Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Dolní BousovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1613:52489:665TJ Sokol Podlázky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vitmajer Vladimír
Kužel Jiří
 
 
Žďánský Karel
Kozák Roman
 
 
-610-9-11 1301
2.Hlaváčková Eliška
Suk David
 
 
Röckel Sascha
Soumar Miroslav
 
 
-2-7-5  0302
3.Hlaváčková EliškaŽďánský Karel8-3-9-7 1303
4.Suk DavidKozák Roman-9-5-10  0304
5.Vitmajer VladimírRöckel Sascha-8-424103214
6.Kužel JiříSoumar Miroslav-7-12-4  0315
7.Suk DavidŽďánský Karel-4-7-6  0316
8.Vitmajer VladimírKozák Roman9-97-2-52317
9.Kužel JiříRöckel Sascha-59-93-122318
10.Hlaváčková EliškaSoumar Miroslav-7-3-7  0319
11.Vitmajer VladimírŽďánský Karel-6-8-9  03110
12.Kužel JiříKozák Roman-5-12-6  03111
13.Hlaváčková EliškaRöckel Sascha-3-7-6  03112
14.Suk DavidSoumar Miroslav7-6-5-10 13113
15.Kužel JiříŽďánský Karel-6-8-5  03114
16.Hlaváčková EliškaKozák Roman-8-4-5  03115
17.Suk DavidRöckel Sascha-8-6-7  03116
18.Vitmajer VladimírSoumar Miroslav-237-8132216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hlaváčková Eliška04Žďánský Karel40
Suk David04Kozák Roman40
Vitmajer Vladimír22Röckel Sascha31
Kužel Jiří04Soumar Miroslav31
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice CVrchní
rozhodčí:
Ginzlová Eva
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní sál v BřezovicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:646:29720:656TJ Březovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vovčák Adam
Novotný David
 
 
Martiak Pavol
Vosyka Jiří ml.
 
 
9-973 3110
2.Vovčák Jan
Růžička Tomáš
 
 
Vonášek Pavel
Vosyka Jiří st.
 
 
10-85-883220
3.Vovčák AdamMartiak Pavol5-1075 3130
4.Růžička TomášVosyka Jiří st.910-410 3140
5.Vovčák JanVosyka Jiří ml.-8-3-9  0341
6.Novotný DavidVonášek Pavel455  3051
7.Růžička TomášMartiak Pavol7-988 3161
8.Vovčák JanVosyka Jiří st.88-6-10-52362
9.Novotný DavidVosyka Jiří ml.777  3072
10.Vovčák AdamVonášek Pavel-7874 3182
11.Vovčák JanMartiak Pavol97-8-5-82383
12.Novotný DavidVosyka Jiří st.8-108-213293
13.Vovčák AdamVosyka Jiří ml.39-77 31103
14.Růžička TomášVonášek Pavel910-48 31113
15.Novotný DavidMartiak Pavol989  30123
16.Vovčák AdamVosyka Jiří st.510-5-8-923124
17.Růžička TomášVosyka Jiří ml.-5-8611-1123125
18.Vovčák JanVonášek Pavel-69-75-823126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vovčák Adam31Martiak Pavol13
Růžička Tomáš31Vosyka Jiří st.22
Vovčák Jan04Vosyka Jiří ml.22
Novotný David40Vonášek Pavel13
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC HESO Nepřevázka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Bowlingu Na Statku NepřevázkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:179:53421:663TJ Sokol Otradovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jaček Pavel
Boháček Miroslav
 
 
Kačírková Květa
Novák Ivo
 
 
-7-6-9  0301
2.Pulda Radek
Mareček Bohuslav
 
 
Honzák Jakub
Honzák Miloš
 
 
-6-5-5  0302
3.Jaček PavelNovák Ivo-5-3-2  0303
4.Boháček MiroslavKačírková Květa-4-7-3  0304
5.Pulda RadekHonzák Miloš-10-6-7  0305
6.Mareček BohuslavHonzák Jakub-87-8-6 1306
7.Boháček MiroslavNovák Ivo-7-2-6  0307
8.Pulda RadekKačírková Květa9-6-9-4 1308
9.Mareček BohuslavHonzák Miloš-2-8-10  0309
10.Jaček PavelHonzák Jakub-9-8-4  03010
11.Pulda RadekNovák Ivo7-4-1-7 13011
12.Mareček BohuslavKačírková Květa13-137-5-523012
13.Kafluk MiloslavHonzák Miloš-6-6-9  03013
14.Boháček MiroslavHonzák Jakub-5-7-4  03014
15.Mareček BohuslavNovák Ivo-6-1067432114
16.Kafluk MiloslavKačírková Květa-7-4-5  03115
17.Boháček MiroslavHonzák Miloš13-6-3-6 13116
18.Pulda RadekHonzák Jakub-6-3-4  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jaček Pavel02Novák Ivo31
Boháček Miroslav04Kačírková Květa40
Pulda Radek04Honzák Miloš40
Mareček Bohuslav13Honzák Jakub40
Kafluk Miloslav02   
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Josefův Důl BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kněžmost BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Josefův DůlRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:26595:536TTC Josefův Důl B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Lubomír
Fanta Petr
 
 
Sajdl Radek
Zita Mirek
 
 
887  3010
2.Najman Jiří
Šlambor Oldřich st.
 
 
Rašín Rastislav
Kalina Jaroslav
 
 
678  3020
3.Fanta PetrSajdl Radek-798-893230
4.Blažek LubomírKalina Jaroslav-1-7-5  0331
5.Najman JiříRašín Rastislav-8-45-7 1332
6.Šlambor Oldřich st.Zita Mirek893  3042
7.Blažek LubomírSajdl Radek-8-7-6  0343
8.Najman JiříKalina Jaroslav8-2-618-72344
9.Šlambor Oldřich st.Rašín Rastislav1186  3054
10.Fanta PetrZita Mirek-8333 3164
11.Najman JiříSajdl Radek-810-11-10 1365
12.Šlambor Oldřich st.Kalina Jaroslav-7-4-6  0366
13.Fanta PetrRašín Rastislav866  3076
14.Blažek LubomírMaršálek Petr3102  3086
15.Šlambor Oldřich st.Sajdl Radek-9-8-8  0387
16.Fanta PetrKalina Jaroslav724  3097
17.Blažek LubomírRašín Rastislav-8-455432107
18.Najman JiříMaršálek Petr1910  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fanta Petr40Sajdl Radek31
Blažek Lubomír22Kalina Jaroslav31
Najman Jiří13Rašín Rastislav13
Šlambor Oldřich st.22Zita Mirek02
   Maršálek Petr02
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:43579:657TTC Bělá pod Bezdězem E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hercík Jiří ml.
Jonáš Marek ml.
 
 
Smékal Jiří
Balog Lukáš
 
 
-9-7-8  0301
2.Brabec Jaroslav
Jonáš Marek st.
 
 
Samlerová Kateřina
Stachová Simona
 
 
-128-10-5 1302
3.Brabec JaroslavStachová Simona8-12-8843212
4.Jonáš Marek st.Smékal Jiří124-4-563222
5.Jonáš Marek ml.Samlerová Kateřina-9-7-9  0323
6.Hercík Jiří ml.Balog Lukáš-4-8-7  0324
7.Jonáš Marek st.Stachová Simona-7-3-9  0325
8.Jonáš Marek ml.Smékal Jiří9-11-12-5 1326
9.Hercík Jiří ml.Samlerová Kateřina-9-7-2  0327
10.Brabec JaroslavBalog Lukáš57-85 3137
11.Jonáš Marek ml.Stachová Simona-6-3-5  0338
12.Hercík Jiří ml.Smékal Jiří-4-8-4  0339
13.Brabec JaroslavSamlerová Kateřina444  3049
14.Jonáš Marek st.Balog Lukáš8-6-912-923410
15.Hercík Jiří ml.Stachová Simona-4-4-7  03411
16.Brabec JaroslavSmékal Jiří6-1154 31511
17.Jonáš Marek st.Samlerová Kateřina11-876 31611
18.Jonáš Marek ml.Balog Lukáš914-3-8-623612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brabec Jaroslav40Stachová Simona31
Jonáš Marek st.22Smékal Jiří22
Jonáš Marek ml.04Samlerová Kateřina22
Hercík Jiří ml.04Balog Lukáš31
Bez připomínek

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy