Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:40647:649SK Dolní Stakory D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stachová Simona
Samlerová Kateřina
 
 
Hercík Jiří st.
Šámal Vladimír
 
 
4611  3010
2.Balog Lukáš
Smékal Jiří
 
 
Kopal Jaroslav
Jonáš Martin
 
 
9-8-10-9 1311
3.Smékal JiříKopal Jaroslav-135125 3121
4.Samlerová KateřinaHercík Jiří st.-1368-8-122322
5.Balog Lukᚊámal Vladimír-47-9-7 1323
6.Stachová SimonaJonáš Martin716  3033
7.Samlerová KateřinaKopal Jaroslav-9-79-8 1334
8.Balog LukášHercík Jiří st.3-8-46-102335
9.Stachová SimonaŠámal Vladimír4-1053 3145
10.Smékal JiříJonáš Martin-1-696-92346
11.Balog LukášKopal Jaroslav-3-7-5  0347
12.Stachová SimonaHercík Jiří st.48-7-653257
13.Smékal JiříŠámal Vladimír-9847 3167
14.Samlerová KateřinaJonáš Martin-6-5-7  0368
15.Stachová SimonaKopal Jaroslav-4-646133278
16.Smékal JiříHercík Jiří st.-8-74-9 1379
17.Samlerová KateřinaŠámal Vladimír-7-9-6  03710
18.Balog LukášJonáš Martin-7-8-6  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smékal Jiří22Kopal Jaroslav22
Samlerová Kateřina04Hercík Jiří st.31
Balog Lukáš04Šámal Vladimír22
Stachová Simona40Jonáš Martin31
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kněžmost BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KněžmostRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:15624:402TJ Sokol Kněžmost B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rašín Rastislav
Kalina Jaroslav
 
 
Brabec Jaroslav
David Petr
 
 
9-9-87-52301
2.Sajdl Radek
Zita Mirek
 
 
Jonáš Marek ml.
Hercík Jiří ml.
 
 
413  3011
3.Sajdl RadekBrabec Jaroslav6-794 3121
4.Rašín RastislavDavid Petr893  3031
5.Maršálek PetrJonáš Marek ml.-9876 3141
6.Kalina JaroslavHercík Jiří ml.314  3051
7.Rašín RastislavBrabec Jaroslav-6-958-42352
8.Maršálek PetrDavid Petr-101087 3162
9.Kalina JaroslavJonáš Marek ml.043  3072
10.Sajdl RadekHercík Jiří ml.713  3082
11.Zita MirekBrabec Jaroslav-5-6-6  0383
12.Kalina JaroslavDavid Petr224  3093
13.Sajdl RadekJonáš Marek ml.258  30103
14.Rašín RastislavHercík Jiří ml.042  30113
15.Kalina JaroslavBrabec Jaroslav-59-8-9 13114
16.Sajdl RadekDavid Petr458  30124
17.Rašín RastislavJonáš Marek ml.674  30134
18.Zita MirekHercík Jiří ml.664  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sajdl Radek40Brabec Jaroslav31
Rašín Rastislav31David Petr04
Maršálek Petr20Jonáš Marek ml.04
Kalina Jaroslav31Hercík Jiří ml.04
Zita Mirek11   
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Josefův Důl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ SojoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1232:42679:716TTC Josefův Důl B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kačírková Květa
Novák Ivo
 
 
Fanta Petr
Blažek Lubomír
 
 
7-4-811-72301
2.Honzák Miloš
Honzák Jakub
 
 
Najman Jiří
Šlambor Oldřich st.
 
 
8-10-18-92302
3.Kačírková KvětaFanta Petr-95-8-3 1303
4.Novák IvoBlažek Lubomír810-5-11-52304
5.Honzák JakubŠlambor Oldřich st.14-875 3114
6.Honzák MilošNajman Jiří3-12-8-8 1315
7.Novák IvoFanta Petr-7-9-4  0316
8.Honzák JakubBlažek Lubomír710-10-553226
9.Honzák MilošŠlambor Oldřich st.12-7-8-8 1327
10.Kačírková KvětaNajman Jiří88-1110 3137
11.Honzák JakubFanta Petr-2-6-3  0338
12.Honzák MilošBlažek Lubomír-7116-8-82339
13.Kačírková KvětaŠlambor Oldřich st.6113  3049
14.Novák IvoNajman Jiří68-83 3159
15.Honzák MilošFanta Petr-7-8-8  03510
16.Kačírková KvětaBlažek Lubomír-8585 31610
17.Novák IvoŠlambor Oldřich st.8-118-9-823611
18.Honzák JakubNajman Jiří-79-9-8 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kačírková Květa31Fanta Petr40
Novák Ivo13Blažek Lubomír22
Honzák Jakub22Šlambor Oldřich st.22
Honzák Miloš04Najman Jiří22
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov BVrchní
rozhodčí:
Srbek Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC HESO Nepřevázka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Radnice ChotětovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:29576:551TJ Sokol Chotětov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vonášek Pavel
Martiak Pavol
 
 
Mareček Bohuslav
Pulda Radek
 
 
-4-998-52301
2.Vosyka Jiří ml.
Moc Vladimír st.
 
 
Jaček Pavel
Stehlík Jan
 
 
6-8-77-92302
3.Vonášek PavelMareček Bohuslav-10-6-6  0303
4.Moc Vladimír st.Pulda Radek-3-5-4  0304
5.Vosyka Jiří ml.Jaček Pavel7104  3014
6.Martiak PavolStehlík Jan445  3024
7.Moc Vladimír st.Mareček Bohuslav-7-1-7  0325
8.Vosyka Jiří ml.Pulda Radek8613  3035
9.Martiak PavolJaček Pavel584  3045
10.Vonášek PavelStehlík Jan-7567 3155
11.Vosyka Jiří ml.Mareček Bohuslav-711-8893265
12.Martiak PavolPulda Radek656  3075
13.Vonášek PavelJaček Pavel571  3085
14.Moc Vladimír st.Stehlík Jan-11-2-7  0386
15.Martiak PavolMareček Bohuslav-8-8-3  0387
16.Vonášek PavelPulda Radek8-73-11103297
17.Moc Vladimír st.Jaček Pavel-6-11-7  0398
18.Vosyka Jiří ml.Stehlík Jan758  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vonášek Pavel31Mareček Bohuslav31
Moc Vladimír st.04Pulda Radek13
Vosyka Jiří ml.40Jaček Pavel13
Martiak Pavol31Stehlík Jan13
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Dolní BousovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
18:05Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:38683:675nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváčková Eliška
Matějčková Zuzana
 
 
Vovčák Adam
Růžička Tomáš
 
 
-2-9-5  0301
2.Vitmajer Vladimír
Kužel Jiří
 
 
Vovčák Zdeněk
Vovčák Jan
 
 
3-993 3111
3.Hlaváčková EliškaVovčák Adam-5-5-5  0312
4.Matějčková ZuzanaRůžička Tomáš-6-867-52313
5.Kužel JiříVovčák Zdeněk12-65-963223
6.Vitmajer VladimírVovčák Jan367  3033
7.Matějčková ZuzanaVovčák Adam-3-6-8  0334
8.Kužel JiříRůžička Tomáš-7-794-82335
9.Vitmajer VladimírVovčák Zdeněk6103  3045
10.Hlaváčková EliškaVovčák Jan77-125 3155
11.Kužel JiříVovčák Adam7-7-5-9 1356
12.Vitmajer VladimírRůžička Tomáš-675-483266
13.Hlaváčková EliškaVovčák Zdeněk-59-91083276
14.Matějčková ZuzanaVovčák Jan-8-11212103286
15.Vitmajer VladimírVovčák Adam137-411 3196
16.Hlaváčková EliškaRůžička Tomáš2-99-5-112397
17.Matějčková ZuzanaVovčák Zdeněk-104-11-9 1398
18.Kužel JiříVovčák Jan-8-75-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hlaváčková Eliška22Vovčák Adam31
Matějčková Zuzana13Růžička Tomáš31
Kužel Jiří13Vovčák Zdeněk13
Vitmajer Vladimír40Vovčák Jan13
Bez připomínek

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy