Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 585/16, Sokolovna TJ Spartak ČelákoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:41572:632Sokol Přezletice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knor Tomáš
Šnajdr Jakub
 
 
Hron Martin
Teplý Stanislav st.
 
 
-7-8-7  0301
2.Tuška Jan
Vlček Matěj
 
 
Macho Martin
Poláček Petr
 
 
612-9-12-42302
3.Vlček MatějPoláček Petr-8-5-3  0303
4.Šnajdr JakubHron Martin-1494-773213
5.Tuška JanMacho Martin895  3023
6.Knor TomášTeplý Stanislav st.93-9-10-92324
7.Šnajdr JakubPoláček Petr-6-5-6  0325
8.Tuška JanHron Martin-2128-763235
9.Knor TomášMacho Martin-6-86753245
10.Vlček MatějTeplý Stanislav st.-9-5-6  0346
11.Tuška JanPoláček Petr-5-7-6  0347
12.Knor TomášHron Martin-10-13-12  0348
13.Vlček MatějMacho Martin6-8-6-3 1349
14.Šnajdr JakubTeplý Stanislav st.95-75 3159
15.Knor TomášPoláček Petr-1-3-2  03510
16.Vlček MatějHron Martin-8-7-6  03511
17.Šnajdr JakubMacho MartinWO    30611
18.Tuška JanTeplý Stanislav st.5-2711 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vlček Matěj04Poláček Petr40
Šnajdr Jakub21Hron Martin22
Tuška Jan31Macho Martin12
Knor Tomáš13Teplý Stanislav st.22
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Úvaly BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ASK Stará BoleslavRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
náměstí Arnošta z Pardubic 8, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2020 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:637:32615:611SKST Úvaly B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kukla Oldřich st.
Doucha Mladoš
 
 
Pitro Miroslav
Králík Martin
 
 
-610-6-10 1301
2.Kocurek Martin
Bambas Petr
 
 
Králík Pavel
Juhász Radovan
 
 
67-73 3111
3.Bambas PetrPitro Miroslav34-75 3121
4.Kukla Oldřich st.Králík Pavel5-11-8493231
5.Kocurek MartinKrálík Martin-813-9793241
6.Doucha MladošJuhász Radovan-1-0-0  0342
7.Kukla Oldřich st.Pitro Miroslav488  3052
8.Kocurek MartinKrálík Pavel97-75 3162
9.Doucha MladošKrálík Martin-5-2-6  0363
10.Bambas PetrJuhász Radovan-10-7-2  0364
11.Kocurek MartinPitro Miroslav782  3074
12.Doucha MladošKrálík Pavel-6-3-1  0375
13.Bambas PetrKrálík Martin-58-9773285
14.Kukla Oldřich st.Juhász Radovan98-95 3195
15.Doucha MladošPitro Miroslav-6-3-7  0396
16.Bambas PetrKrálík Pavel437  30106
17.Kukla Oldřich st.Králík Martin10-9-79432116
18.Kocurek MartinJuhász Radovan-1096-141032126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bambas Petr31Pitro Miroslav13
Kukla Oldřich st.40Králík Pavel13
Kocurek Martin40Králík Martin13
Doucha Mladoš04Juhász Radovan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Líbeznice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Školou 987, Říčany, Masarykovo nám, u školy dolů k rybníkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:17Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:28619:610TTC Říčany E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Navrátil Jaroslav
Dušek Zdeněk
 
 
Václavík Pavel
Samiec Roman
 
 
1087  3010
2.Šanc Karel
Šafařík Jakub
 
 
Flusser Jan
Kotrbáček Matyáš
 
 
-12-13-6  0311
3.Navrátil JaroslavVáclavík Pavel-7715-1093221
4.Šanc KarelSamiec Roman788  3031
5.Dušek ZdeněkFlusser Jan6-910-7-32332
6.Šafařík JakubKotrbáček Matyáš6-978 3142
7.Šanc KarelVáclavík Pavel108-57 3152
8.Dušek ZdeněkSamiec Roman11-537 3162
9.Šafařík JakubFlusser Jan98-78 3172
10.Navrátil JaroslavKotrbáček Matyáš-10-9-6  0373
11.Dušek ZdeněkVáclavík Pavel689  3083
12.Šafařík JakubSamiec Roman6-108-973293
13.Navrátil JaroslavFlusser Jan-8-4-5  0394
14.Šanc KarelKotrbáček Matyáš-8-6-9  0395
15.Šafařík JakubVáclavík Pavel774  30105
16.Navrátil JaroslavSamiec Roman4-685 31115
17.Šanc KarelFlusser JanWO    03116
18.Dušek ZdeněkKotrbáček Matyáš-7899 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Navrátil Jaroslav22Václavík Pavel04
Šanc Karel21Samiec Roman04
Dušek Zdeněk31Flusser Jan21
Šafařík Jakub40Kotrbáček Matyáš22
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Líbeznice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jizera Káraný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
hala Na ChrupavceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 19:45 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:49513:691Jizera Káraný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kreibich Pavel
Švinger Jan
 
 
Drlička Jan
Čmuhař Daniel
 
 
-6-3-9  0301
2.Srbek Jan
Pavlík Zbyšek
 
 
Leistner Jan ml.
Pokorná Bára
 
 
68-89 3111
3.Kreibich PavelČmuhař Daniel-8-6-9  0312
4.Švinger JanDrlička Jan-5-7-6  0313
5.Srbek JanPokorná Bára108-9-7123223
6.Pavlík ZbyšekLeistner Jan ml.-838-773233
7.Švinger JanČmuhař Daniel-6-8-5  0334
8.Srbek JanDrlička Jan-828-8-82335
9.Pavlík ZbyšekPokorná Bára8-6-8-5 1336
10.Kreibich PavelLeistner Jan ml.-6-610-6 1337
11.Srbek JanČmuhař Daniel-5-4-10  0338
12.Pavlík ZbyšekDrlička Jan-9-57-5 1339
13.Kreibich PavelPokorná Bára89-6-9-323310
14.Švinger JanLeistner Jan ml.-328-8832410
15.Pavlík ZbyšekČmuhař DanielWO    03411
16.Kreibich PavelDrlička Jan9-5-6-5 13412
17.Švinger JanPokorná Bára-10-8-9  03413
18.Srbek JanLeistner Jan ml.WO    03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kreibich Pavel04Čmuhař Daniel30
Švinger Jan13Drlička Jan40
Srbek Jan12Pokorná Bára31
Pavlík Zbyšek12Leistner Jan ml.12
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Úvaly CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Vinoř, Klenovská 35Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1425:48658:743SKST Úvaly C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Spretka Jerzy
Weishaupt Antonín
 
 
Holý Zdeněk
Havel Marek
 
 
54-2-9-42301
2.Burša Martin
Ptáčník Luboš
 
 
Trojan Petr
Michalcová Martina
 
 
-10-8-9  0302
3.Macek PavelHolý Zdeněk-10-8-6  0303
4.Weishaupt AntonínTrojan Petr-6-58-6 1304
5.Ptáčník LubošMichalcová Martina-7-8-7  0305
6.Burša MartinHavel Marek97-13-5-142306
7.Weishaupt AntonínHolý Zdeněk-11-76-11 1307
8.Ptáčník LubošTrojan Petr-5-3-7  0308
9.Burša MartinMichalcová Martina-101088 3118
10.Macek PavelHavel Marek-9-8-7  0319
11.Ptáčník LubošHolý Zdeněk9-9-4-9 13110
12.Burša MartinTrojan Petr-117-7-12 13111
13.Macek PavelMichalcová Martina7-9-59-623112
14.Weishaupt AntonínHavel Marek-9-98-8 13113
15.Burša MartinHolý Zdeněk-798-51032213
16.Macek PavelTrojan Petr-6-899-1023214
17.Weishaupt AntonínMichalcová Martina4-11-912432314
18.Ptáčník LubošHavel Marek7-968 31414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Macek Pavel04Holý Zdeněk31
Weishaupt Antonín13Trojan Petr40
Ptáčník Luboš13Michalcová Martina22
Burša Martin22Havel Marek31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Mratín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs n.L ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna MratínRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:25656:558Sokol Mratín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skopal Roman
Samborský Vladimír
 
 
Pelant Jiří
Svoboda Milan st.
 
 
76-915 3110
2.Vajgl Lukáš
Samborský Jakub
 
 
Lang Petr
Bessenyey Vaszil
 
 
8-637 3120
3.Samborský JakubPelant Jiří-7-6-7  0321
4.Vajgl LukášSvoboda Milan st.-9-578-62322
5.Skopal RomanLang Petr786  3032
6.Samborský VladimírBessenyey Vaszil-49-10-8 1333
7.Slouka MartinPelant Jiří-95-7-7 1334
8.Skopal RomanSvoboda Milan st.547  3044
9.Samborský VladimírLang Petr97-39 3154
10.Samborský JakubBessenyey Vaszil78-5-983264
11.Skopal RomanPelant Jiří465  3074
12.Samborský VladimírSvoboda Milan st.-8588 3184
13.Samborský JakubLang Petr-77-7-6 1385
14.Slouka MartinBessenyey Vaszil849  3095
15.Samborský VladimírPelant Jiří7-91010 31105
16.Samborský JakubSvoboda Milan st.-944-6-623106
17.Slouka MartinLang PetrWO    30116
18.Skopal RomanBessenyey Vaszil995  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Samborský Jakub13Pelant Jiří22
Vajgl Lukáš01Svoboda Milan st.22
Skopal Roman40Lang Petr12
Samborský Vladimír31Bessenyey Vaszil13
Slouka Martin11   
WO10WO01

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy