Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Dolní BousovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:41588:672SK Dolní Stakory C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jihlavec Jan
Novotný Karel
 
 
Kopal Miroslav
Šaněk Pavel
 
 
-6-778-112301
2.Nitray Jozef
Pavlišta Jaroslav
 
 
Šádek Jaroslav st.
Drapák Jaroslav st.
 
 
7-9-18-32302
3.Jihlavec JanDrapák Jaroslav st.6-7-3-3 1303
4.Nitray JozefKopal Miroslav8-56-2-32304
5.Novotný KarelŠaněk Pavel-6-7-8  0305
6.Pavlišta JaroslavŠádek Jaroslav st.6-3-8-4 1306
7.Nitray JozefDrapák Jaroslav st.-3-8-4  0307
8.Novotný KarelKopal Miroslav384  3017
9.Pavlišta JaroslavŠaněk Pavel-5669 3127
10.Jihlavec JanŠádek Jaroslav st.118-84 3137
11.Novotný KarelDrapák Jaroslav st.-10-9-4  0338
12.Pavlišta JaroslavKopal Miroslav4-483 3148
13.Jihlavec JanŠaněk Pavel69-11-10-62349
14.Nitray JozefŠádek Jaroslav st.-5-9-1  03410
15.Pavlišta JaroslavDrapák Jaroslav st.-8-8-9  03411
16.Jihlavec JanKopal Miroslav85-89 31511
17.Nitray JozefŠaněk Pavel118-8-7-523512
18.Novotný KarelŠádek Jaroslav st.-581011 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jihlavec Jan22Drapák Jaroslav st.40
Nitray Jozef04Kopal Miroslav13
Novotný Karel22Šaněk Pavel31
Pavlišta Jaroslav22Šádek Jaroslav st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní sál v BřezovicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:29667:607TJ Březovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klaus Tomáš
Trlida Michal
 
 
Vyrtych Martin
Vaňousek Miroslav
 
 
-9-1111863210
2.Volák Martin
Takács Petr
 
 
Vyrtych Jiří
Mejsnar Jan
 
 
753  3020
3.Klaus TomášMejsnar Jan9610  3030
4.Trlida MichalVaňousek Miroslav-5911-923240
5.Takács PetrVyrtych Jiří-9-57-7 1341
6.Svoboda PavelVyrtych Martin-7-7-6  0342
7.Trlida MichalMarek Jiří1144  3052
8.Takács PetrVaňousek Miroslav-6876 3162
9.Svoboda PavelVyrtych Jiří-2-3-6  0363
10.Klaus TomášVyrtych Martin-76-51043273
11.Takács PetrMarek Jiří-71184 3183
12.Volák MartinVaňousek Miroslav899  3093
13.Klaus TomášVyrtych Jiří-11-887-122394
14.Trlida MichalVyrtych Martin10-6-49-62395
15.Volák MartinMarek Jiří4-9-5-5 1396
16.Klaus TomášVaňousek Miroslav5-799 31106
17.Trlida MichalVyrtych JiříWO    30116
18.Takács PetrVyrtych Martin5-4-66632126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klaus Tomáš31Mejsnar Jan01
Trlida Michal21Vaňousek Miroslav04
Takács Petr31Vyrtych Jiří30
Svoboda Pavel02Vyrtych Martin22
Volák Martin11Marek Jiří12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Březno ST BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:26668:611Sokol Březno ST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bišický Michal
Myška Jiří
 
 
Doubek Miroslav
Martinec Jaroslav
 
 
5109  3010
2.Tominec Aleš
Vedral Jan
 
 
Ďurfina Karel
Holub Vladimír
 
 
13211  3020
3.Myška JiříChuvan Quy-9-2106-72321
4.Vedral JanDoubek Miroslav-4-6-7  0322
5.Bišický MichalĎurfina Karel988  3032
6.Tominec AlešMartinec Jaroslav97-88 3142
7.Vedral JanChuvan Quy-1311-9-9 1343
8.Bišický MichalDoubek Miroslav7-992 3153
9.Tominec AlešĎurfina Karel8-94-6-52354
10.Myška JiříMartinec Jaroslav76-89 3164
11.Bišický MichalChuvan Quy76-6-8-82365
12.Tominec AlešHolub Vladimír10510  3075
13.Myška JiříĎurfina Karel1197  3085
14.Vedral JanMartinec Jaroslav598  3095
15.Tominec AlešChuvan Quy-134-7-9 1396
16.Myška JiříHolub Vladimír-1-7-5  0397
17.Vedral JanĎurfina Karel7-153-91032107
18.Bišický MichalMartinec Jaroslav6124  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Myška Jiří22Chuvan Quy40
Vedral Jan22Doubek Miroslav11
Bišický Michal31Ďurfina Karel13
Tominec Aleš22Martinec Jaroslav04
   Holub Vladimír11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC HESO Nepřevázka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ SojoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:351:16708:542TJ Sokol Otradovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.May Pavel
Macura Zdeněk
 
 
Pulda Radek
Pulda Tomáš
 
 
827  3010
2.Honzák Jakub
Doležalová Daniela
 
 
Beran Antonín
Císařovský Petr
 
 
510-9-1053220
3.May PavelPulda Tomáš375  3030
4.Macura ZdeněkPulda Radek558  3040
5.Honzák JakubBeran Antonín678  3050
6.Doležalová DanielaCísařovský Petr799  3060
7.Macura ZdeněkPulda Tomáš8911  3070
8.Honzák JakubPulda Radek-8689 3180
9.Doležalová DanielaBeran Antonín-8-8137-82381
10.May PavelCísařovský Petr711-10-723291
11.Honzák JakubPulda Tomáš13-8-88-82392
12.Doležalová DanielaPulda Radek9101  30102
13.May PavelBeran Antonín555  30112
14.Macura ZdeněkCísařovský Petr469  30122
15.Doležalová DanielaPulda Tomáš7127  30132
16.May PavelPulda Radek774  30142
17.Macura ZdeněkBeran Antonín-65-58732152
18.Honzák JakubCísařovský Petr10-77-9-1023153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
May Pavel40Pulda Tomáš13
Macura Zdeněk40Pulda Radek04
Honzák Jakub22Beran Antonín13
Doležalová Daniela31Císařovský Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:24627:532TJ Sokol Mnichovo Hradiště D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mareš Jan
Šumera Matěj
 
 
Černý Jaroslav
Hošek Petr
 
 
584  3010
2.Kučera Josef
Koťátko Matouš
 
 
Falta Michal
Veselý Michal
 
 
-5-10-5  0311
3.Šumera MatějVeselý Michal-458-11-52312
4.Kučera JosefHošek Petr995  3022
5.Mareš JanFalta Michal683  3032
6.Koťátko MatoušČerný Jaroslav1086  3042
7.Kučera JosefVeselý Michal-8-88493252
8.Mareš JanHošek Petr799  3062
9.Koťátko MatoušFalta Michal-5-49-8 1363
10.Šumera MatějČerný Jaroslav1097  3073
11.Mareš JanVeselý Michal-12353 3183
12.Koťátko MatoušHošek Petr-8-5-4  0384
13.Šumera MatějFalta Michal-9-1157-82385
14.Kučera JosefČerný Jaroslav657  3095
15.Koťátko MatoušVeselý Michal-8-4-5  0396
16.Šumera MatějHošek Petr9-1049 31106
17.Kučera JosefFalta Michal7-86-9832116
18.Mareš JanČerný JaroslavWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šumera Matěj22Veselý Michal22
Kučera Josef40Hošek Petr13
Mareš Jan30Falta Michal22
Koťátko Matouš13Černý Jaroslav03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podlázky 23, Mladá Bolelslav 293 01Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:10686:471TJ Sokol Podlázky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Muras David
Mlčoch Petr
 
 
Čapek Adam
Dlouhý Martin ml.
 
 
4-975 3110
2.Živný Josef
Michal Jaroslav
 
 
Švachová Lenka
Čamrová Eliška
 
 
87-910 3120
3.Muras DavidČapek Adam-5-98883230
4.Michal JaroslavDlouhý Martin ml.975  3040
5.Živný JosefŠvachová Lenka498  3050
6.Mlčoch PetrČamrová Eliška101010  3060
7.Michal JaroslavČapek Adam567  3070
8.Živný JosefDlouhý Martin ml.233  3080
9.Mlčoch PetrŠvachová Lenka658  3090
10.Muras DavidČamrová Eliška39-124 31100
11.Röckel SaschaČapek Adam8-9108 31110
12.Mlčoch PetrDlouhý Martin ml.794  30120
13.Muras DavidŠvachová Lenka8-83-10932130
14.Michal JaroslavČapek Tomáš-7373 31140
15.Mlčoch PetrČapek Adam-9968 31150
16.Muras DavidDlouhý Martin ml.958  30160
17.Michal JaroslavŠvachová Lenka764  30170
18.Röckel SaschaČapek Tomáš666  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Muras David40Čapek Adam04
Michal Jaroslav40Dlouhý Martin ml.04
Živný Josef20Švachová Lenka04
Mlčoch Petr40Čamrová Eliška02
Röckel Sascha20Čapek Tomáš02

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy