Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KácovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Zbraslavice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KácovRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:38645:627TJ Sokol Zbraslavice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frajt František
Kohout Milan
 
 
Hnízdo Petr
Břečka Josef
 
 
-31058 3110
2.Svoboda Josef
Lepič Jaroslav
 
 
Fuchs Josef
Jandík Luboš
 
 
-10954 3120
3.Kohout MilanHnízdo Petr-11-7-10  0321
4.Lepič JaroslavJandík Luboš7-9-210-82322
5.Frajt FrantišekBřečka Josef-9-98733232
6.Novotný PavelFuchs Josef-79-9-8 1333
7.Lepič JaroslavHnízdo Petr-76-6-5 1334
8.Frajt FrantišekJandík Luboš525  3044
9.Novotný PavelBřečka Josef-9-6-8  0345
10.Kohout MilanFuchs Josef107-12-963255
11.Frajt FrantišekHnízdo Petr-8-75-8 1356
12.Novotný PavelJandík Luboš66-58 3166
13.Kohout MilanBřečka Josef-9-959-52367
14.Lepič JaroslavFuchs Josef7-996 3177
15.Novotný PavelHnízdo Petr5-4-7-9 1378
16.Svoboda JosefJandík Luboš9-10-8-3 1379
17.Lepič JaroslavBřečka Josef-5-4-5  03710
18.Frajt FrantišekFuchs JosefWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kohout Milan12Hnízdo Petr40
Lepič Jaroslav13Jandík Luboš22
Frajt František21Břečka Josef31
Novotný Pavel13Fuchs Josef12
Svoboda Josef01   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Malín EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKP Olympia Kutná Hora BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Malín 378, 28401, Kutná HoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1520:47498:661SKP Olympia Kutná Hora B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veverková Kateřina
Uhrová Tereza
 
 
Vaněk Jiří
Kačírek David
 
 
8-6-5-5 1301
2.Fiedler Jan
Svoboda Jiří
 
 
Krupička Jaroslav
Hurt Jan
 
 
467  3011
3.Svoboda JiříKačírek David-7-610-5 1312
4.Veverková KateřinaKrupička Jaroslav8-7-6-7 1313
5.Uhrová TerezaChyba Jaroslav-8-8-9  0314
6.Fiedler JanHurt Jan-8-395-102315
7.Veverková KateřinaKačírek David-7-6-6  0316
8.Uhrová TerezaKrupička Jaroslav-8-2-7  0317
9.Fiedler JanChyba Jaroslav-6-4-3  0318
10.Svoboda JiříHurt Jan-4-5910-52319
11.Uhrová TerezaKačírek David-6-10106-423110
12.Kárník JiříKrupička Jaroslav317  30210
13.Svoboda JiříVaněk Jiří-7-5-5  03211
14.Veverková KateřinaHurt Jan-7-2-5  03212
15.Kárník JiříKačírek David74-8-6832312
16.Svoboda JiříKrupička Jaroslav-610-89-523313
17.Veverková KateřinaVaněk Jiří-1-4-2  03314
18.Uhrová TerezaHurt Jan-10-6-4  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Jiří04Kačírek David31
Veverková Kateřina04Krupička Jaroslav31
Uhrová Tereza04Chyba Jaroslav20
Fiedler Jan02Hurt Jan40
Kárník Jiří20Vaněk Jiří20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Močovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou RABBIT CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Močovice 180, Sokolovna MočoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:32621:639Sokol Močovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ronovský Milan
Hatala Peter
 
 
Herout Václav
Nácovský Ondřej
 
 
11-866 3110
2.Novotný Luboš
Kvaček Miloslav
 
 
Friš Miroslav
Dolejš Ladislav
 
 
-13-7-3  0311
3.Hatala PeterHerout Václav9510  3021
4.Novotný LubošFriš Miroslav8-10-5-3 1322
5.Kvaček MiloslavNácovský Ondřej579  3032
6.Ronovský MilanDolejš Ladislav97-89 3142
7.Novotný LubošHerout Václav-5-7-6  0343
8.Kvaček MiloslavFriš Miroslav79-10-11103253
9.Ronovský MilanNácovský Ondřej58-95 3163
10.Hatala PeterDolejš Ladislav1-12-9473273
11.Kvaček MiloslavHerout Václav-3-5-6  0374
12.Ronovský MilanFriš Miroslav988  3084
13.Hatala PeterNácovský Ondřej656  3094
14.Novotný LubošDolejš Ladislav-8-13-7  0395
15.Ronovský MilanHerout Václav8-510-91032105
16.Hatala PeterFriš Miroslav810-4-5732115
17.Novotný LubošNácovský Ondřej8-1011-6-923116
18.Kvaček MiloslavDolejš LadislavWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hatala Peter40Herout Václav22
Novotný Luboš04Friš Miroslav13
Kvaček Miloslav21Nácovský Ondřej13
Ronovský Milan40Dolejš Ladislav12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou RABBIT DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChlístoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:44Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:33617:607TJ Sokol Chlístovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vacík Patrick
Jajčišin Martin
 
 
Zikmunda Petr
Franc Lukáš
 
 
9-7-10-0 1301
2.Babka Dominik
Förster Vojtěch
 
 
Sojka Tomáš
Podholová Soňa
 
 
355  3011
3.Förster VojtěchFranc Lukáš-81010-7-82312
4.Babka DominikZikmunda Petr644  3022
5.Jajčišin MartinPodholová Soňa-87-2-7 1323
6.Vacík PatrickSojka Tomáš8210  3033
7.Babka DominikFranc Lukáš6-8-99-82334
8.Jajčišin MartinZikmunda Petr-7-85-8 1335
9.Vacík PatrickPodholová Soňa10118  3045
10.Förster VojtěchSojka Tomáš9-1156 3155
11.Jajčišin MartinFranc Lukáš-4-6-5  0356
12.Vacík PatrickZikmunda Petr812-7-983266
13.Förster VojtěchPodholová Soňa8-7-68-42367
14.Babka DominikSojka Tomáš745  3077
15.Vacík PatrickFranc Lukáš-96-4-8 1378
16.Förster VojtěchZikmunda Petr926  3088
17.Babka DominikPodholová Soňa6-5-4-6 1389
18.Jajčišin MartinSojka Tomáš-8-6-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Förster Vojtěch22Franc Lukáš40
Babka Dominik22Zikmunda Petr13
Jajčišin Martin04Podholová Soňa31
Vacík Patrick31Sojka Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Uhlířské Janovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol MalešovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 335, Uhlířské Janovice, 285 04, Proti poštěRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:31535:607TJ Sokol Uhlířské Janovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Melvald Lukáš
Mráz Zdeněk
 
 
WO    0301
2.Šimková Aneta
Mulenková Eva
 
 
Douda Jiří
Kamenář Jan
 
 
77-71 3111
3.Mulenková EvaMelvald Lukáš499  3021
4.Král JiříDouda Jiří-77-78103231
5.Mráz ZdeněkWO    0332
6.Šimková AnetaKamenář Jan-985-963242
7.Král JiříMelvald Lukáš9-6-7883252
8.Douda JiříWO    0353
9.Šimková AnetaMráz Zdeněk579  3063
10.Mulenková EvaKamenář Jan852  3073
11.Melvald LukášWO    0374
12.Šimková AnetaDouda Jiří8-107-8-102375
13.Mulenková EvaMráz Zdeněk-61337 3185
14.Král JiříKamenář Jan8-6-79113295
15.Šimková AnetaMelvald Lukáš-8810-7-62396
16.Mulenková EvaDouda Jiří559  30106
17.Král JiříMráz Zdeněk658  30116
18.Kamenář JanWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mulenková Eva40Melvald Lukáš12
Král Jiří40Douda Jiří12
Šimková Aneta22Mráz Zdeněk03
   Kamenář Jan03
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy