Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: REGIONÁLNÍ PŘEBOR 1. TŘÍDY Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KB Brázda Vrchlabí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Trutnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tkalcovská 357, Vrchlabí, 54301Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:
anulováno
BodůSadMíčkůVítěz
10:836:27581:471TTC KB Brázda Vrchlabí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brázda Martin
Svoboda Bohumil
 
 

 
 
WO    3010
2.Horák Jaroslav
Šín Jiří
 
 
Čurda Zdeněk
Jiránek Tomáš
 
 
-26-99-72311
3.Brázda MartinJiránek Tomáš-13710-9-42312
4.Horák JaroslavČurda Zdeněk475  3022
5.Svoboda BohumilDoubek Václav79-6-663232
6.Šín JiříPolák MartinWO    3042
7.Horák JaroslavJiránek Tomáš5-1212-12-12343
8.Svoboda BohumilČurda Zdeněk-8-7-9  0344
9.Šín JiříDoubek Václav-7-8-10  0345
10.Brázda MartinPolák MartinWO    3055
11.Svoboda BohumilJiránek Tomáš-5-8-7  0356
12.Šín JiříČurda Zdeněk-8-5-5  0357
13.Brázda MartinDoubek Václav798  3067
14.Horák JaroslavPolák MartinWO    3077
15.Šín JiříJiránek TomášWO    0378
16.Brázda MartinČurda Zdeněk789  3088
17.Horák JaroslavDoubek Václav710-128 3198
18.Svoboda BohumilPolák MartinWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Brázda Martin21Jiránek Tomáš30
Horák Jaroslav21Čurda Zdeněk22
Svoboda Bohumil12Doubek Václav13
Šín Jiří02   
WO51WO15



Zápis o utkání
Název soutěže: REGIONÁLNÍ PŘEBOR 1. TŘÍDY Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran Hostinné "F"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Trutnov - Poříčí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 HostinnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:
anulováno
BodůSadMíčkůVítěz
4:1415:44492:601TJ Trutnov - Poříčí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Antoš Michal
Matěják Jan
 
 
Benko Jakub
Tuček Josef
 
 
12-8-5-10 1301
2.Chmelík Jan
Polák Kryštof
 
 
Falta Martin
Birke Marek
 
 
-6-6-7  0302
3.Matěják JanBenko Jakub-6-8-7  0303
4.Antoš MichalTuček Josef-14-7-4  0304
5.Polák KryštofBirke Marek-4-5-5  0305
6.Chmelík JanFalta Martin91-116 3115
7.Antoš MichalBenko Jakub-13768 3125
8.Polák KryštofTuček Josef-6-4-4  0326
9.Chmelík JanBirke Marek-10-8-6  0327
10.Matěják JanFalta Martin-12-8-11  0328
11.Polák KryštofBenko Jakub-5-5-9  0329
12.Chmelík JanTuček Josef-16-9-9  03210
13.Matěják JanBirke Marek-99-9-1 13211
14.Antoš MichalFalta Martin798  30311
15.Chmelík JanBenko Jakub-8-59-9 13312
16.Matěják JanTuček Josef-4-5-5  03313
17.Antoš MichalBirke MarekWO    30413
18.Polák KryštofFalta Martin-5-6-10  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Matěják Jan04Benko Jakub31
Antoš Michal21Tuček Josef40
Polák Kryštof04Birke Marek30
Chmelík Jan13Falta Martin22
WO10WO01
Počet diváků: 1
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: REGIONÁLNÍ PŘEBOR 1. TŘÍDY Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Rudník AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Bernartice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rudník 51 , 54372Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:
anulováno
BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:36632:619TJ Bernartice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Toman Richard
Matěásko Jiří
 
 
Voplatek Karel
Šnajdr Antonín
 
 
-10885 3110
2.Voňka Martin
Toman Luboš
 
 
Nikl Antonín
Tylš Adolf
 
 
-6-79-7 1311
3.Toman RichardTylš Adolf59-9-983221
4.Voňka MartinNikl Antonín-1-57-6 1322
5.Matěásko JiříVoplatek Karel7210  3032
6.Toman LubošŠnajdr Antonín133  3042
7.Voňka MartinTylš Adolf-6-89-8 1343
8.Matěásko JiříNikl Antonín-17-9-7  0344
9.Toman LubošVoplatek Karel4-9-9-8 1345
10.Toman RichardŠnajdr Antonín-5492 3155
11.Matěásko JiříTylš Adolf-4-10-6  0356
12.Toman LubošNikl Antonín-109-8-7 1357
13.Toman RichardVoplatek Karel138-7-6-82358
14.Voňka MartinŠnajdr Antonín9-895 3168
15.Toman LubošTylš Adolf887  3078
16.Toman RichardNikl Antonín-8-75-5 1379
17.Voňka MartinVoplatek Karel-7-6-6  03710
18.Matěásko JiříŠnajdr Antonín-16353 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Toman Richard22Tylš Adolf22
Voňka Martin13Nikl Antonín40
Matěásko Jiří22Voplatek Karel31
Toman Luboš22Šnajdr Antonín04



Zápis o utkání
Název soutěže: REGIONÁLNÍ PŘEBOR 1. TŘÍDY Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dvůr Králové n.L.,"C"Vrchní
rozhodčí:
Fišera Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Hostinné "G"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nábřeží Jiřího Wolkera 137, Dvůr Králové nad LabemRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:
anulováno
BodůSadMíčkůVítěz
12:640:29668:605TJ Dvůr Králové n.L.,"C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havrda Luboš
Konrád Michal
 
 
Kalvach Petr
Mádle Martin
 
 
-10-43-5 1301
2.Labíková Miluše
Hronešová Jana
 
 
Klug Otmar
Doubek Martin
 
 
888  3011
3.Havrda LubošKalvach Petr-9-6-7  0312
4.Hronešová JanaDoubek Martin98-5-483222
5.Labíková MilušeMádle Martin767  3032
6.Konrád MichalKlug Otmar-7-93373242
7.Hronešová JanaKalvach Petr-8-6-8  0343
8.Labíková MilušeDoubek Martin-3781 3153
9.Konrád MichalMádle Martin-101099 3163
10.Havrda LubošKlug Otmar-8-96-11 1364
11.Labíková MilušeKalvach Petr5-8-10993274
12.Konrád MichalDoubek Martin12-18-7583284
13.Havrda LubošMádle Martin498  3094
14.Hronešová JanaKlug Otmar8106  30104
15.Konrád MichalKalvach Petr6-86-7-923105
16.Havrda LubošDoubek Martin-4-5-9  03106
17.Hronešová JanaMádle Martin-9894 31116
18.Labíková MilušeKlug Otmar551  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havrda Luboš13Kalvach Petr31
Hronešová Jana31Doubek Martin13
Labíková Miluše40Mádle Martin04
Konrád Michal31Klug Otmar13
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: REGIONÁLNÍ PŘEBOR 1. TŘÍDY Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Svatoňovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Janské Lázně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TJ Sokol Velké Svatoňovice 167Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:
anulováno
BodůSadMíčkůVítěz
10:836:31611:598TJ Sokol Velké Svatoňovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kult Vladimír
Copák Juraj
 
 
Soukup Josef
Toth Vlastimil
 
 
8-89-8-92301
2.Bradáč Ladislav
Landsmann Ivo
 
 
Holub Petr
Siddall Ronald
 
 
899  3011
3.Kult VladimírToth Vlastimil-9-12-7  0312
4.Bradáč LadislavSoukup Josef49-4-3-32313
5.Copák JurajHolub Petr129  3023
6.Landsmann IvoSiddall Ronald765  3033
7.Bradáč LadislavToth Vlastimil-4-4-5  0334
8.Copák JurajSoukup Josef7-71013 3144
9.Landsmann IvoHolub Petr-9-12-10  0345
10.Kult VladimírSiddall Ronald354  3055
11.Vavřena LubošToth Vlastimil-1-7-8  0356
12.Landsmann IvoSoukup Josef-88-910-82357
13.Kult VladimírHolub Petr-998-783267
14.Bradáč LadislavSiddall Ronald566  3077
15.Landsmann IvoToth Vlastimil-1-5-2  0378
16.Kult VladimírSoukup Josef-879-993288
17.Bradáč LadislavHolub Petr-3121-653298
18.Vavřena LubošSiddall Ronald5410  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kult Vladimír31Toth Vlastimil40
Bradáč Ladislav22Soukup Josef22
Copák Juraj20Holub Petr13
Landsmann Ivo13Siddall Ronald04
Vavřena Luboš11   

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy