Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová EVrchní
rozhodčí:
Sikora Filip
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Český Těšín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:28636:585TTC Siko Orlová E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamczyk Vladimír
Sionkala Eduard
 
 
Heczko Kazimierz
Daníšek Richard
 
 
-7-86-7 1301
2.Blucha Tomáš
Wilk Adam
 
 
Brudny Sebastian
Zíka Tadeáš
 
 
464  3011
3.Sionkala EduardHeczko Kazimierz4108  3021
4.Adamczyk VladimírDaníšek Richard768  3031
5.Wilk AdamBrudny Sebastian6511  3041
6.Blucha TomášZíka Tadeáš11-96-693251
7.Adamczyk VladimírHeczko Kazimierz-13-10-311 1352
8.Wilk AdamDaníšek Richard4104  3062
9.Blucha TomášBrudny Sebastian666  3072
10.Sionkala EduardZíka Tadeáš-85-8-7 1373
11.Wilk AdamHeczko Kazimierz7-8-9-8 1374
12.Blucha TomášDaníšek Richard-5-8-3  0375
13.Sionkala EduardBrudny Sebastian667  3085
14.Adamczyk VladimírZíka Tadeáš-5-59-6 1386
15.Blucha TomášHeczko Kazimierz9-69-9-92387
16.Sionkala EduardDaníšek Richard-10-98-7 1388
17.Adamczyk VladimírBrudny Sebastian888  3098
18.Wilk AdamZíka Tadeáš-97-88832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sionkala Eduard22Heczko Kazimierz31
Adamczyk Vladimír22Daníšek Richard22
Wilk Adam31Brudny Sebastian04
Blucha Tomáš22Zíka Tadeáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov FVrchní
rozhodčí:
Čihák Marek
HOSTUJÍCÍ:KLUBsten Karviná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Opletalova 1293/8c, Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:18644:521SKST Baník Havířov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balvar Oliver
Přeček Erik
 
 
Reitz Aleš
Šopa Miroslav
 
 
1078  3010
2.Olejník Oliver
Balvar Adam
 
 
Górecki Bronislav
Novák František
 
 
9612  3020
3.Olejník OliverNovák František-9-7-10  0321
4.Přeček ErikŠopa Miroslav637  3031
5.Balvar OliverGórecki Bronislav674  3041
6.Balvar AdamReitz Aleš496  3051
7.Přeček ErikNovák František-8-1010493261
8.Balvar OliverŠopa Miroslav5711  3071
9.Balvar AdamGórecki Bronislav433  3081
10.Olejník OliverReitz Aleš-511-7-7 1382
11.Balvar OliverNovák František-9567 3192
12.Balvar AdamŠopa Miroslav214  30102
13.Janošec JakubGórecki Bronislav-691010 31112
14.Přeček ErikReitz Aleš-97-771032122
15.Balvar AdamNovák FrantišekWO    03123
16.Janošec JakubŠopa Miroslav778  30133
17.Přeček ErikGórecki Bronislav67-98 31143
18.Balvar OliverReitz Aleš98-10-13732153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Olejník Oliver02Novák František12
Přeček Erik40Šopa Miroslav04
Balvar Oliver40Górecki Bronislav04
Balvar Adam30Reitz Aleš13
Janošec Jakub20   
WO01WO10
Střídání ve 3.kole - Janošec Jakub za Olejníka Olivera



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov BVrchní
rozhodčí:
Budirský Roman
HOSTUJÍCÍ:SK Slavia Orlová CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna DětmaroviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1328:41604:695SK Slavia Orlová C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Budirský Roman
Motak Jiří
 
 
Škerko Milan
Čempel Milan
 
 
-11-6-4  0301
2.Chlán Vladimír
Fusek Radovan
 
 
Valčák Petr
Balica Lukáš
 
 
-9-8-9  0302
3.Budirský RomanŠkerko Milan8-5-4-3 1303
4.Motak JiříČempel Milan-9-999-62304
5.Chlán VladimírValčák Petr-4-8-3  0305
6.Fusek RadovanBalica Lukáš11143  3015
7.Motak JiříŠkerko Milan-9-710-6 1316
8.Chlán VladimírČempel Milan7-7-59-92317
9.Fusek RadovanValčák Petr81011  3027
10.Budirský RomanBalica Lukáš20-5-8-4 1328
11.Chlán VladimírŠkerko Milan-4-1-7  0329
12.Fusek RadovanČempel Milan-684-8-623210
13.Budirský RomanValčák Petr669  30310
14.Motak JiříBalica Lukáš-7-153-5 13311
15.Fusek RadovanŠkerko Milan-7-511-6 13312
16.Budirský RomanČempel Milan-89109 31412
17.Motak JiříValčák Petr4-764 31512
18.Chlán VladimírBalica Lukáš-8-999-423513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Budirský Roman22Škerko Milan40
Motak Jiří13Čempel Milan31
Chlán Vladimír04Valčák Petr13
Fusek Radovan22Balica Lukáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:CSVČ sv. Jana Boska v HavířověVrchní
rozhodčí:
Matuš Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rychvald ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomená 9, Havířov Šumbark 73601Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:637:27585:533CSVČ sv. Jana Boska v Havířově

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matuš Jiří
Štětina Lukáš
 
 
Urbánek Dušan
Prokel Radim
 
 
727  3010
2.Štětina Ondřej
Antlová Vanesa
 
 
Hašek Jan
Pociskova Alena
 
 
78-88 3120
3.Štětina LukášHašek Jan-74-8393230
4.Štětina OndřejProkel Radim-103-12-7 1331
5.Antlová VanesaPociskova Alena-4-9-9  0332
6.Matuš JiříUrbánek Dušan786  3042
7.Štětina OndřejHašek Jan-9-1-8  0343
8.Antlová VanesaProkel Radim-2-2-7  0344
9.Matuš JiříPociskova Alena-7566 3154
10.Štětina LukášUrbánek Dušan-9691 3164
11.Antlová VanesaHašek Jan-3-4-4  0365
12.Matuš JiříProkel Radim558  3075
13.Štětina LukášPociskova Alena866  3085
14.Štětina OndřejUrbánek Dušan6-99-1173295
15.Matuš JiříHašek Jan8710  30105
16.Štětina LukášProkel Radim834  30115
17.Štětina OndřejPociskova Alena64-7-3832125
18.Antlová VanesaUrbánek Dušan-5-6-6  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štětina Lukáš40Hašek Jan22
Štětina Ondřej22Prokel Radim22
Antlová Vanesa04Pociskova Alena13
Matuš Jiří40Urbánek Dušan13

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy