Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Církvice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna JakubRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:32584:576nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lísková Kateřina
Uher Petr
 
 
Faltýn Karel
Smetana Filip
 
 
-9557 3110
2.Uhrová Tereza
Líska Jakub
 
 
Reimann Jakub
Sosnovec Martin ml.
 
 
-4910-693220
3.Uhrová TerezaFaltýn Karel-5-16-9  0321
4.Uher PetrReimann Jakub278  3031
5.Malimánek MatějSosnovec Martin ml.-6-1010-6 1332
6.Líska JakubSmetana Filip-6588 3142
7.Uher PetrFaltýn Karel578  3052
8.Malimánek MatějReimann Jakub-5-8-6  0353
9.Líska JakubSosnovec Martin ml.7612  3063
10.Uhrová TerezaSmetana Filip-9-8-5  0364
11.Malimánek MatějFaltýn Karel-5-59-1 1365
12.Líska JakubReimann Jakub-7-5-10  0366
13.Uhrová TerezaSosnovec Martin ml.-62-87-42367
14.Uher PetrSmetana Filip446  3077
15.Líska JakubFaltýn Karel-6-6-7  0378
16.Uhrová TerezaReimann Jakub-89-310-72379
17.Uher PetrSosnovec Martin ml.429  3089
18.Lísková KateřinaSmetana Filip-9722 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Uhrová Tereza04Faltýn Karel31
Uher Petr40Reimann Jakub31
Malimánek Matěj03Sosnovec Martin ml.22
Líska Jakub22Smetana Filip13
Lísková Kateřina10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKK Hlízov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKK Hlízov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD HlízovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:19715:516SKK Hlízov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Adam
Huka Petr
 
 
Kačerovský Josef st.
Kačerovský Josef ml.
 
 
11-8-95113210
2.Dlabal Jan
Kačerovský Martin
 
 
Troubil Jiří
Novák Denis
 
 
848  3020
3.Kačerovský MartinKačerovský Josef st.7-1156 3130
4.Procházka AdamTroubil Jiří416  3040
5.Dlabal JanKačerovský Josef ml.848  3050
6.Huka PetrNovák Denis-113-94-92351
7.Procházka AdamKačerovský Josef st.9-96-973261
8.Dlabal JanTroubil Jiří363  3071
9.Huka PetrKačerovský Josef ml.-51055 3181
10.Kačerovský MartinNovák Denis1063  3091
11.Dlabal JanKačerovský Josef st.-8553 31101
12.Huka PetrTroubil Jiří214  30111
13.Kačerovský MartinKačerovský Josef ml.6-10-84732121
14.Procházka AdamNovák Denis-6-910-4 13122
15.Huka PetrKačerovský Josef st.-8138-5-723123
16.Kačerovský MartinTroubil Jiří744  30133
17.Procházka AdamKačerovský Josef ml.-9998 31143
18.Dlabal JanNovák Denis773  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kačerovský Martin40Kačerovský Josef st.13
Procházka Adam31Troubil Jiří04
Dlabal Jan40Kačerovský Josef ml.04
Huka Petr22Novák Denis22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Uhlířské Janovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Církvice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Uhlířské JanoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:184:54300:626TJ Církvice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Puflerová Markéta
Skalický Tomáš
 
 
Kramář Jan
Kučera Svatopluk
 
 
-5-89-1 1301
2.Čermák Roman
Procházka David
 
 
Dolejší Pavel
Křížek Pavel
 
 
-1-2-2  0302
3.Puflerová MarkétaKramář Jan-6-5-5  0303
4.Procházka DavidKučera Svatopluk-2-2-3  0304
5.Skalický TomášKřížek Pavel-4-3-8  0305
6.Čermák RomanDolejší Pavel-1-3-4  0306
7.Procházka DavidKramář Jan-4-4-5  0307
8.Skalický TomášKučera Svatopluk-7-4-6  0308
9.Čermák RomanKřížek Pavel-1-7-1  0309
10.Puflerová MarkétaDolejší Pavel-6-7-10  03010
11.Skalický TomášKramář Jan5-9-9-2 13011
12.Čermák RomanKučera Svatopluk-0-1-5  03012
13.Puflerová MarkétaKřížek Pavel-78-8-9 13013
14.Procházka DavidDolejší Pavel-2-6-5  03014
15.Čermák RomanKramář Jan-2-6-3  03015
16.Puflerová MarkétaKučera Svatopluk9-9-5-5 13016
17.Procházka DavidKřížek Pavel-8-7-2  03017
18.Skalický TomášDolejší Pavel-5-7-7  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Puflerová Markéta04Kramář Jan40
Procházka David04Kučera Svatopluk40
Skalický Tomáš04Křížek Pavel40
Čermák Roman04Dolejší Pavel40
Ne

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy