Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Olympia Kutná Hora BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Zbraslavice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna SKP Kutná HoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1135:41698:753TJ Sokol Zbraslavice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněk Jiří
Kačírek David
 
 
Hnízdo Petr
Břečka Josef
 
 
9-548 3110
2.Krupička Jaroslav
Vlach Luděk
 
 
Jandík Luboš
Fuchs Josef
 
 
-85-79-92311
3.Kačírek DavidHnízdo Petr-8-7-4  0312
4.Vaněk JiříBřečka Josef1-1079 3122
5.Vlach LuděkJandík Luboš7-8-810-72323
6.Hurt JanFuchs Josef-589-8-62324
7.Vaněk JiříHnízdo Petr-6-6-1  0325
8.Vlach LuděkBřečka Josef3-47-7-52326
9.Hurt JanJandík Luboš9-12-7-8 1327
10.Kačírek DavidFuchs Josef-410-5893237
11.Vlach LuděkHnízdo Petr-4-89-9 1338
12.Hurt JanBřečka Josef-39-22-9 1339
13.Kačírek DavidJandík Luboš1978  3049
14.Krupička JaroslavFuchs Josef79-6-463259
15.Hurt JanHnízdo Petr212-810 3169
16.Kačírek DavidBřečka Josef-89128 3179
17.Krupička JaroslavJandík Luboš86-7-12-323710
18.Vlach LuděkFuchs Josef-99-9-8 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kačírek David31Hnízdo Petr31
Vaněk Jiří11Břečka Josef22
Vlach Luděk04Jandík Luboš31
Hurt Jan13Fuchs Josef22
Krupička Jaroslav11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KácovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou RABBIT CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KácovRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:20682:578TJ Sokol Kácov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Josef
Lepič Jaroslav
 
 
Kupsa Radim
Kupsa Tomáš
 
 
5210  3010
2.Frajt František
Novotný Pavel
 
 
Fuchsová Kateřina
Baloun Jan
 
 
827  3020
3.Svoboda JosefKupsa Radim11104  3030
4.Lepič JaroslavKupsa Tomáš774  3040
5.Frajt FrantišekBaloun Jan854  3050
6.Novotný PavelFuchsová Kateřina6-988 3160
7.Lepič JaroslavKupsa Radim9710  3070
8.Frajt FrantišekKupsa Tomáš797  3080
9.Novotný PavelBaloun Jan-711-141163290
10.Svoboda JosefFuchsová Kateřina-71468 31100
11.Frajt FrantišekKupsa Radim3-756 31110
12.Novotný PavelKupsa Tomáš8-4-79232120
13.Šmíd JanBaloun Jan9-59-8-723121
14.Lepič JaroslavFuchsová Adéla674  30131
15.Novotný PavelKupsa Radim-128-581032141
16.Šmíd JanKupsa Tomáš-12-113131032151
17.Lepič JaroslavBaloun Jan-64-5-8 13152
18.Frajt FrantišekFuchsová AdélaWO    03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Josef20Kupsa Radim04
Lepič Jaroslav31Kupsa Tomáš04
Frajt František30Baloun Jan22
Novotný Pavel40Fuchsová Kateřina02
Šmíd Jan11Fuchsová Adéla01
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChlístoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Malín ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD ChlístoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1026:38493:608TJ Sokol Malín E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatřepálek Filip
Hervertová Natálie
 
 
Fiedler Jan
Kárník Jiří
 
 
-3-6-3  0301
2.Král Milan
Zikmunda Petr
 
 
Sosnovec Bohumil
Veverková Kateřina
 
 
665  3011
3.Král MilanFiedler Jan-8759 3121
4.Zikmunda PetrKárník Jiří-6-4-2  0322
5.Zatřepálek FilipSvoboda Jiří-8-4-3  0323
6.Hervertová NatálieSosnovec Bohumil-4-5-4  0324
7.Zikmunda PetrFiedler Jan-7-517643234
8.Zatřepálek FilipKárník Jiří-4-4-2  0335
9.Hervertová NatálieSvoboda Jiří-3-2-6  0336
10.Král MilanSosnovec Bohumil-58-5483246
11.Zatřepálek FilipVeverková Kateřina88-10-683256
12.Hervertová NatálieKárník Jiří-5-2-4  0357
13.Král MilanSvoboda Jiří695  3067
14.Zikmunda PetrSosnovec Bohumil-58-94-102368
15.Hervertová NatálieVeverková Kateřina-5-9-3  0369
16.Král MilanKárník Jiří98-138 3179
17.Zikmunda PetrSvoboda Jiří458  3089
18.Zatřepálek FilipSosnovec Bohumil-3-2-10  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Král Milan40Fiedler Jan02
Zikmunda Petr22Kárník Jiří31
Zatřepálek Filip13Svoboda Jiří22
Hervertová Natálie04Sosnovec Bohumil31
   Veverková Kateřina11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Močovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol MalešovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Močovice 180, Sokolovna MočoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:23693:584Sokol Močovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ronovský Milan
Hatala Peter
 
 
Kapička Aleš
Kamenář Jan
 
 
76-112 3110
2.Novotný Luboš
Kvaček Miloslav
 
 
Mráz Zdeněk
Douda Jiří
 
 
58-13-793220
3.Hatala PeterKapička Aleš-69-68-82321
4.Novotný LubošDouda Jiří105-710 3131
5.Kvaček MiloslavMráz Zdeněk795  3041
6.Ronovský MilanKamenář Jan9-469 3151
7.Novotný LubošKapička Aleš6-79-893261
8.Kvaček MiloslavDouda Jiří-109-5993271
9.Ronovský MilanMráz Zdeněk649  3081
10.Hatala PeterKamenář Jan-61107 3191
11.Kvaček MiloslavKapička Aleš3310  30101
12.Ronovský MilanDouda Jiří9310  30111
13.Hatala PeterMráz Zdeněk297  30121
14.Stojanov AlexandrKamenář Jan-4-8-4  03122
15.Ronovský MilanKapička Aleš3-10611 31132
16.Hatala PeterDouda Jiří-8665 31142
17.Stojanov AlexandrMráz Zdeněk-6-7-7  03143
18.Kvaček MiloslavKamenář Jan-7-9711032153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hatala Peter31Kapička Aleš13
Novotný Luboš20Douda Jiří04
Kvaček Miloslav40Mráz Zdeněk13
Ronovský Milan40Kamenář Jan13
Stojanov Alexandr02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou RABBIT DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Uhlířské Janovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:24670:554SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babka Dominik
Jajčišin Martin
 
 
Pufler Václav
Puflerová Markéta
 
 
7-59-8-72301
2.Cendelín Filip
Förster Tomáš
 
 
Nešpor Miroslav
Skalický Tomáš
 
 
-9853 3111
3.Jajčišin MartinPufler Václav7-4-10-8 1312
4.Babka DominikPuflerová Markéta449  3022
5.Cendelín FilipNešpor Miroslav856  3032
6.Förster TomášSkalický Tomáš685  3042
7.Babka DominikPufler Václav3-67-9-92343
8.Cendelín FilipPuflerová Markéta56-85 3153
9.Förster TomášNešpor Miroslav7-91011 3163
10.Jajčišin MartinSkalický Tomáš6104  3073
11.Cendelín FilipPufler Václav6-107-7-32374
12.Förster TomášPuflerová Markéta-8-9-8  0375
13.Jajčišin MartinNešpor Miroslav-7688 3185
14.Babka DominikSkalický Tomáš275  3095
15.Förster TomášPufler Václav-6-19-6 1396
16.Jajčišin MartinPuflerová Markéta7-875 31106
17.Babka DominikNešpor Miroslav386  30116
18.Förster JosefSkalický Tomáš-17378 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jajčišin Martin31Pufler Václav40
Babka Dominik31Puflerová Markéta13
Cendelín Filip21Nešpor Miroslav04
Förster Tomáš22Skalický Tomáš04
Förster Josef10   

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy