Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Školou 987, Říčany, Masarykovo nám, u školy dolů k rybníkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:37512:581TJ Spartak Čelákovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bébr Leoš
Jaroš Petr
 
 
Čech Ondřej
Knor Tomáš
 
 
9-5-12-6 1301
2.Severa Lukáš
Havlík Šimon
 
 
Čech Jakub
Wolf Josef
 
 
4-7-9-10 1302
3.Severa LukášČech Ondřej-5-7-8  0303
4.Havlík ŠimonKnor Tomáš-1-1-8  0304
5.Jaroš PetrČech Jakub176  3014
6.Bébr LeošWolf Josef-6-10-8  0315
7.Havlík ŠimonČech Ondřej-8-5-5  0316
8.Jaroš PetrKnor Tomáš-5-2-11  0317
9.Bébr LeošČech Jakub676  3027
10.Severa LukášWolf Josef3-2-74103237
11.Jaroš PetrČech Ondřej-72-7-4 1338
12.Bébr LeošKnor Tomáš-8-19-8 1339
13.Severa LukášČech Jakub569  3049
14.Havlík ŠimonWolf Josef-3-9-9  03410
15.Bébr LeošČech Ondřej8-698 31510
16.Severa LukášKnor Tomáš-6-5-6  03511
17.Havlík ŠimonČech Jakub7105  30611
18.Jaroš PetrWolf Josef-8989 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Severa Lukáš22Čech Ondřej31
Havlík Šimon13Knor Tomáš40
Jaroš Petr22Čech Jakub04
Bébr Leoš22Wolf Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Velké Popovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol ZvánoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 154, Velké Popovice , 25169, vchod ze zadní strany, od tenisových kurtůRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:3640:383Sokol Velké Popovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Ondřej
Tyller Jiří
 
 
Hobík Zdeněk
Kubíček Jan
 
 
368  3010
2.Hozman Luděk
Procházka Martin
 
 
Strnad Václav
Krčmář Daniel
 
 
359  3020
3.Pospíšil OndřejHobík Zdeněk4-5-124123230
4.Tyller JiříKubíček Jan1069  3040
5.Hozman LuděkStrnad Václav2211  3050
6.Procházka MartinKrčmář Daniel332  3060
7.Tyller JiříHobík Zdeněk1286  3070
8.Hozman LuděkKubíček Jan59-169 3180
9.Procházka MartinStrnad Václav655  3090
10.Pospíšil OndřejKrčmář Daniel547  30100
11.Hozman LuděkHobík Zdeněk1099  30110
12.Procházka MartinKubíček Jan879  30120
13.Pospíšil OndřejStrnad Václav366  30130
14.Tyller JiříKrčmář Daniel564  30140
15.Procházka MartinHobík Zdeněk669  30150
16.Pospíšil OndřejKubíček Jan477  30160
17.Tyller JiříStrnad Václav6124  30170
18.Hozman LuděkKrčmář Daniel536  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pospíšil Ondřej40Hobík Zdeněk04
Tyller Jiří40Kubíček Jan04
Hozman Luděk40Strnad Václav04
Procházka Martin40Krčmář Daniel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nehvizdy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jizera Káraný BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokol NehvizdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:39635:640Jizera Káraný B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Pavel
Holub Daniel
 
 
Pivoňka Bedřich
Cafmeyer Nathan
 
 
8-7-6-9 1301
2.Znamenáček Petr
Pastír Roman
 
 
Jarý Jan
Leistner Petr
 
 
4-8-101063211
3.Horák PavelJarý Jan-46-4-7 1312
4.Holub DanielCafmeyer Nathan-4-7-6  0313
5.Znamenáček PetrLeistner Petr2-1124 3123
6.Pastír RomanPivoňka Bedřich-78109 3133
7.Holub DanielJarý Jan-7-6-7  0334
8.Znamenáček PetrCafmeyer Nathan-686-4-92335
9.Pastír RomanLeistner Petr9-966 3145
10.Horák PavelPivoňka Bedřich276  3055
11.Znamenáček PetrJarý Jan3-11-10-9 1356
12.Pastír RomanCafmeyer Nathan8-7-73-92357
13.Horák PavelLeistner Petr-6126-7-62358
14.Holub DanielPivoňka Bedřich8-8-9-5 1359
15.Pastír RomanJarý Jan-9-7-5  03510
16.Horák PavelCafmeyer Nathan-14-8-2  03511
17.Holub DanielLeistner Petr4410  30611
18.Znamenáček PetrPivoňka Bedřich75-119 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horák Pavel13Jarý Jan40
Holub Daniel13Cafmeyer Nathan40
Znamenáček Petr22Leistner Petr13
Pastír Roman22Pivoňka Bedřich13



Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Líbeznice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mratín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala na Chrupavce 973Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 19:45 Začátek
utkání
19:55Konec
utkání
22:21Rozhodčí:
Celkový výsledek:
zápis
BodůSadMíčkůVítěz
9:935:32616:605nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smetana Roman
Švinger Jan
 
 
Semerák Lukáš
Kápar Miroslav
 
 
777  3010
2.Srbek Jiří
Švec Karel
 
 
Slouka Martin
Carda Roman
 
 
8-88-1193220
3.Švinger JanCarda Roman557  3030
4.Srbek JiříKápar Miroslav-8948 3140
5.Smetana RomanSemerák Lukáš959  3050
6.Švec KarelSlouka Martin-2-5-9  0351
7.Srbek JiříCarda Roman785  3061
8.Smetana RomanKápar Miroslav-1767-9-82362
9.Švec KarelSemerák Lukáš-6-58-7 1363
10.Švinger JanSlouka Martin-6-5-8  0364
11.Hejný MiroslavCarda Roman6912  3074
12.Švec KarelKápar Miroslav-8-2-6  0375
13.Švinger JanSemerák Lukáš-6-6-6  0376
14.Srbek JiříSlouka Martin-47-8-9 1377
15.Švec KarelCarda Roman-678-9-92378
16.Švinger JanKápar Miroslav544  3088
17.Srbek JiříSemerák Lukáš8-67-9-82389
18.Hejný MiroslavSlouka Martin68-6-643299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švinger Jan22Carda Roman13
Srbek Jiří22Kápar Miroslav22
Smetana Roman11Semerák Lukáš31
Švec Karel04Slouka Martin31
Hejný Miroslav20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nehvizdy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Školou 987, Říčany, Masarykovo nám, u školy dolů k rybníkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:548:23732:614TTC Říčany F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kohout Jindřich
Dušek Zdeněk
 
 
Macko Arnošt
Macko Lukáš
 
 
7712  3010
2.Mencl Adam
Navrátil Pavel
 
 
Liehm Ondřej
Jankovská Iveta
 
 
-1186-9-32311
3.Mencl AdamMacko Arnošt4-8910 3121
4.Navrátil PavelMacko Lukáš-712-10-9 1322
5.Dušek ZdeněkJankovská Iveta7-8-511-112323
6.Kohout JindřichLiehm Ondřej9-139-10-82324
7.Navrátil PavelMacko Arnošt887  3034
8.Dušek ZdeněkMacko Lukáš767  3044
9.Kohout JindřichJankovská Iveta96-9-293254
10.Mencl AdamLiehm Ondřej712-7-963264
11.Dušek ZdeněkMacko Arnošt1049  3074
12.Kohout JindřichMacko Lukáš443  3084
13.Mencl AdamJankovská Iveta1266  3094
14.Navrátil PavelLiehm Ondřej49-8-7-102395
15.Kohout JindřichMacko Arnošt563  30105
16.Mencl AdamMacko Lukáš815  30115
17.Navrátil PavelJankovská Iveta106-88 31125
18.Dušek ZdeněkLiehm Ondřej6-6-810832135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mencl Adam40Macko Arnošt04
Navrátil Pavel22Macko Lukáš13
Dušek Zdeněk31Jankovská Iveta13
Kohout Jindřich31Liehm Ondřej22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Úvaly DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 585/16, Sokolovna TJ Spartak ČelákoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:43541:630SKST Úvaly D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lágner Václav
Marfinec Václav
 
 
Coufal Petr
Procházka Milan
 
 
-77-10-8 1301
2.Ulman Jiří
Macková Dana
 
 
Ženíšek Zbyněk
Kuběna Ondřej
 
 
-12-7-8  0302
3.Lágner VáclavCoufal Petr-11-7-8  0303
4.Marfinec VáclavProcházka Milan-9-8-8  0304
5.Ulman JiříŽeníšek Zbyněk-3-9-0  0305
6.Macková DanaKuběna Ondřej-2-88-9 1306
7.Tvrdý VladimírCoufal Petr-2-5-5  0307
8.Ulman JiříProcházka Milan-11-68-6 1308
9.Macková DanaŽeníšek Zbyněk-5-891353218
10.Lágner VáclavKuběna Ondřej385  3028
11.Ulman JiříCoufal Petr-7-3-7  0329
12.Macková DanaProcházka Milan-3-7-8  03210
13.Lágner VáclavŽeníšek Zbyněk446  30310
14.Tvrdý VladimírKuběna Ondřej-78-104-1223311
15.Macková DanaCoufal Petr-10-4-5  03312
16.Lágner VáclavProcházka Milan339  30412
17.Tvrdý VladimírŽeníšek Zbyněk1010-8-7832512
18.Ulman JiříKuběna Ondřej-245-5-623513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lágner Václav31Coufal Petr40
Marfinec Václav01Procházka Milan31
Ulman Jiří04Ženíšek Zbyněk13
Macková Dana13Kuběna Ondřej31
Tvrdý Vladimír12   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy