Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rychvald BVrchní
rozhodčí:
Serafín Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Český Těšín DRozhodčí:Serafín Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Fojství 764, 735 32 Rychvald, Sokol Rychvald - tenisové kurtyRozhodčí:Serafín Jaromír
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:15Rozhodčí:51591
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:8654:354TJ Sokol Rychvald B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pociskova Alena
Serafín Jiří
 
 
Szczelina Krystian
Sagan Jakub
 
 
354  3010
2.Serafín Jaromír
Kusýn Pavel
 
 
Brudny Sebastian
Janeczek Ondřej
 
 
453  3020
3.Pociskova AlenaBrudny Sebastian675  3030
4.Serafín JiříSagan Jakub656  3040
5.Kusýn PavelJaneczek Ondřej335  3050
6.Serafín JaromírSzczelina Krystian1089  3060
7.Serafín JiříBrudny Sebastian342  3070
8.Kusýn PavelSagan Jakub845  3080
9.Serafín JaromírJaneczek Ondřej345  3090
10.Pociskova AlenaSzczelina Krystian4-1074 31100
11.Kusýn PavelBrudny Sebastian374  30110
12.Serafín JaromírSagan Jakub4-6-98632120
13.Pociskova AlenaJaneczek Ondřej034  30130
14.Serafín JiříSzczelina Krystian728  30140
15.Serafín JaromírBrudny Sebastian78-9-8-623141
16.Pociskova AlenaSagan Jakub355  30151
17.Serafín JiříJaneczek Ondřej332  30161
18.Kusýn PavelSzczelina Krystian9-12-103732171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pociskova Alena40Brudny Sebastian13
Serafín Jiří40Sagan Jakub04
Kusýn Pavel40Janeczek Ondřej04
Serafín Jaromír31Szczelina Krystian04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Záblatí CVrchní
rozhodčí:
Jochym David
HOSTUJÍCÍ:T3 Table Tennis TěrlickoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 245, Bohumín - Záblatí, Sokolovna ZáblatíRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:185:54353:643T3 Table Tennis Těrlicko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cieslar Dominik
Sajko Rostislav
 
 
Erban Čestmír
Krzystek Ivo
 
 
-5-5-9  0301
2.Frycz Adam
Plasgura Dominik
 
 
Snášel František
Wojtyna Josef
 
 
-4-6-6  0302
3.Cieslar DominikErban Čestmír7-5-4-11 1303
4.Sajko RostislavKrzystek Ivo-8-7-5  0304
5.Frycz AdamSnášel František-4-6-2  0305
6.Plasgura DominikWojtyna Josef-6-9-9  0306
7.Sajko RostislavErban Čestmír-3-3-6  0307
8.Frycz AdamKrzystek Ivo-44-4-8 1308
9.Plasgura DominikSnášel František-3-4-5  0309
10.Cieslar DominikWojtyna Josef10-109-8-1623010
11.Frycz AdamErban Čestmír-2-5-6  03011
12.Vančík FilipKrzystek Ivo-0-2-4  03012
13.Cieslar DominikSnášel František-2-5-2  03013
14.Sajko RostislavWojtyna Josef-7-5-5  03014
15.Vančík FilipErban Čestmír-3-4-3  03015
16.Cieslar DominikKrzystek Ivo-5-106-7 13016
17.Sajko RostislavSnášel František-2-7-8  03017
18.Frycz AdamWojtyna Josef-11-3-4  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Cieslar Dominik04Erban Čestmír40
Sajko Rostislav04Krzystek Ivo40
Frycz Adam04Snášel František40
Plasgura Dominik02Wojtyna Josef40
Vančík Filip02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chotěbuz BVrchní
rozhodčí:
Noga Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chotěbuzská 300 Chotěbuz, Sportovně kulturní středisko ChotěbuzRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1026:38556:612SKST Baník Havířov G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palowski Vít
Roman Břetislav
 
 
Gavlas Libor
Mrvečka Justin st.
 
 
-3-9-6  0301
2.Slowiaczek Tomasz
Cienciala Daniel
 
 
Hořavka Jan
Klus Daniel
 
 
119-107 3111
3.Bican Rene st.Gavlas Libor-7-9-12  0312
4.Roman BřetislavMrvečka Justin st.933  3022
5.Palowski VítHořavka Jan-11-5-9  0323
6.Cienciala DanielKlus Daniel-7-2-4  0324
7.Roman BřetislavGavlas Libor4-1089 3134
8.Palowski VítMrvečka Justin st.8-76-4113244
9.Cienciala DanielHořavka Jan-4-3-3  0345
10.Bican Rene st.Klus Daniel-7-9-4  0346
11.Palowski VítGavlas Libor398  3056
12.Slowiaczek TomaszMrvečka Justin st.-2-7-9  0357
13.Bican Rene st.Hořavka Jan758  3067
14.Roman BřetislavKlus Daniel-53-54-72368
15.Slowiaczek TomaszGavlas Libor-7-6-14  0369
16.Bican Rene st.Mrvečka Justin st.-9-8-10  03610
17.Roman BřetislavHořavka Jan-596-8832710
18.Palowski VítKlus Daniel7-96-10932810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bican Rene st.13Gavlas Libor22
Roman Břetislav31Mrvečka Justin st.22
Palowski Vít31Hořavka Jan22
Cienciala Daniel02Klus Daniel31
Slowiaczek Tomasz02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KlubSten Karviná CVrchní
rozhodčí:
Urbánek Dušan
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Slovenská 2936/61, Karviná - Hranice, Zadní vchod kolem bazénu DejaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 16:45 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:47536:655TTC Siko Orlová F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Břenková Kristina
Vaněk Tomáš
 
 
Czolko Daniel
Valošek Pavel
 
 
-7-7-6  0301
2.Martinovský Ondřej
Pružinský Jan
 
 
Sitková Valentina
Valošková Jana
 
 
-8-13-3  0302
3.Břenková KristinaCzolko Daniel-3-9-5  0303
4.Vaněk TomášValošek Pavel-7-5-9  0304
5.Martinovský OndřejSitková Valentina6-13-97-72305
6.Pružinský JanValošková Jana5811  3015
7.Vaněk TomášCzolko Daniel-8-8-9  0316
8.Martinovský OndřejValošek Pavel-6-5-6  0317
9.Pružinský JanSitková Valentina6-9-75-92318
10.Břenková KristinaValošková Jana862  3028
11.Martinovský OndřejCzolko Daniel-4-3-4  0329
12.Pružinský JanValošek Pavel9-7-9-3 13210
13.Břenková KristinaSitková Valentina9-5-10-8 13211
14.Vaněk TomášValošková Jana-5-8112832311
15.Pružinský JanCzolko Daniel-4-10-5  03312
16.Břenková KristinaValošek Pavel-4-5-6  03313
17.Vaněk TomášSitková Valentina-10-106-7 13314
18.Martinovský OndřejValošková Jana8-106-8-1123315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Břenková Kristina13Czolko Daniel40
Vaněk Tomáš13Valošek Pavel40
Martinovský Ondřej04Sitková Valentina40
Pružinský Jan13Valošková Jana13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 1. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavia Orlová DVrchní
rozhodčí:
Jaglař Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bohumín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Karla Dvořáčka 1230, Orlová-Lutyně 73514Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1517:49443:671TJ Sokol Bohumín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sikora Michal
Lukášová Lenka
 
 
Sivek Martin
Prefetová Lucie
 
 
-86-66-82301
2.
 
 
Fišer Jan
Vicherek Pavel
 
 
WO    0302
3.Sikora MichalSivek Martin-6-109-8 1303
4.Lukášová LenkaFišer Jan-9-48-4 1304
5.Swaczyna BrunoFrenzel Petr-9-9-9  0305
6.Prefetová LucieWO    0306
7.Lukášová LenkaSivek Martin-6-5-7  0307
8.Swaczyna BrunoFišer Jan-98-9-8 1308
9.Frenzel PetrWO    0309
10.Sikora MichalPrefetová Lucie69-9-1063219
11.Swaczyna BrunoSivek Martin10-4-7-8 13110
12.Fišer JanWO    03111
13.Sikora MichalFrenzel Petr975  30211
14.Lukášová LenkaPrefetová Lucie-104-5-9 13212
15.Sivek MartinWO    03213
16.Sikora MichalFišer Jan-7815-9532313
17.Lukášová LenkaFrenzel Petr-7-48-7 13314
18.Swaczyna BrunoPrefetová Lucie-6-7-6  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sikora Michal31Sivek Martin30
Lukášová Lenka04Fišer Jan21
Swaczyna Bruno04Frenzel Petr21
   Prefetová Lucie21
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy