Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Uhlířské Janovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Zbraslavice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 335, Uhlířské Janovice, 285 04, Proti poštěRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:351:22729:560TJ Sokol Uhlířské Janovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mulenková Eva
Šimková Aneta
 
 
Jandík Luboš
Fuchs Josef
 
 
74-59 3110
2.Pufler Václav
Král Jiří
 
 
Břečka Josef
Stoklasa Jan
 
 
414  3020
3.Mulenková EvaBřečka Josef1-947 3130
4.Král JiříJandík Luboš-445-7-52331
5.Šimková AnetaFuchs Josef-5-948-32332
6.Pufler VáclavStoklasa Jan554  3042
7.Král JiříBřečka Josef149-6-983252
8.Šimková AnetaJandík Luboš-877-993262
9.Pufler VáclavFuchs Josef58-66 3172
10.Mulenková EvaStoklasa Jan383  3082
11.Šimková AnetaBřečka Josef-6-98793292
12.Pufler VáclavJandík Luboš-85109 31102
13.Mulenková EvaFuchs Josef-8-897932112
14.Král JiříStoklasa Jan997  30122
15.Pufler VáclavBřečka Josef-8659 31132
16.Mulenková EvaJandík Luboš9-10-85-1223133
17.Král JiříFuchs JosefWO    30143
18.Šimková AnetaStoklasa Jan649  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mulenková Eva31Břečka Josef04
Král Jiří21Jandík Luboš22
Šimková Aneta31Fuchs Josef12
Pufler Václav40Stoklasa Jan04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol MalešovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou RABBIT DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MalešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:44518:641SKC Zruč nad Sázavou RABBIT D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Douda Jiří
Melvald Lukáš
 
 
Vacík Patrick
Jajčišin Martin
 
 
1110-61 3110
2.Kapička Aleš
Starý Milan
 
 
Babka Dominik
Cendelín Filip
 
 
-14-2-6  0311
3.Kapička AlešCendelín Filip-5-5-8  0312
4.Melvald LukášBabka Dominik-4-5-5  0313
5.Douda JiříJajčišin Martin857  3023
6.Starý MilanVacík Patrick-99-11-4 1324
7.Melvald LukášCendelín Filip-412-5873234
8.Douda JiříBabka Dominik8-7-7-6 1335
9.Starý MilanJajčišin Martin8-11-5-5 1336
10.Kapička AlešVacík Patrick-8-3-8  0337
11.Douda JiříCendelín Filip83-81 3147
12.Starý MilanBabka Dominik-6-8-3  0348
13.Kapička AlešJajčišin Martin-9-5-7  0349
14.Melvald LukášVacík Patrick-9-46-5 13410
15.Starý MilanCendelín Filip-683-2-723411
16.Kapička AlešBabka Dominik-4-6-9  03412
17.Melvald LukášJajčišin Martin9-979 31512
18.Douda JiříVacík Patrick-8-6-7  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kapička Aleš04Cendelín Filip22
Melvald Lukáš22Babka Dominik40
Douda Jiří22Jajčišin Martin22
Starý Milan04Vacík Patrick40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChlístoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Močovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD ChlístoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:30616:577nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Miloslav
Podholová Soňa
 
 
Ronovský Milan
Hatala Peter
 
 
-124-87-62301
2.Franc Lukáš
Král Milan
 
 
Novotný Luboš
Kvaček Miloslav
 
 
1346  3011
3.Král MilanRonovský Milan-9-10-5  0312
4.Křemenák JosefHatala Peter-11-3-5  0313
5.Podholová SoňaNovotný Luboš-5-4811-72314
6.Franc LukášKvaček Miloslav1063  3024
7.Křemenák JosefRonovský Milan-6-10-10  0325
8.Podholová SoňaHatala Peter-610-7-8 1326
9.Franc LukášNovotný Luboš875  3036
10.Král MilanKvaček Miloslav-91063 3146
11.Podholová SoňaRonovský Milan197-78 3156
12.Franc LukášHatala Peter8-39-4-92357
13.Král MilanNovotný Luboš366  3067
14.Král MiloslavKvaček Miloslav684  3077
15.Franc LukášRonovský Milan-7263 3187
16.Král MilanHatala Peter-99-9-7 1388
17.Král MiloslavNovotný Luboš482  3098
18.Podholová SoňaKvaček Miloslav-3-7-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Král Milan22Ronovský Milan22
Křemenák Josef02Hatala Peter40
Podholová Soňa13Novotný Luboš13
Franc Lukáš31Kvaček Miloslav13
Král Miloslav20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou RABBIT CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Malín ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:30638:594SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nácovský Ondřej
Baloun Jan
 
 
Sosnovec Bohumil
Veverková Kateřina
 
 
-8-10-8  0301
2.Friš Miroslav
Fuchsová Adéla
 
 

 
 
WO    3011
3.Friš MiroslavSosnovec Bohumil-86126 3121
4.Baloun JanFiedler Jan-11-3-7  0322
5.Nácovský OndřejSvoboda Jiří10-49-363232
6.Fuchsová AdélaVeverková Kateřina-9-1031153242
7.Baloun JanSosnovec Bohumil-9-4-5  0343
8.Nácovský OndřejFiedler Jan-71079 3153
9.Fuchsová AdélaSvoboda Jiří-2-710-9 1354
10.Friš MiroslavVeverková Kateřina64-95 3164
11.Nácovský OndřejSosnovec Bohumil-610-91073274
12.Fuchsová AdélaFiedler Jan-77-8-7 1375
13.Friš MiroslavSvoboda Jiří9125  3085
14.Baloun JanVeverková Kateřina7103  3095
15.Fuchsová AdélaSosnovec Bohumil98-8-3-82396
16.Friš MiroslavFiedler Jan544  30106
17.Baloun JanSvoboda Jiří7-2-6-9 13107
18.Nácovský OndřejVeverková Kateřina789  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Friš Miroslav40Sosnovec Bohumil22
Baloun Jan13Fiedler Jan22
Nácovský Ondřej40Svoboda Jiří22
Fuchsová Adéla13Veverková Kateřina04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Olympia Kutná Hora BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KácovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna SKP Olympia Kutná HoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:21605:440SKP Olympia Kutná Hora B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněk Jiří
Kačírek David
 
 
Svoboda Josef
Lepič Jaroslav
 
 
-2-8129-92301
2.Vlach Luděk
Krupička Jaroslav
 
 
Frajt František
Novotný Pavel
 
 
787  3011
3.Kačírek DavidNovotný Pavel885  3021
4.Vaněk JiříWO    3031
5.Vlach LuděkFrajt František9-10-9-7 1332
6.Krupička JaroslavLepič Jaroslav6-2-2-11 1333
7.Vaněk JiříNovotný Pavel249  3043
8.Vlach LuděkWO    3053
9.Krupička JaroslavFrajt František-10-7-9  0354
10.Kačírek DavidLepič Jaroslav94-7-673264
11.Hurt JanSvoboda Josef-6999 3174
12.Krupička JaroslavWO    3084
13.Kačírek DavidFrajt František534  3094
14.Vaněk JiříLepič Jaroslav1073  30104
15.Krupička JaroslavSvoboda Josef-56-38-223105
16.Kačírek DavidWO    30115
17.Vaněk JiříFrajt František755  30125
18.Hurt JanLepič Jaroslav-9-10-5  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kačírek David30Novotný Pavel02
Vaněk Jiří30Frajt František22
Vlach Luděk01Lepič Jaroslav22
Krupička Jaroslav03Svoboda Josef11
Hurt Jan11   
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy