Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rychvald BVrchní
rozhodčí:
Serafín Jaromír
HOSTUJÍCÍ:T3 Table Tennis TěrlickoRozhodčí:Serafín Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Fojství 764, 735 32 Rychvald, Sokol Rychvald - tenisové kurtyRozhodčí:Serafín Jaromír
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:51591
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1520:48602:697T3 Table Tennis Těrlicko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pociskova Alena
Kusýn Pavel
 
 
Barabasz Gustav
Erban Čestmír
 
 
8618  3010
2.Vrožina Vlastimil
Serafín Jiří
 
 
Schneeberger Antonín
Snášel František
 
 
5-8-9-7 1311
3.Pociskova AlenaSchneeberger Antonín66-12-18-112312
4.Kusýn PavelBarabasz Gustav-6-5-9  0313
5.Vrožina VlastimilSnášel František10-6-8-8 1314
6.Serafín JiříErban Čestmír-8-12-10  0315
7.Kusýn PavelSchneeberger Antonín-6-7-8  0316
8.Vrožina VlastimilBarabasz Gustav-6-8-6  0317
9.Serafín JiříSnášel František-8-610-6 1318
10.Pociskova AlenaErban Čestmír610-9-1063228
11.Vrožina VlastimilSchneeberger Antonín5-7-3-5 1329
12.Serafín JiříBarabasz Gustav-84-8-2 13210
13.Pociskova AlenaSnášel František-87-8-7 13211
14.Kusýn PavelErban Čestmír-46-10-10 13212
15.Serafín JiříSchneeberger Antonín-7818 31312
16.Pociskova AlenaBarabasz Gustav-3-12-2  03313
17.Kusýn PavelSnášel František-8-6-9  03314
18.Vrožina VlastimilErban Čestmír-7-1077-923315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pociskova Alena13Schneeberger Antonín31
Kusýn Pavel04Barabasz Gustav40
Vrožina Vlastimil04Snášel František40
Serafín Jiří13Erban Čestmír31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Záblatí CVrchní
rozhodčí:
Jochym David
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Český Těšín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 245, Bohumín - Záblatí, Sokolovna ZáblatíRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:42544:633TJ Slavoj Český Těšín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sajko Rostislav
Cieslar Dominik
 
 
Brudny Sebastian
Sagan Jakub
 
 
-3-3-6  0301
2.Frycz Adam
Plasgura Dominik
 
 
Szczelina Krystian
Janeczek Ondřej
 
 
1-910-773211
3.Cieslar DominikBrudny Sebastian89-99 3121
4.Sajko RostislavJaneczek Ondřej7-877 3131
5.Frycz AdamSagan Jakub-6-8-8  0332
6.Plasgura DominikSzczelina Krystian-6-8-6  0333
7.Sajko RostislavBrudny Sebastian-7-7911-112334
8.Frycz AdamJaneczek Ondřej646  3044
9.Plasgura DominikSagan Jakub-7-5-6  0345
10.Cieslar DominikSzczelina Krystian-7-8-8  0346
11.Frycz AdamBrudny Sebastian-5-6116-52347
12.Plasgura DominikJaneczek Ondřej-1311-5-7 1348
13.Cieslar DominikSagan Jakub-7-7-9  0349
14.Sajko RostislavSzczelina Krystian-3-10-7  03410
15.Plasgura DominikBrudny Sebastian-3-3-5  03411
16.Cieslar DominikJaneczek Ondřej373  30511
17.Sajko RostislavSagan Jakub-49-114732611
18.Frycz AdamSzczelina Krystian-6-8-7  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cieslar Dominik22Brudny Sebastian31
Sajko Rostislav22Janeczek Ondřej13
Frycz Adam13Sagan Jakub31
Plasgura Dominik04Szczelina Krystian40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chotěbuz BVrchní
rozhodčí:
Noga Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Záblatí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chotěbuzská 300 Chotěbuz, Sportovně kulturní středisko ChotěbuzRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1616:48454:658TJ Sokol Záblatí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palowski Vít
Roman Břetislav
 
 
Palička Jiří
Koch Petr
 
 
-59-9-3 1301
2.Slowiaczek Tomasz
Cienciala Daniel
 
 
Jochym David
Táborská Eliška
 
 
-6-5-5  0302
3.Palowski VítPalička Jiří-66-3-5 1303
4.Bican Rene st.Koch Petr-3-6-8  0304
5.Roman BřetislavJochym David9-63-7-62305
6.Cienciala DanielTáborská Eliška-6-7-3  0306
7.Bican Rene st.Palička Jiří-9-6-7  0307
8.Roman BřetislavKoch Petr-8-7-10  0308
9.Cienciala DanielJochym David-1-2-3  0309
10.Palowski VítTáborská Eliška-6-77-5 13010
11.Roman BřetislavPalička Jiří-9128-4-623011
12.Cienciala DanielKoch Petr-4-4-7  03012
13.Palowski VítPavlas David899  30112
14.Slowiaczek TomaszTáborská Eliška-5-3-10  03113
15.Cienciala DanielPalička Jiří-5-1-2  03114
16.Palowski VítKoch Petr-10-78-9 13115
17.Slowiaczek TomaszPavlas David7-68-4-923116
18.Roman BřetislavTáborská Eliška789  30216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Palowski Vít13Palička Jiří40
Bican Rene st.02Koch Petr40
Roman Břetislav13Jochym David20
Cienciala Daniel04Táborská Eliška31
Slowiaczek Tomasz02Pavlas David11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KlubSten Karviná CVrchní
rozhodčí:
Urbánek Dušan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bohumín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Slovenská 2936/61, Karviná - Hranice, Zadní vchod kolem bazénu DejaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:186:54406:650TJ Sokol Bohumín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Břenek Jiří
Martinovský Ondřej
 
 
Prefetová Lucie
Sivek Martin
 
 
-5-6-6  0301
2.Vaněk Tomáš
Břenková Kristina
 
 
Vicherek Pavel
Frenzel Petr
 
 
56-10-8-42302
3.Vaněk TomášVicherek Pavel-6-3-5  0303
4.Břenková KristinaFrenzel Petr-6-868-52304
5.Břenek JiříSivek Martin-5-8-5  0305
6.Martinovský OndřejPrefetová Lucie-9-3-14  0306
7.Břenková KristinaVicherek Pavel-7-8-2  0307
8.Břenek JiříFrenzel Petr-8-10-8  0308
9.Martinovský OndřejSivek Martin-5-7-9  0309
10.Vaněk TomášPrefetová Lucie-5-2-7  03010
11.Břenek JiříVicherek Pavel-1-3-4  03011
12.Martinovský OndřejFrenzel Petr-11-5-4  03012
13.Vaněk TomášSivek Martin-6-4-6  03013
14.Břenková KristinaPrefetová Lucie-5-6-7  03014
15.Martinovský OndřejVicherek Pavel-1-4-9  03015
16.Vaněk TomášFrenzel Petr-10-101010-923016
17.Břenková KristinaSivek Martin-7-4-8  03017
18.Břenek JiříPrefetová Lucie-6-7-7  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vaněk Tomáš04Vicherek Pavel40
Břenková Kristina04Frenzel Petr40
Břenek Jiří04Sivek Martin40
Martinovský Ondřej04Prefetová Lucie40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavia Orlová DVrchní
rozhodčí:
Kleprlík Kamil
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Karla Dvořáčka 1230, Orlová-Lutyně 73514Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:831:29559:573SK Slavia Orlová D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pelikán Antonín
Swaczyna Bruno
 
 
Sitková Valentina
Florková Adela
 
 
776  3010
2.Fusek Jan
Lukášová Lenka
 
 
Valošek Pavel
Valošková Jana
 
 
-7-6-8  0311
3.Pelikán AntonínFlorková Adela879  3021
4.Fusek JanValošek Pavel-3-10-5  0322
5.Swaczyna BrunoValošková Jana366  3032
6.Lukášová LenkaSitková Valentina-5-8-9  0333
7.Fusek JanFlorková Adela-7-8-9  0334
8.Swaczyna BrunoValošek Pavel-10-6-9  0335
9.Lukášová LenkaValošková Jana-812117 3145
10.Pelikán AntonínSitková Valentina7-899 3155
11.Swaczyna BrunoFlorková Adela8107  3065
12.Lukášová LenkaValošek Pavel-6-3-8  0366
13.Pelikán AntonínValošková Jana897  3076
14.Fusek JanSitková Valentina-681211 3186
15.Lukášová LenkaFlorková Adela-4-6-6  0387
16.Pelikán AntonínValošek Pavel-109-9953297
17.Fusek JanValošková Jana-68-8-8 1398
18.Swaczyna BrunoSitková Valentina7910  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pelikán Antonín40Florková Adela22
Fusek Jan13Valošek Pavel31
Swaczyna Bruno31Valošková Jana13
Lukášová Lenka13Sitková Valentina13

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy