Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKK Hlízov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Uhlířské Janovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD HlízovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:28633:472SKK Hlízov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kačerovský Josef st.
Marián Martin
 
 
Puflerová Markéta
Skalický Tomáš
 
 
-10-675-62301
2.Dytrych Vladimír
Novák Denis
 
 

 
 
WO    3011
3.Dytrych VladimírPuflerová Markéta-6-10-6  0312
4.Kačerovský Josef st.Skalický Tomáš9412  3022
5.Novák DenisNešpor Miroslav-99-5-9 1323
6.Marián MartinWO    3033
7.Kačerovský Josef st.Puflerová Markéta99-10-7-72334
8.Novák DenisSkalický Tomáš-7-7-7  0335
9.Marián MartinNešpor Miroslav94-9-753245
10.Dytrych VladimírWO    3055
11.Novák DenisPuflerová Markéta-5-97-1 1356
12.Marián MartinSkalický Tomáš747  3066
13.Dytrych VladimírNešpor Miroslav38-7-8-142367
14.Kačerovský Josef st.WO    3077
15.Marián MartinPuflerová Markéta774  3087
16.Dytrych VladimírSkalický Tomáš-7-107573297
17.Kačerovský Josef st.Nešpor Miroslav-8-6-9  0398
18.Novák DenisWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dytrych Vladimír12Puflerová Markéta31
Kačerovský Josef st.12Skalický Tomáš13
Novák Denis03Nešpor Miroslav31
Marián Martin30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKK Hlízov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 471/34, Čáslav, vedle divadlaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:35519:612SKK Hlízov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sosnovec Martin ml.
Reimann Jakub
 
 
Kačerovský Martin
Dlabal Jan
 
 
-5-57-6 1301
2.Faltýn Karel
Smetana Filip
 
 
Matička Milan
Huka Petr
 
 
-12-5-8  0302
3.Reimann JakubMatička Milan6-1066 3112
4.Sosnovec Martin ml.Kačerovský Martin-6-4-8  0313
5.Smetana FilipDlabal Jan9-4-2-6 1314
6.Faltýn KarelHuka Petr479  3024
7.Sosnovec Martin ml.Matička Milan107-79 3134
8.Smetana FilipKačerovský Martin-5-21-5  0335
9.Faltýn KarelDlabal Jan999  3045
10.Reimann JakubHuka Petr597  3055
11.Smetana FilipMatička Milan-9-5-8  0356
12.Faltýn KarelKačerovský Martin-8898 3166
13.Reimann JakubDlabal Jan-7-59993276
14.Sosnovec Martin ml.Huka Petr-3-3-3  0377
15.Faltýn KarelMatička Milan-103-6-9 1378
16.Reimann JakubKačerovský Martin999  3088
17.Sosnovec Martin ml.Dlabal Jan-3-9-5  0389
18.Smetana FilipHuka Petr-3-3-3  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Reimann Jakub40Matička Milan22
Sosnovec Martin ml.13Kačerovský Martin22
Smetana Filip04Dlabal Jan22
Faltýn Karel31Huka Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 3. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou RABBIT EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Církvice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1519:47514:656TJ Církvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fuchsová Adéla
Förster Tomáš
 
 
Lísková Kateřina
Líska Jakub
 
 
-7-9-2  0301
2.Baloun Jan
Cendelín Filip
 
 
Uher Petr
Malimánek Matěj
 
 
-9-13-10  0302
3.Baloun JanUher Petr-5-7-5  0303
4.Fuchsová KateřinaLísková Kateřina-9-4-3  0304
5.Cendelín FilipLíska Jakub-6-247-62305
6.Fuchsová AdélaMalimánek Matěj-9566 3115
7.Fuchsová KateřinaUher Petr-7-4-6  0316
8.Cendelín FilipLísková Kateřina-5-7-7  0317
9.Fuchsová AdélaLíska Jakub-73-7-5 1318
10.Baloun JanMalimánek Matěj774  3028
11.Cendelín FilipUher Petr-8-4-6  0329
12.Förster TomášLísková Kateřina-10-4-3  03210
13.Baloun JanLíska Jakub12-69-7-923211
14.Fuchsová KateřinaMalimánek Matěj-6910-8-923212
15.Förster TomášUher Petr-1-9-5  03213
16.Baloun JanLísková Kateřina-56-3-3 13214
17.Fuchsová KateřinaLíska Jakub9-89-9-923215
18.Cendelín FilipMalimánek Matěj8-884 31315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Baloun Jan13Uher Petr40
Fuchsová Kateřina04Lísková Kateřina40
Cendelín Filip13Líska Jakub40
Fuchsová Adéla11Malimánek Matěj13
Förster Tomáš02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy