Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Zbraslavice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 471/34, Čáslav, vedle divadlaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:43693:712TJ Sokol Zbraslavice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stínil Václav
Kotrba Jaroslav
 
 
Somberg Petr
Fuchs Martin
 
 
-5-310-7 1301
2.Širák Daniel
Beran Stanislav
 
 
Hnízdo Petr
Světlík Milan ml.
 
 
68-168 3111
3.Širák DanielSomberg Petr-6-612-6 1312
4.Kotrba JaroslavFuchs Martin10-5-12-9 1313
5.Beran StanislavSvětlík Milan ml.910-12-10-52314
6.Stínil VáclavHnízdo Petr-101011-1093224
7.Kotrba JaroslavSomberg Petr11-89-493234
8.Beran StanislavFuchs Martin-4-99-5 1335
9.Stínil VáclavSvětlík Milan ml.6-6-7-10 1336
10.Širák DanielHnízdo Petr-96-99-52337
11.Beran StanislavSomberg Petr6-6-7-11 1338
12.Stínil VáclavFuchs Martin-9-7-7  0339
13.Širák DanielSvětlík Milan ml.-13-8-14  03310
14.Kotrba JaroslavHnízdo Petr-10-135-8 13311
15.Stínil VáclavSomberg PetrWO    30411
16.Širák DanielFuchs MartinWO    30511
17.Kotrba JaroslavSvětlík Milan ml.84-9-6932611
18.Beran StanislavHnízdo Petr9-8-12-6 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Širák Daniel03Somberg Petr21
Kotrba Jaroslav22Fuchs Martin30
Beran Stanislav04Světlík Milan ml.31
Stínil Václav12Hnízdo Petr31
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Malín DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Uhlířské Janovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Malín 378, 28401, Kutná HoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:32730:652TJ Sokol Malín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fryml Filip
Křenovský Štěpán
 
 
Pufler Václav
Švarc Petr
 
 
-8-10-12  0301
2.Kolman Leon
Kárník Jiří
 
 
Váša Jan
Vlasák Ota
 
 
4-5-98-52302
3.Fryml FilipVáša Jan-6-31010-62303
4.Kárník JiříPufler Václav-178-17-7 1304
5.Kolman LeonVlasák Ota26-1010 3114
6.Křenovský ŠtěpánŠvarc Petr-11-810-9 1315
7.Kárník JiříVáša Jan-9-89-10 1316
8.Kolman LeonPufler Václav735  3026
9.Křenovský ŠtěpánVlasák Ota10-861 3136
10.Fryml FilipŠvarc Petr8-4-112-52337
11.Kolman LeonVáša Jan67-9-1383247
12.Křenovský ŠtěpánPufler Václav625  3057
13.Fryml FilipVlasák Ota857  3067
14.Sytař DanŠvarc Petr-101085 3177
15.Křenovský ŠtěpánVáša Jan-13-10-7  0378
16.Fryml FilipPufler Václav71310  3088
17.Sytař DanVlasák Ota2-1135 3198
18.Kolman LeonŠvarc Petr610-10-8932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fryml Filip22Váša Jan31
Kárník Jiří02Pufler Václav13
Kolman Leon40Vlasák Ota04
Křenovský Štěpán22Švarc Petr22
Sytař Dan20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Močovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Močovice 180, Sokolovna MočoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:40496:587SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kristek Ondřej
Dastych Jiří
 
 
Jandejsek Pavel
Němec Marek
 
 
-11-2-5  0301
2.Novotný Ondřej
Dejnožka Tomáš
 
 
Jandejsek Zdeněk
Herout Václav
 
 
-7748 3111
3.Novotný OndřejJandejsek Pavel-6-2-5  0312
4.Kristek OndřejJandejsek Zdeněk-410-9-2 1313
5.Dastych JiříHerout Václav652  3023
6.Dejnožka TomášNěmec Marek-8-8-8  0324
7.Kristek OndřejJandejsek Pavel-7-4-6  0325
8.Dastych JiříJandejsek Zdeněk9-10-86-122326
9.Dejnožka TomášHerout Václav6-35-7-102327
10.Novotný OndřejNěmec Marek-9-2-6  0328
11.Dastych JiříJandejsek Pavel-8-99-12 1329
12.Dejnožka TomášJandejsek Zdeněk-2-4-5  03210
13.Novotný OndřejHerout Václav-6-6-9  03211
14.Kristek OndřejLanger Josef536  30311
15.Dejnožka TomášJandejsek Pavel-3-9-9  03312
16.Novotný OndřejJandejsek Zdeněk-28-1-7 13313
17.Kristek OndřejHerout Václav959  30413
18.Dastych JiříLanger Josef744  30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novotný Ondřej04Jandejsek Pavel40
Kristek Ondřej22Jandejsek Zdeněk40
Dastych Jiří22Herout Václav22
Dejnožka Tomáš04Němec Marek20
   Langer Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StarkočVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Malín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna StarkočRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:14629:325TJ Sokol Starkoč

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čakovský Michal
Čakovský Milan ml.
 
 

 
 
WO    3010
2.Čakovský Milan st.
Palát Dominik
 
 
Jirásek Zdeněk
Kořínek Milan
 
 
-38-6463220
3.Čakovský Milan ml.Kořínek Milan-5-109-6 1321
4.Palát DominikJirásek Zdeněk-8-9-5  0322
5.Čakovský Milan st.Sosnovec Bohumil1347  3032
6.Čakovský MichalWO    3042
7.Palát DominikKořínek Milan6-43-9-72343
8.Čakovský Milan st.Jirásek Zdeněk659  3053
9.Čakovský MichalSosnovec Bohumil-61289 3163
10.Čakovský Milan ml.WO    3073
11.Čakovský Milan st.Kořínek Milan963  3083
12.Čakovský MichalJirásek Zdeněk7-63-7123293
13.Čakovský Milan ml.Sosnovec Bohumil678  30103
14.Palát DominikWO    30113
15.Čakovský MichalKořínek MilanWO    30123
16.Čakovský Milan ml.Jirásek ZdeněkWO    30133
17.Palát DominikSosnovec BohumilWO    30143
18.Čakovský Milan st.WO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Čakovský Milan ml.11Kořínek Milan21
Palát Dominik02Jirásek Zdeněk12
Čakovský Milan st.30Sosnovec Bohumil03
Čakovský Michal20   
WO80WO08



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Olympia Kutná Hora AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SKP OlympiaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:29683:650SKP Olympia Kutná Hora A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Ivan
Darius Stanislav
 
 
Kořínek Zdeněk
Petržílka Ondřej
 
 
-6697 3110
2.Kunášek Josef
Vrána Miroslav
 
 
Šorejs Jaroslav
Líska David
 
 
911-88 3120
3.Darius StanislavPetržílka Ondřej1079  3030
4.Kunášek JosefKořínek Zdeněk-89711 3140
5.Zajíček IvanŠorejs Jaroslav-79-9893250
6.Vrána MiroslavLíska David-7-82-11 1351
7.Kunášek JosefPetržílka Ondřej8-3-9-10 1352
8.Zajíček IvanKořínek Zdeněk8-669 3162
9.Vrána MiroslavŠorejs Jaroslav-79-5-11 1363
10.Darius StanislavLíska David7119  3073
11.Zajíček IvanPetržílka Ondřej-7-912-7 1374
12.Vrána MiroslavKořínek Zdeněk-7-912-7 1375
13.Darius StanislavŠorejs Jaroslav-91287 3185
14.Kunášek JosefLíska David16128  3095
15.Vrána MiroslavPetržílka Ondřej-9-102-9 1396
16.Darius StanislavKořínek Zdeněk-8-4-7  0397
17.Kunášek JosefŠorejs Jaroslav869  30107
18.Zajíček IvanLíska David-11463 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Darius Stanislav31Petržílka Ondřej31
Kunášek Josef31Kořínek Zdeněk22
Zajíček Ivan31Šorejs Jaroslav13
Vrána Miroslav04Líska David13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy