Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová EVrchní
rozhodčí:
Valenta Milan
HOSTUJÍCÍ:KLUBsten Karviná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:23627:550TTC Siko Orlová E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sionkala Eduard
Adamczyk Vladimír
 
 
Górecki Bronislav
Novák František
 
 
7-46-953210
2.Wilk Adam
Blucha Tomáš
 
 
Reitz Aleš
Šopa Miroslav
 
 
585  3020
3.Sionkala EduardNovák František7-6-9-9 1321
4.Adamczyk VladimírGórecki Bronislav-10285 3131
5.Wilk AdamReitz Aleš7-563 3141
6.Blucha Tomᚊopa Miroslav8611  3051
7.Adamczyk VladimírNovák František3-585 3161
8.Wilk AdamGórecki Bronislav7-1265 3171
9.Blucha TomášReitz Aleš912-89 3181
10.Sionkala EduardŠopa Miroslav786  3091
11.Wilk AdamNovák František12112  30101
12.Blucha TomášGórecki Bronislav-488-6932111
13.Sionkala EduardReitz Aleš77-7-5532121
14.Adamczyk VladimírŠopa Miroslav461  30131
15.Blucha TomášNovák František-2-4-6  03132
16.Sionkala EduardGórecki BronislavWO    03133
17.Adamczyk VladimírReitz Aleš-85-7-6 13134
18.Wilk AdamŠopa Miroslav6810  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sionkala Eduard21Novák František22
Adamczyk Vladimír31Górecki Bronislav03
Wilk Adam40Reitz Aleš13
Blucha Tomáš31Šopa Miroslav04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov FVrchní
rozhodčí:
Štrbík Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Český Těšín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Opletalova 1293/8c, Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:27634:566SKST Baník Havířov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Olejník Oliver
Janošec Jakub
 
 
Daníšek Richard
Heczko Kazimierz
 
 
86-6-783210
2.Balvar Oliver
Přeček Erik
 
 
Brudny Sebastian
Zíka Tadeáš
 
 
-81139 3120
3.Olejník OliverHeczko Kazimierz-1-4-3  0321
4.Janošec JakubDaníšek Richard1085  3031
5.Přeček ErikBrudny Sebastian118  3041
6.Balvar OliverZíka Tadeáš-466-823251
7.Janošec JakubHeczko Kazimierz-5-5-7  0352
8.Přeček ErikDaníšek Richard-7467 3162
9.Balvar OliverBrudny Sebastian656  3072
10.Olejník OliverZíka Tadeáš-58-6-10 1373
11.Přeček ErikHeczko Kazimierz-888-9113283
12.Balvar OliverDaníšek Richard997  3093
13.Olejník OliverBrudny Sebastian848  30103
14.Janošec JakubZíka Tadeáš-6-10-6  03104
15.Balvar OliverHeczko Kazimierz-12-4841032114
16.Olejník OliverDaníšek Richard10-8-7-8 13115
17.Janošec JakubBrudny Sebastian334  30125
18.Přeček ErikZíka Tadeáš6-9-34632135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Olejník Oliver13Heczko Kazimierz22
Janošec Jakub22Daníšek Richard13
Přeček Erik40Brudny Sebastian04
Balvar Oliver40Zíka Tadeáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:CSVČ sv. Jana Boska v HavířověVrchní
rozhodčí:
Matuš Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Slavia Orlová CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomená 9, Havířov Šumbark 73601Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:32610:589CSVČ sv. Jana Boska v Havířově

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matuš Jiří
Štětina Lukáš
 
 
Balica Lukáš
Valčák Petr
 
 
1713  3010
2.Antlová Vanesa
Wewiórka Adam
 
 
Čempel Milan
Šeliga Roman
 
 
-8-6-5  0311
3.Štětina LukášBalica Lukáš6-469 3121
4.Antlová VanesaValčák Petr-8125-2-62322
5.Wewiórka AdamČempel Milan-6-7-7  0323
6.Matuš JiříŠeliga Roman2101  3033
7.Antlová VanesaBalica Lukáš-5-9-4  0334
8.Wewiórka AdamValčák Petr-9-1-11  0335
9.Matuš JiříČempel Milan4-77-833245
10.Štětina Lukᚊeliga Roman496  3055
11.Wewiórka AdamBalica Lukáš109-4-4-72356
12.Matuš JiříValčák Petr924  3066
13.Štětina LukášČempel Milan1011-115 3176
14.Antlová VanesaŠeliga Roman-6-8-8  0377
15.Matuš JiříBalica Lukáš8-759 3187
16.Štětina LukášValčák Petr9-864 3197
17.Antlová VanesaČempel Milan-8-1011-8 1398
18.Wewiórka AdamŠeliga Roman-44-54732108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štětina Lukáš40Balica Lukáš22
Antlová Vanesa04Valčák Petr22
Wewiórka Adam13Čempel Milan22
Matuš Jiří40Šeliga Roman13

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy