Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:18642:554TJ AŠ Mladá Boleslav E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kupec Petr
Sluka Čeněk
 
 
Kučera Michal st.
Marján Marcel
 
 
869  3010
2.Kargl Tomáš
Valenta Zdeněk
 
 
Muras David
Mlčoch Petr
 
 
5-867 3120
3.Kargl TomášKučera Michal st.459  3030
4.Valenta ZdeněkMarján Marcel98-124 3140
5.Kupec PetrMuras David131110  3050
6.Sluka ČeněkMlčoch Petr105-13-963260
7.Valenta ZdeněkKučera Michal st.5155  3070
8.Kupec PetrMarján Marcel893  3080
9.Sluka ČeněkMuras David-10-988-82381
10.Kargl TomášMlčoch Petr13713  3091
11.Kupec PetrKučera Michal st.-2748 31101
12.Sluka ČeněkMarján Marcel-57-79932111
13.Kargl TomášMuras David859  30121
14.Valenta ZdeněkMlčoch PetrWO    03122
15.Sluka ČeněkKučera Michal st.7-987 31132
16.Kargl TomášMarján Marcel45-92 31142
17.Valenta ZdeněkMuras DavidWO    03143
18.Kupec PetrMlčoch Petr1145  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kargl Tomáš40Kučera Michal st.04
Valenta Zdeněk20Marján Marcel04
Kupec Petr40Muras David12
Sluka Čeněk31Mlčoch Petr03
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 277, 293 06 Kosmonosy, Sokolovna v KosmonosíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:19621:470TJ Sokol Kosmonosy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čuban Jiří
Potměšil Pavel
 
 
Čuban Zdeněk
Stejskal Jindřich
 
 
572  3010
2.Durdis Petr st.
Veselý Martin
 
 
Ort Marek
Jonáš Zdeněk
 
 
1038  3020
3.Potměšil PavelJonáš Zdeněk57-97 3130
4.Durdis Petr st.Čuban Zdeněk976  3040
5.Veselý MartinOrt Marek-9712-5-92341
6.Čuban JiříStejskal Jindřich3116  3051
7.Durdis Petr st.Jonáš Zdeněk-10-66853261
8.Veselý MartinČuban Zdeněk-6-81010-92362
9.Čuban JiříOrt Marek6910  3072
10.Potměšil PavelStejskal Jindřich594  3082
11.Veselý MartinJonáš Zdeněk-9-78563292
12.Čuban JiříČuban Zdeněk-11876 31102
13.Potměšil PavelOrt Marek-78103 31112
14.Durdis Petr st.Stejskal JindřichWO    30122
15.Čuban JiříJonáš ZdeněkWO    03123
16.Potměšil PavelČuban ZdeněkWO    03124
17.Durdis Petr st.Ort MarekWO    30134
18.Veselý MartinStejskal JindřichWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Potměšil Pavel30Jonáš Zdeněk03
Durdis Petr st.20Čuban Zdeněk12
Veselý Martin12Ort Marek12
Čuban Jiří30Stejskal Jindřich02
WO32WO23



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kněžmost AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KněžmostRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:744:28703:584TJ Sokol Kněžmost A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Březina Pavel
Macek Jaroslav
 
 
Ráb Martin
Veselý Luděk
 
 
-89-118-32301
2.Šlapáček Martin
Hybner Martin
 
 
Rampas František
Smutný Vratislav
 
 
6-974 3111
3.Macek JaroslavSmutný Vratislav-5-395-82312
4.Březina PavelRáb Martin72-6-6-122313
5.Šlapáček MartinVeselý Luděk835  3023
6.Hybner MartinRampas František6-11-8-4 1324
7.Březina PavelSmutný Vratislav8-8-11-11 1325
8.Šlapáček MartinRáb Martin566  3035
9.Hybner MartinVeselý Luděk957  3045
10.Macek JaroslavRampas František6-74-893255
11.Šlapáček MartinSmutný Vratislav5-713 3165
12.Hybner MartinRáb Martin758  3075
13.Macek JaroslavVeselý Luděk-11-812513285
14.Březina PavelRampas František9-6-7-1 1386
15.Hybner MartinSmutný Vratislav7-8-95-82387
16.Macek JaroslavRáb Martin-81375 3197
17.Březina PavelVeselý Luděk245  30107
18.Šlapáček MartinRampas František438  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Macek Jaroslav31Smutný Vratislav31
Březina Pavel13Ráb Martin13
Šlapáček Martin40Veselý Luděk04
Hybner Martin22Rampas František22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Březno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ SojoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:40586:653TJ Sokol Březno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fidrant Radek
Klimeš Drahomír
 
 
Charvát Milan
Stejskal Zdeněk
 
 
-2-610-9 1301
2.Vaňousek Zdeněk
Fiala Jan
 
 
Šálený Petr
Berky Jozef
 
 
3-8-85-92302
3.Fiala JanŠálený Petr-7-9-4  0303
4.Vaňousek ZdeněkStejskal Zdeněk-9-910-9 1304
5.Klimeš DrahomírCharvát Milan6-666 3114
6.Fidrant RadekBerky Jozef-10777 3124
7.Vaňousek ZdeněkŠálený Petr-5-5-7  0325
8.Klimeš DrahomírStejskal Zdeněk-9-6-9  0326
9.Fidrant RadekCharvát Milan-6-1010-13 1327
10.Fiala JanBerky Jozef776  3037
11.Klimeš DrahomírŠálený Petr-5-54-14 1338
12.Fidrant RadekStejskal Zdeněk78-8-4-72339
13.Fiala JanCharvát Milan8-104-8-823310
14.Vaňousek ZdeněkBerky Jozef949  30410
15.Fidrant RadekŠálený Petr-4-3-4  03411
16.Fiala JanStejskal ZdeněkWO    03412
17.Vaňousek ZdeněkCharvát Milan-779-11832512
18.Klimeš DrahomírBerky Jozef10105  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fiala Jan12Šálený Petr40
Vaňousek Zdeněk22Stejskal Zdeněk30
Klimeš Drahomír22Charvát Milan22
Fidrant Radek13Berky Jozef04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov AVrchní
rozhodčí:
Srbek Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál "Radnice " ChotětovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:33594:595TJ Sokol Chotětov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušek Vladimír
Vinklář Jan
 
 
Postelt Vladimír
Kudrnáč Jiří
 
 
8-5-2-3 1301
2.Sekelský Jan st.
Tahal Jiří
 
 
Grundman Pavel st.
Kudrnáč Jaroslav
 
 
-5-7-8  0302
3.Janoušek VladimírKudrnáč Jaroslav6104  3012
4.Tahal JiříPostelt Vladimír-57-8-7 1313
5.Sekelský Jan st.Grundman Pavel st.6-8-5-9 1314
6.Novotný JosefKudrnáč Jiří78-82 3124
7.Tahal JiříKudrnáč Jaroslav96-79 3134
8.Sekelský Jan st.Postelt Vladimír-4-5-8  0335
9.Novotný JosefGrundman Pavel st.-105108 3145
10.Janoušek VladimírKudrnáč Jiří-87123 3155
11.Sekelský Jan st.Kudrnáč Jaroslav4-79-933265
12.Novotný JosefPostelt Vladimír-6-7-6  0366
13.Janoušek VladimírGrundman Pavel st.345  3076
14.Tahal JiříKudrnáč Jiří-1-5-12  0377
15.Novotný JosefKudrnáč Jaroslav8-3-7-4 1378
16.Janoušek VladimírPostelt Vladimír-9-611543288
17.Tahal JiříGrundman Pavel st.-412113 3198
18.Sekelský Jan st.Kudrnáč Jiří919  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Janoušek Vladimír40Kudrnáč Jaroslav13
Tahal Jiří22Postelt Vladimír31
Sekelský Jan st.22Grundman Pavel st.13
Novotný Josef22Kudrnáč Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:38650:637ST Dolní Bousov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějů Václav
Jonáš Jaroslav ml.
 
 
Jihlavec Jan
Vilhan Martin
 
 
-8-453-92301
2.Pejta Petr st.
Strouhal Jiří
 
 
Ungr Milan
Doubek Miroslav
 
 
-7-7-11  0302
3.Jonáš Jaroslav ml.Vilhan Martin95-14-8-62303
4.Matějů VáclavJihlavec Jan6-634 3113
5.Pejta Petr st.Ungr Milan8-7-9-8 1314
6.Strouhal JiříDoubek Miroslav-6-8-9  0315
7.Matějů VáclavVilhan Martin877  3025
8.Pejta Petr st.Jihlavec Jan-86-78-102326
9.Strouhal JiříUngr Milan395  3036
10.Jonáš Jaroslav ml.Doubek Miroslav-8-9-14  0337
11.Pejta Petr st.Vilhan Martin-748-2-52338
12.Strouhal JiříJihlavec Jan-115-5-12 1339
13.Jonáš Jaroslav ml.Ungr Milan8-5109 3149
14.Matějů VáclavDoubek Miroslav8-7-92-823410
15.Strouhal JiříVilhan Martin4-868 31510
16.Jonáš Jaroslav ml.Jihlavec JanWO    30610
17.Matějů VáclavUngr Milan10-9-991432710
18.Pejta Petr st.Doubek MiroslavWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jonáš Jaroslav ml.12Vilhan Martin22
Matějů Václav31Jihlavec Jan21
Pejta Petr st.03Ungr Milan13
Strouhal Jiří22Doubek Miroslav30
WO11WO11

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy