Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Uhlířské Janovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Zbraslavice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 335, Uhlířské Janovice, 285 04, Proti poštěRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:43652:715TJ Sokol Zbraslavice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Váša Jan
Vlasák Ota
 
 
Hnízdo Petr
Somberg Petr
 
 
7-810-9-52301
2.Čtveráček Martin
Švarc Petr
 
 
Fuchs Martin
Světlík Milan ml.
 
 
1310-6-883211
3.Vlasák OtaSomberg Petr6-7-710-52312
4.Váša JanFuchs Martin86-87 3122
5.Švarc PetrSvětlík Milan ml.-4-4-6  0323
6.Čtveráček MartinHnízdo Petr-8-6-6  0324
7.Váša JanSomberg Petr6-2-8-10 1325
8.Švarc PetrFuchs Martin-116-5-9 1326
9.Čtveráček MartinSvětlík Milan ml.-8336 3136
10.Vlasák OtaHnízdo Petr-7-1011-9 1337
11.Švarc PetrSomberg Petr-66-3-3 1338
12.Čtveráček MartinFuchs Martin-10-369-102339
13.Vlasák OtaSvětlík Milan ml.11-86-7103249
14.Váša JanHnízdo Petr7-8-9-8 13410
15.Čtveráček MartinSomberg Petr4-7-107632510
16.Vlasák OtaFuchs MartinWO    03511
17.Váša JanSvětlík Milan ml.-8185 31611
18.Švarc PetrHnízdo Petr10-10108 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vlasák Ota12Somberg Petr31
Váša Jan22Fuchs Martin21
Švarc Petr13Světlík Milan ml.13
Čtveráček Martin22Hnízdo Petr31
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 471/34, Čáslav, vedle divadlaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1316:42432:551SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stínil Václav
Beran Stanislav
 
 
Němec Marek
Förster Vojtěch
 
 
-9-8-7  0301
2.Širák Daniel
Kotrba Jaroslav
 
 
Herout Václav
Jandejsek Zdeněk
 
 
-4-4-5  0302
3.Beran StanislavNěmec Marek-7-12-7  0303
4.Sosnovec Martin ml.Jandejsek Zdeněk-5-5-3  0304
5.Kotrba JaroslavFörster Vojtěch-8-12-8  0305
6.Stínil VáclavHerout Václav-9-2-7  0306
7.Sosnovec Martin ml.Němec Marek-3-6-7  0307
8.Kotrba JaroslavJandejsek Zdeněk-7-108-7 1308
9.Stínil VáclavFörster Vojtěch-5788 3118
10.Beran StanislavHerout Václav-8-6-8  0319
11.Kotrba JaroslavLanger Josef624  3029
12.Stínil VáclavJandejsek Zdeněk-10586 3139
13.Beran StanislavFörster Vojtěch-6-8-5  03310
14.Sosnovec Martin ml.Herout Václav-3-4-7  03311
15.Stínil VáclavLanger Josef312  30411
16.Beran StanislavJandejsek ZdeněkWO    03412
17.Sosnovec Martin ml.Förster Vojtěch-4-7-7  03413
18.Kotrba JaroslavHerout Václav3-673 31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Beran Stanislav03Němec Marek20
Sosnovec Martin ml.04Jandejsek Zdeněk21
Kotrba Jaroslav22Förster Vojtěch31
Stínil Václav31Herout Václav31
   Langer Josef02
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Malín DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Malín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Malín 378, 28401, Kutná HoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:19597:366TJ Sokol Malín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sytař Dan
Kolman Leon
 
 
Sosnovec Bohumil
Růžička Daniel
 
 
99-92 3110
2.Křenovský Štěpán
Kárník Jiří
 
 
Beňuš Petr
Kořínek Milan
 
 
1069  3020
3.Kolman LeonSosnovec Bohumil767  3030
4.Sytař DanRůžička Daniel-9-237-102331
5.Křenovský ŠtěpánBeňuš PetrWO    3041
6.Kárník JiříKvíz Martin-6-9109-92342
7.Sytař DanSosnovec Bohumil-8-68-10 1343
8.Křenovský ŠtěpánRůžička DanielWO    0344
9.Kárník JiříBeňuš PetrWO    3054
10.Kolman LeonKvíz MartinWO    3064
11.Křenovský ŠtěpánSosnovec Bohumil-6-98-11 1365
12.Kárník JiříRůžička Daniel276  3075
13.Kolman LeonBeňuš PetrWO    3085
14.Sytař DanKvíz MartinWO    3095
15.Kárník JiříSosnovec Bohumil-7-9-12  0396
16.Kolman LeonRůžička Daniel6910  30106
17.Sytař DanBeňuš PetrWO    30116
18.Křenovský ŠtěpánKvíz MartinWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kolman Leon20Sosnovec Bohumil31
Sytař Dan02Růžička Daniel12
Křenovský Štěpán01Kvíz Martin10
Kárník Jiří12   
WO71WO17



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Močovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Močovice 180, Sokolovna MočoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:37607:656TJ Sokol Čáslav C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Ondřej
Dejnožka Tomáš
 
 
Kořínek Zdeněk
Kasal Jan
 
 
87-510 3110
2.Kristek Ondřej
Dastych Jiří
 
 
Šorejs Jaroslav
Líska David
 
 
96-68 3120
3.Novotný OndřejŠorejs Jaroslav-9578 3130
4.Kristek OndřejKořínek Zdeněk9-5-97-102331
5.Dejnožka TomášLíska David-89711 3141
6.Dastych JiříKasal Jan-6-4-7  0342
7.Kristek OndřejŠorejs Jaroslav4-1065 3152
8.Dejnožka TomášKořínek Zdeněk-3-4-8  0353
9.Dastych JiříLíska David-97-10-7 1354
10.Novotný OndřejKasal Jan-8-10-8  0355
11.Dejnožka Tomᚊorejs Jaroslav6-9-65-72356
12.Dastych JiříKořínek Zdeněk-98-711163266
13.Novotný OndřejLíska David10910  3076
14.Novotný LubošKasal Jan-8710-5-12377
15.Dastych JiříŠorejs Jaroslav1055  3087
16.Novotný OndřejKořínek Zdeněk-9-9-8  0388
17.Novotný LubošLíska David-9-8-9  0389
18.Dejnožka TomášKasal JanWO    03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novotný Ondřej22Šorejs Jaroslav13
Kristek Ondřej11Kořínek Zdeněk31
Dejnožka Tomáš12Líska David22
Dastych Jiří22Kasal Jan30
Novotný Luboš02   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StarkočVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKP Olympia Kutná Hora ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna StarkočRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:34515:586SKP Olympia Kutná Hora A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palát Dominik
Čakovský Karel
 
 
Zajíček Ivan
Darius Stanislav
 
 
59-9-7-72301
2.Čakovský Milan st.
Čakovský Michal
 
 
Kunášek Josef
Vrána Miroslav
 
 
-5-45-10 1302
3.Čakovský KarelDarius Stanislav-9-6-6  0303
4.Palát DominikZajíček Ivan888  3013
5.Čakovský MichalVrána Miroslav-1869 3123
6.Čakovský Milan st.Kunášek Josef263  3033
7.Palát DominikDarius Stanislav-58-65-62334
8.Čakovský MichalZajíček Ivan-8-9-10  0335
9.Čakovský Milan st.Vrána Miroslav867  3045
10.Čakovský KarelKunášek JosefWO    0346
11.Čakovský MichalDarius Stanislav8-510-583256
12.Čakovský Milan st.Zajíček Ivan7-946 3166
13.Čakovský KarelVrána MiroslavWO    0367
14.Palát DominikKunášek Josef-10-8-7  0368
15.Čakovský Milan st.Darius Stanislav349  3078
16.Čakovský KarelZajíček IvanWO    0379
17.Palát DominikVrána Miroslav6510  3089
18.Čakovský MichalKunášek Josef99-6-7-723810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čakovský Karel01Darius Stanislav22
Palát Dominik22Zajíček Ivan12
Čakovský Michal22Vrána Miroslav03
Čakovský Milan st.40Kunášek Josef21
WO03WO30

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy