.Vlasáková Martina-7-7-5  0398
18.Trávnický LubošOdstrčilík Tadeáš-7-6-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šádek Jaroslav ml.31Noha Jan22
Pejta Petr ml.04Štolovský Miloslav22
Trávnický Luboš13Vlasáková Martina22
Košťál Marek31Odstrčilík Tadeáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní sál BřezoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:39597:663TJ Sokol Podlázky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pazderník Václav
Pazderník Roman
 
 
Zahrádka Michal
Čermák Vladimír
 
 
-12-8-8  0301
2.Vovčák Michal
Ginzlová Eva
 
 
Vtelenský Luděk
Musil Filip
 
 
-444-13103211
3.Pazderník VáclavZahrádka Michal-39-9-7 1312
4.Ginzlová EvaMusil Filip-7-11-5  0313
5.Pazderník RomanVtelenský Luděk88-8-5-42314
6.Vovčák MichalČermák Vladimír10-7-1-9 1315
7.Ginzlová EvaZahrádka Michal8-410-6-112316
8.Pazderník RomanMusil Filip1067  3026
9.Vovčák MichalVtelenský Luděk6-58-9-62327
10.Pazderník VáclavČermák Vladimír46-59 3137
11.Pazderník RomanZahrádka Michal-3-11-6  0338
12.Vovčák MichalMusil Filip-8611-853248
13.Pazderník VáclavVtelenský Luděk8-1254 3158
14.Ginzlová EvaČermák Vladimír-7-5-8  0359
15.Vovčák MichalZahrádka Michal-9-1-8  03510
16.Pazderník VáclavMusil Filip993  30610
17.Ginzlová EvaVtelenský Luděk989  30710
18.Pazderník RomanČermák Vladimír-2-3-14  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pazderník Václav31Zahrádka Michal40
Ginzlová Eva13Musil Filip13
Pazderník Roman13Vtelenský Luděk22
Vovčák Michal13Čermák Vladimír31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Josefův DůlRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:29584:566TTC Josefův Důl A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrus Libor
Fanta Petr
 
 
Šádek Jiří
Smutný Vratislav
 
 
-7-8-9  0301
2.Šlambor Oldřich
Stehlík Radek
 
 
Sajdl Vladimír
Holub Vladimír
 
 
6108  3011
3.Fanta PetrŠádek Jiří-5-2-6  0312
4.Šlambor OldřichSajdl Vladimír-5-881093222
5.Petrus LiborHolub Vladimír389  3032
6.Stehlík RadekSmutný Vratislav968  3042
7.Šlambor OldřichŠádek Jiří-6-7-7  0343
8.Petrus LiborSajdl Vladimír787  3053
9.Stehlík RadekHolub Vladimír3610  3063
10.Fanta PetrSmutný Vratislav-4-6-9  0364
11.Petrus LiborŠádek Jiří-8-7-2  0365
12.Stehlík RadekSajdl Vladimír469  3075
13.Fanta PetrHolub Vladimír-87-116-92376
14.Šlambor OldřichSmutný Vratislav99-94 3186
15.Stehlík RadekŠádek Jiří-7-35-6 1387
16.Fanta PetrSajdl Vladimír14-8-15-82388
17.Šlambor OldřichHolub Vladimír45-77 3198
18.Petrus LiborSmutný Vratislav93-84 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fanta Petr04Šádek Jiří40
Šlambor Oldřich31Sajdl Vladimír13
Petrus Libor31Holub Vladimír13
Stehlík Radek31Smutný Vratislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Březno ST ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:27611:549TJ Sokol Mnichovo Hradiště C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlask Ladislav st.
Švasta Jindřich
 
 
Novotný Miroslav
Veselý Martin
 
 
-5986 3110
2.Černovský Pavel
Kracman Martin
 
 
Drahota Václav
Klíma Miroslav
 
 
-89610 3120
3.Černovský PavelKlíma Miroslav1510  3030
4.Kracman MartinDrahota Václav-811-8-1 1331
5.Švasta JindřichVeselý Martin-85-58-92332
6.Dlask Ladislav st.Novotný Miroslav6-7-5-8 1333
7.Kracman MartinKlíma Miroslav10910  3043
8.Švasta JindřichDrahota Václav-6-7-4  0344
9.Dlask Ladislav st.Veselý Martin-964-253254
10.Černovský PavelNovotný Miroslav643  3064
11.Švasta JindřichKlíma Miroslav833  3074
12.Dlask Ladislav st.Drahota Václav8-98-463284
13.Černovský PavelVeselý Martin783  3094
14.Kracman MartinNovotný Miroslav6-7-2-8 1395
15.Dlask Ladislav st.Klíma Miroslav577  30105
16.Černovský PavelDrahota Václav-9-7-7  03106
17.Kracman MartinVeselý Martin636  30116
18.Švasta JindřichNovotný Miroslav-9-67-8 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černovský Pavel31Klíma Miroslav04
Kracman Martin22Drahota Václav31
Švasta Jindřich13Veselý Martin13
Dlask Ladislav st.31Novotný Miroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:24652:559TJ AŠ Mladá Boleslav D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Školník Luboš
Janoušková Jitka
 
 
Krucký Milan
Vokoun Petr
 
 
9-8-10683210
2.Sedláček Jan st.
Sedláček Jan ml.
 
 
Grill Josef
Postelt Vladimír
 
 
6-688 3120
3.Sedláček Jan ml.Vokoun Petr579  3030
4.Sedláček Jan st.Krucký Milan349  3040
5.Janoušková JitkaPostelt Vladimír-79-9-9 1341
6.Školník LubošGrill Josef-69-10-10 1342
7.Sedláček Jan st.Vokoun Petr-7783 3152
8.Janoušková JitkaKrucký Milan-369-10-92353
9.Školník LubošPostelt Vladimír-976-683263
10.Sedláček Jan ml.Grill Josef866  3073
11.Janoušková JitkaVokoun Petr-8294 3183
12.Školník LubošKrucký Milan-12-97-6 1384
13.Sedláček Jan ml.Postelt Vladimír1097  3094
14.Sedláček Jan st.Grill Josef1110-4-6932104
15.Školník LubošVokoun Petr537  30114
16.Sedláček Jan ml.Krucký Milan795  30124
17.Sedláček Jan st.Postelt VladimírWO    03125
18.Janoušková JitkaGrill JosefWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sedláček Jan ml.40Vokoun Petr04
Sedláček Jan st.30Krucký Milan22
Janoušková Jitka12Postelt Vladimír12
Školník Luboš22Grill Josef12
WO11WO11

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy