Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 277, 293 06 Kosmonosy, Sokolovna v KosmonosíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:51601:711TJ Sokol Podlázky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Michal
Falta Michal
 
 
Žďánský Karel
Mlčoch Petr
 
 
-8-89-10 1301
2.Hošek Petr
Odnoha Václav
 
 
Gavura Jan
Michal Jaroslav
 
 
-8-6-9  0302
3.Falta MichalŽďánský Karel-9-8-2  0303
4.Odnoha VáclavMichal Jaroslav-8-5-3  0304
5.Hošek PetrMlčoch Petr-911-47-72305
6.Veselý MichalGavura Jan-9-49-12 1306
7.Odnoha VáclavŽďánský Karel-8-7-6  0307
8.Hošek PetrMichal Jaroslav5-105-11-92308
9.Veselý MichalMlčoch Petr10-9-8-10 1309
10.Falta MichalGavura Jan87-10-11-723010
11.Hošek PetrŽďánský Karel-8-5-5  03011
12.Veselý MichalMichal Jaroslav-9118-8432111
13.Falta MichalMlčoch Petr-6-4-9  03112
14.Odnoha VáclavGavura Jan-7-8-8  03113
15.Veselý MichalŽďánský Karel-10-1084832213
16.Falta MichalMichal Jaroslav-6-9-10  03214
17.Odnoha VáclavMlčoch Petr-7-9-9  03215
18.Hošek PetrGavura Jan89-9-7532315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Falta Michal04Žďánský Karel31
Odnoha Václav04Michal Jaroslav31
Hošek Petr13Mlčoch Petr40
Veselý Michal22Gavura Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD ČistáRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:37595:604TJ Sokol Otradovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ďurfina Karel
Martinec Jaroslav
 
 
May Pavel
Macura Zdeněk
 
 
-3-1051073210
2.Doubek Miroslav
Holub Vladimír
 
 
Doležalová Daniela
Hradecká Šárka
 
 
736  3020
3.Chuvan QuyDoležalová Daniela-9259 3130
4.Holub VladimírHradecká Šárka7812  3040
5.Martinec JaroslavMay Pavel4-8-75-82341
6.Ďurfina KarelMacura Zdeněk-5-11-5  0342
7.Holub VladimírDoležalová Daniela-7-5-7  0343
8.Martinec JaroslavHradecká Šárka9-878 3153
9.Ďurfina KarelMay Pavel-12-109-11 1354
10.Chuvan QuyMacura Zdeněk-8-4-5  0355
11.Martinec JaroslavDoležalová Daniela782  3065
12.Ďurfina KarelHradecká Šárka3-65-9-112366
13.Chuvan QuyMay Pavel-8-5-6  0367
14.Doubek MiroslavMacura Zdeněk-10-8-7  0368
15.Ďurfina KarelDoležalová Daniela11-9-109-92369
16.Chuvan QuyHradecká Šárka844  3079
17.Doubek MiroslavMay Pavel-6-7-8  03710
18.Martinec JaroslavMacura Zdeněk-5-6-8  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chuvan Quy22Doležalová Daniela22
Holub Vladimír11Hradecká Šárka13
Martinec Jaroslav22May Pavel40
Ďurfina Karel04Macura Zdeněk40
Doubek Miroslav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Březno ST BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohostinství U HadaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:21714:529TJ Plazy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaňousek Miroslav
Marek Jiří
 
 
Dutý Radek
Bišický Michal
 
 
13-95 3110
2.Vyrtych Jiří
Vyrtych Martin
 
 
Šnajdr Josef
Vedral Jan
 
 
6-13-10463220
3.Vyrtych MartinDutý Radek799  3030
4.Vaňousek MiroslavŠnajdr Josef243  3040
5.Marek JiříVedral Jan7-9-10893250
6.Vyrtych JiříBišický Michal545  3060
7.Vaňousek MiroslavDutý Radek4127  3070
8.Marek JiříŠnajdr Josef435  3080
9.Vyrtych JiříVedral Jan-879-6-62381
10.Vyrtych MartinBišický Michal9-11-9783291
11.Marek JiříDutý Radek534  30101
12.Vyrtych JiříŠnajdr Josef456  30111
13.Mejsnar JanVedral Jan-8-968-623112
14.Vaňousek MiroslavBišický Michal-8-118-9 13113
15.Vyrtych JiříDutý Radek336  30123
16.Mejsnar JanŠnajdr Josef11-6-9-9 13124
17.Vaňousek MiroslavVedral Jan-9-597932134
18.Marek JiříBišický Michal2710  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vyrtych Martin20Dutý Radek04
Vaňousek Miroslav31Šnajdr Josef13
Marek Jiří40Vedral Jan22
Vyrtych Jiří31Bišický Michal13
Mejsnar Jan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Dolní BousovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:23688:589ST Dolní Bousov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlišta Jaroslav
Nitray Jozef
 
 
Klaus Tomáš
Trlida Michal
 
 
-6811-1043210
2.Vitmajer Vladimír
Novotný Karel
 
 
Svoboda Pavel
Vovčák Adam
 
 
679  3020
3.Pavlišta JaroslavKlaus Tomáš-107-7-9 1321
4.Nitray JozefTrlida Michal59-1210 3131
5.Novotný KarelSvoboda Pavel696  3041
6.Vitmajer VladimírVovčák Adam-12978 3151
7.Nitray JozefKlaus Tomáš-4-8-10  0352
8.Novotný KarelTrlida Michal-11-765-62353
9.Vitmajer VladimírSvoboda Pavel748  3063
10.Pavlišta JaroslavVovčák Adam768  3073
11.Novotný KarelKlaus Tomáš911-11-773283
12.Vitmajer VladimírTrlida Michal-86-9-10 1384
13.Pavlišta JaroslavSvoboda Pavel386  3094
14.Nitray JozefVovčák Adam975  30104
15.Vitmajer VladimírKlaus Tomáš11-5-6-7 13105
16.Pavlišta JaroslavTrlida Michal10-138-8932115
17.Nitray JozefSvoboda Pavel776  30125
18.Novotný KarelVovčák Adam593  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavlišta Jaroslav31Klaus Tomáš31
Nitray Jozef31Trlida Michal22
Novotný Karel31Svoboda Pavel04
Vitmajer Vladimír22Vovčák Adam04

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy