Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Zbraslavice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKP Olympia Kutná Hora ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna MočoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:36610:666SKP Olympia Kutná Hora A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Somberg Petr
Hnízdo Petr
 
 
Zajíček Ivan
Darius Stanislav
 
 
-79-4-2 1301
2.Fuchs Martin
Světlík Milan ml.
 
 
Kunášek Josef
Chyba Jaroslav
 
 
-6-552-22302
3.Světlík Milan ml.Darius Stanislav-4-7-4  0303
4.Hnízdo PetrZajíček Ivan-8-67-5 1304
5.Somberg PetrKunášek Josef-48910 3114
6.Fuchs MartinChyba Jaroslav9-8710 3124
7.Hnízdo PetrDarius Stanislav9-9-7-5 1325
8.Somberg PetrZajíček Ivan-5-33-19 1326
9.Fuchs MartinKunášek Josef-58-8-4 1327
10.Světlík Milan ml.Chyba Jaroslav375  3037
11.Somberg PetrDarius Stanislav-4-59573247
12.Fuchs MartinZajíček Ivan8-2-4-7 1348
13.Světlík Milan ml.Kunášek Josef995  3058
14.Hnízdo PetrChyba Jaroslav7710  3068
15.Fuchs MartinDarius Stanislav10-8-7-8 1369
16.Světlík Milan ml.Zajíček Ivan8-62-693279
17.Hnízdo PetrKunášek Josef185-7-8-323710
18.Somberg PetrChyba Jaroslav669  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Světlík Milan ml.31Darius Stanislav31
Hnízdo Petr13Zajíček Ivan31
Somberg Petr31Kunášek Josef22
Fuchs Martin13Chyba Jaroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StarkočRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 471/34, Čáslav, vedle divadlaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:34629:600TJ Sokol Starkoč

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petržílka Ondřej
Líska David
 
 
Čakovský Milan st.
Čakovský Michal
 
 
-7-10-7  0301
2.Kořínek Zdeněk
Líska Filip
 
 
Čakovský Karel
Palát Dominik
 
 
3-1199 3111
3.Šorejs JaroslavČakovský Milan st.-108-9-11 1312
4.Kořínek ZdeněkPalát Dominik9-6-8-6 1313
5.Líska FilipČakovský Michal-7-9-6  0314
6.Petržílka OndřejČakovský Karel514  3024
7.Kořínek ZdeněkČakovský Milan st.-113-8-3 1325
8.Líska FilipPalát Dominik11105  3035
9.Petržílka OndřejČakovský Michal6-11711 3145
10.Šorejs JaroslavKozák Pavel385  3055
11.Líska FilipČakovský Milan st.-584-6-82356
12.Petržílka OndřejPalát Dominik-82-79113266
13.Šorejs JaroslavČakovský Michal7-9-64-82367
14.Kořínek ZdeněkKozák Pavel1039  3077
15.Petržílka OndřejČakovský Milan st.-10-9-9  0378
16.Šorejs JaroslavPalát Dominik-6-8-6  0379
17.Kořínek ZdeněkČakovský Michal-89-6-10 13710
18.Líska FilipKozák Pavel777  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šorejs Jaroslav13Čakovský Milan st.40
Kořínek Zdeněk13Palát Dominik22
Líska Filip22Čakovský Michal31
Petržílka Ondřej31Čakovský Karel01
   Kozák Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Malín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Močovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Malín 378, 28401, Kutná HoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:33582:599TJ Sokol Malín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kvíz Martin
Cihlář Jan
 
 
Novotný Ondřej
Dejnožka Tomáš
 
 
812-136 3110
2.Jirásek Zdeněk
Kořínek Milan
 
 
Kristek Ondřej
Dastych Jiří
 
 
-7-631083220
3.Cihlář JanNovotný Ondřej853  3030
4.Jirásek ZdeněkKristek Ondřej-7-93-2 1331
5.Kořínek MilanDejnožka Tomáš11-1114 3141
6.Kvíz MartinDastych Jiří597  3051
7.Jirásek ZdeněkNovotný Ondřej964  3061
8.Kořínek MilanKristek Ondřej-10-8-7  0362
9.Kvíz MartinDejnožka Tomáš642  3072
10.Cihlář JanDastych Jiří10-12-8-10 1373
11.Kořínek MilanNovotný Ondřej-664-1073283
12.Kvíz MartinKristek Ondřej-10-75-8 1384
13.Cihlář JanDejnožka Tomáš-6128-943294
14.Jirásek ZdeněkDastych Jiří-7799 31104
15.Kvíz MartinNovotný Ondřej6-9-11-5 13105
16.Cihlář JanKristek OndřejWO    03106
17.Jirásek ZdeněkDejnožka TomášWO    03107
18.Kořínek MilanDastych JiříWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cihlář Jan21Novotný Ondřej13
Jirásek Zdeněk21Kristek Ondřej30
Kořínek Milan21Dejnožka Tomáš03
Kvíz Martin22Dastych Jiří12
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Malín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:17714:470SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němec Marek
Babka Dominik
 
 
Sytař Dan
Fryml Filip
 
 
89-48 3110
2.Herout Václav
Jandejsek Zdeněk
 
 
Kárník Jiří
Fiedler Jan
 
 
-85-9863220
3.Jandejsek ZdeněkKárník Jiří8101  3030
4.Němec MarekSytař Dan-8-65-10 1331
5.Herout VáclavFryml Filip7-978 3141
6.Babka DominikWO    3051
7.Němec MarekKárník Jiří-761011 3161
8.Herout VáclavSytař Dan812-4-1393271
9.Babka DominikFryml Filip9-4107 3181
10.Jandejsek ZdeněkWO    3091
11.Herout VáclavKárník Jiří-7387 31101
12.Babka DominikSytař Dan4-978 31111
13.Jandejsek ZdeněkFryml Filip55-136 31121
14.Němec MarekWO    30131
15.Babka DominikKárník JiříWO    30141
16.Jandejsek ZdeněkSytař Dan8-6-98832151
17.Němec MarekFryml Filip5-61010 31161
18.Herout VáclavWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jandejsek Zdeněk30Kárník Jiří03
Němec Marek21Sytař Dan13
Herout Václav30Fryml Filip04
Babka Dominik20   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Uhlířské Janovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 335, Uhlířské Janovice, 285 04, Proti poštěRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:25595:516TJ Sokol Uhlířské Janovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Váša Jan
Vlasák Ota
 
 
Beran Stanislav
Kotrba Jaroslav
 
 
89-58 3110
2.Čtveráček Martin
Švarc Petr
 
 
Širák Daniel
Stínil Václav
 
 
542  3020
3.Švarc PetrStínil Václav-811-108-72321
4.Vlasák OtaŠirák Daniel-69-91053231
5.Čtveráček MartinKotrba Jaroslav678  3041
6.Váša JanBeran Stanislav795  3051
7.Vlasák OtaStínil Václav-8-9-8  0352
8.Čtveráček MartinŠirák Daniel2-9-8963262
9.Váša JanKotrba Jaroslav789  3072
10.Švarc PetrBeran Stanislav-96106 3182
11.Čtveráček MartinStínil Václav8-885 3192
12.Váša JanŠirák Daniel6-8-8-7 1393
13.Švarc PetrKotrba Jaroslav559  30103
14.Vlasák OtaBeran StanislavWO    03104
15.Váša JanStínil Václav-8-58-11 13105
16.Švarc PetrŠirák DanielWO    30115
17.Vlasák OtaKotrba JaroslavWO    03116
18.Čtveráček MartinBeran StanislavWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švarc Petr21Stínil Václav31
Vlasák Ota11Širák Daniel12
Čtveráček Martin30Kotrba Jaroslav03
Váša Jan22Beran Stanislav02
WO22WO22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy