Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs n.L ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Vinoř, Klenovská 35Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:30597:541Sokol Přezletice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poláček Petr
Kail Roman
 
 
Svoboda Milan st.
Lang Petr
 
 
-9-77743210
2.Hron Martin
Antoš Václav
 
 
Bessenyey Vaszil
Pokorný Tomáš
 
 
-5-6-4  0311
3.Poláček PetrSvoboda Milan st.2-9-9-7 1312
4.Antoš VáclavLang Petr10-7-7-4 1313
5.Kail RomanBessenyey Vaszil9110  3023
6.Hron MartinPokorný Tomáš394  3033
7.Antoš VáclavSvoboda Milan st.-9-1-9  0334
8.Kail RomanLang Petr4-67-953244
9.Hron MartinBessenyey Vaszil5510  3054
10.Poláček PetrPokorný Tomáš662  3064
11.Kail RomanSvoboda Milan st.-7-98-7 1365
12.Hron MartinLang Petr-8-106-9 1366
13.Poláček PetrBessenyey Vaszil531  3076
14.Teplý Stanislav st.Pokorný Tomáš5-1095 3186
15.Hron MartinSvoboda Milan st.-5957 3196
16.Poláček PetrLang Petr548  30106
17.Teplý Stanislav st.Bessenyey Vaszil93-6-9-1023107
18.Kail RomanPokorný TomášWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Poláček Petr31Svoboda Milan st.31
Antoš Václav02Lang Petr22
Kail Roman21Bessenyey Vaszil13
Hron Martin31Pokorný Tomáš03
Teplý Stanislav st.11   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Úvaly CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mratín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
náměstí Arnošta z Pardubic 8, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:41581:661Sokol Mratín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holý Zdeněk
Havel Marek
 
 
Skopal Roman
Samborský Vladimír
 
 
9-9-49-82301
2.Trojan Petr
Michalcová Martina
 
 
Slouka Martin
Samborský Jakub
 
 
-6-5-6  0302
3.Holý ZdeněkSamborský Jakub1074  3012
4.Trojan PetrSlouka Martin-5-6-5  0313
5.Michalcová MartinaSamborský Vladimír-108-7-7 1314
6.Havel MarekSkopal Roman-3-8-5  0315
7.Trojan PetrSamborský Jakub-210710 3125
8.Michalcová MartinaSlouka Martin5-9-9-9 1326
9.Havel MarekSamborský Vladimír10-76-7-82327
10.Holý ZdeněkSkopal Roman776  3037
11.Michalcová MartinaSamborský Jakub7-6-9493247
12.Havel MarekSlouka Martin-56-5-8 1348
13.Holý ZdeněkSamborský Vladimír-7-4-8  0349
14.Trojan PetrSkopal Roman8-3-8-8 13410
15.Havel MarekSamborský Jakub6-5-68-723411
16.Holý ZdeněkSlouka Martin76-37 31511
17.Trojan PetrSamborský Vladimír-3778 31611
18.Michalcová MartinaSkopal Roman-7-13-9  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Holý Zdeněk31Samborský Jakub13
Trojan Petr22Slouka Martin31
Michalcová Martina13Samborský Vladimír31
Havel Marek04Skopal Roman31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jizera Káraný AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OÚ KáranýRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2020 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:13612:433Jizera Káraný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorná Bára
Leistner Jan ml.
 
 
Rabochová Hana
Weishaupt Antonín
 
 
-7-4-6  0301
2.Čmuhař Daniel
Drlička Jan
 
 
Burša Martin
Ptáčník Luboš
 
 
1048  3011
3.Čmuhař DanielBurša Martin976  3021
4.Pokorná BáraPtáčník Luboš52-117 3131
5.Leistner Jan ml.Rabochová Hana9811  3041
6.Drlička JanWeishaupt Antonín666  3051
7.Pokorná BáraBurša Martin107-8-7-82352
8.Leistner Jan ml.Ptáčník Luboš5-377 3162
9.Drlička JanRabochová Hana336  3072
10.Čmuhař DanielWeishaupt Antonín7710  3082
11.Leistner Jan ml.Burša Martin-3-9-8  0383
12.Drlička JanPtáčník Luboš863  3093
13.Čmuhař DanielRabochová Hana496  30103
14.Pokorná BáraWeishaupt Antonín8-746 31113
15.Drlička JanBurša Martin672  30123
16.Čmuhař DanielPtáčník Luboš976  30133
17.Pokorná BáraRabochová Hana117-73 31143
18.Leistner Jan ml.Weishaupt AntonínWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čmuhař Daniel40Burša Martin22
Pokorná Bára31Ptáčník Luboš04
Leistner Jan ml.21Rabochová Hana04
Drlička Jan40Weishaupt Antonín03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Líbeznice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Líbeznice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na ChrupavceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2020 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:29618:594Sokol Líbeznice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flusser Jan
Kotrbáček Matyáš
 
 
Kreibich Pavel
Švinger Jan
 
 
995  3010
2.Samiec Roman
Smetana Roman
 
 
Srbek Jan
Pavlík Zbyšek
 
 
5-5-59-62311
3.Samiec RomanSrbek Jan-9-9-8  0312
4.Smetana RomanPavlík Zbyšek-3-36-6 1313
5.Flusser JanKreibich Pavel-1097-1153223
6.Kotrbáček Matyᚊvinger Jan8-899 3133
7.Smetana RomanSrbek Jan8-8-8-8 1334
8.Flusser JanPavlík Zbyšek5103  3044
9.Kotrbáček MatyášKreibich Pavel3-9510 3154
10.Samiec RomanŠvinger Jan-8-8-8  0355
11.Flusser JanSrbek Jan888  3065
12.Kotrbáček MatyášPavlík Zbyšek888  3075
13.Samiec RomanKreibich Pavel-510-5-13 1376
14.Smetana RomanŠvinger Jan-7-89-8 1377
15.Kotrbáček MatyášSrbek Jan10106  3087
16.Samiec RomanPavlík Zbyšek-55-5-5 1388
17.Smetana RomanKreibich Pavel888  3098
18.Flusser JanŠvinger Jan-5543 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Samiec Roman04Srbek Jan22
Smetana Roman13Pavlík Zbyšek22
Flusser Jan40Kreibich Pavel13
Kotrbáček Matyáš40Švinger Jan22



Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Stará BoleslavVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ SPARTAK ČELAKOVICE, Tělocvična, Masarykova 585/16 , ČelakoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:
zápis
BodůSadMíčkůVítěz
4:1429:48658:760TTC Říčany E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Králík Martin
Svášek Bohumil st.
 
 
Navrátil Jaroslav
Šafařík Jakub
 
 
12-6-7-4 1301
2.Králík Pavel
Juhász Radovan
 
 
Doskočil Jan
Doskočil Matěj
 
 
9-8-77-62302
3.Králík PavelŠafařík Jakub10-9-10-3 1303
4.Králík MartinNavrátil Jaroslav7-7-8-6 1304
5.Svášek Bohumil st.Doskočil Jan-99-97-42305
6.Juhász RadovanDoskočil Matěj-6-94-10 1306
7.Králík MartinŠafařík Jakub3-77-7-62307
8.Svášek Bohumil st.Navrátil Jaroslav9-94-8103217
9.Juhász RadovanDoskočil Jan3-810-4-62318
10.Králík PavelDoskočil Matěj8-1010-783228
11.Svášek Bohumil st.Šafařík Jakub9-6-5-3 1329
12.Juhász RadovanNavrátil Jaroslav-38-7663239
13.Králík PavelDoskočil Jan-79-87-723310
14.Králík MartinDoskočil Matěj-7-8-6  03311
15.Juhász RadovanŠafařík Jakub-10-10-10  03312
16.Králík PavelNavrátil Jaroslav897  30412
17.Králík MartinDoskočil Jan-7-10109-323413
18.Svášek Bohumil st.Doskočil Matěj-4-6-4  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Králík Pavel22Šafařík Jakub40
Králík Martin04Navrátil Jaroslav13
Svášek Bohumil st.13Doskočil Jan40
Juhász Radovan13Doskočil Matěj31
nic



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Úvaly BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 585/16, Sokolovna TJ Spartak ČelákoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:27642:549TJ Spartak Čelákovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knor Tomáš
Šnajdr Jakub
 
 
Hůlka Bohuslav
Kocurek Martin
 
 
349  3010
2.Dlouhý Martin
Tuška Jan
 
 
Kukla Oldřich st.
Bambas Petr
 
 
-9-9-8  0311
3.Knor TomášHůlka Bohuslav646  3021
4.Šnajdr JakubKukla Oldřich st.-9449 3131
5.Tuška JanBambas Petr1297  3041
6.Dlouhý MartinKocurek Martin49-10-9-62342
7.Šnajdr JakubHůlka Bohuslav4129  3052
8.Tuška JanKukla Oldřich st.-54-710123262
9.Dlouhý MartinBambas Petr86-66 3172
10.Knor TomášKocurek Martin-47-9-5 1373
11.Tuška JanHůlka Bohuslav85-128 3183
12.Dlouhý MartinKukla Oldřich st.1092  3093
13.Knor TomášBambas Petr-7-7-7  0394
14.Šnajdr JakubKocurek Martin-11-9-8  0395
15.Dlouhý MartinHůlka Bohuslav78-87 31105
16.Knor TomášKukla Oldřich st.-9-1-9  03106
17.Šnajdr JakubBambas PetrWO    30116
18.Tuška JanKocurek Martin9-131-8-823117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Knor Tomáš13Hůlka Bohuslav04
Šnajdr Jakub21Kukla Oldřich st.13
Tuška Jan31Bambas Petr12
Dlouhý Martin31Kocurek Martin40
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy