Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: REGIONÁLNÍ PŘEBOR 1. TŘÍDY Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran Hostinné "F"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Trutnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 HostinnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:
anulováno
BodůSadMíčkůVítěz
12:641:21580:392TJ Tatran Hostinné "F"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petružálková Anna
Matěják Jan
 
 
Jiránek Tomáš
Čurda Zdeněk
 
 
7-5-5-6 1301
2.Antoš Michal
Chmelík Jan
 
 

 
 
WO    3011
3.Petružálková AnnaJiránek Tomáš-5-613-3 1312
4.Antoš MichalHrušková Veronika567  3022
5.Buchar PetrČurda Zdeněk8119  3032
6.Matěják JanWO    3042
7.Antoš MichalJiránek Tomáš98-6-6-72343
8.Buchar PetrHrušková Veronika5610  3053
9.Matěják JanČurda Zdeněk-4-9-9  0354
10.Petružálková AnnaWO    3064
11.Buchar PetrJiránek Tomáš-77-6-9 1365
12.Matěják JanHrušková Veronika6-8-9WOWO3275
13.Chmelík JanČurda Zdeněk757  3085
14.Antoš MichalWO    3095
15.Matěják JanJiránek Tomáš-10-9-4  0396
16.Chmelík JanHrušková VeronikaWO    30106
17.Antoš MichalČurda Zdeněk-910104 31116
18.Buchar PetrWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Petružálková Anna01Jiránek Tomáš40
Antoš Michal21Hrušková Veronika03
Buchar Petr21Čurda Zdeněk13
Matěják Jan12   
Chmelík Jan10   
WO60WO06



Zápis o utkání
Název soutěže: REGIONÁLNÍ PŘEBOR 1. TŘÍDY Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Rudník AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC KB Brázda Vrchlabí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rudník 51 , 54372Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:
anulováno
BodůSadMíčkůVítěz
9:932:35597:638nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matěásko Jiří
Toman Richard
 
 
Brázda Martin
Tomeš Petr
 
 
-8-76-6 1301
2.Toman Luboš
Voňka Martin
 
 
Horák Jaroslav
Šín Jiří
 
 
-12879 3111
3.Toman RichardBrázda Martin-5-4-5  0312
4.Voňka MartinHorák Jaroslav-68-4-4 1313
5.Matěásko JiříŠín Jiří674  3023
6.Toman LubošSvoboda Bohumil689  3033
7.Voňka MartinBrázda Martin-8-810-9 1334
8.Matěásko JiříHorák Jaroslav-9-10-5  0335
9.Toman LubošŠín Jiří568  3045
10.Toman RichardSvoboda Bohumil1310-99 3155
11.Matěásko JiříBrázda Martin9-9-87103265
12.Toman LubošHorák Jaroslav-810-6-5 1366
13.Toman RichardTomeš Petr8-787 3176
14.Voňka MartinSvoboda Bohumil7-589 3186
15.Toman LubošBrázda Martin-39-7-10 1387
16.Toman RichardHorák Jaroslav-4-6-4  0388
17.Voňka MartinTomeš Petr-4-9-4  0389
18.Matěásko JiříSvoboda Bohumil-10-96553299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Toman Richard22Brázda Martin31
Voňka Martin13Horák Jaroslav40
Matěásko Jiří31Šín Jiří02
Toman Luboš22Svoboda Bohumil04
   Tomeš Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: REGIONÁLNÍ PŘEBOR 1. TŘÍDY Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dvůr Králové n.L.,"C"Vrchní
rozhodčí:
Fišera Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Trutnov - Poříčí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nábřeží Jiřího Wolkera 137, Dvůr Králové nad LabemRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:
anulováno
BodůSadMíčkůVítěz
14:443:21636:531TJ Dvůr Králové n.L.,"C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havrda Luboš
Všetečka Martin
 
 
Falta Martin
Vašíček Karel
 
 
1027  3010
2.Labíková Miluše
Hronešová Jana
 
 
Tuček Josef
Birke Marek
 
 
-7-3-9  0311
3.Havrda LubošFalta Martin88-96 3121
4.Labíková MilušeVašíček Karel466  3031
5.Hronešová JanaTuček Josef-8598 3141
6.Všetečka MartinBirke Marek695  3051
7.Labíková MilušeFalta Martin9-11106 3161
8.Hronešová JanaVašíček Karel-8436 3171
9.Všetečka MartinTuček Josef681  3081
10.Havrda LubošBirke Marek-2-7-8  0382
11.Hronešová JanaFalta Martin69-10-783292
12.Všetečka MartinVašíček Karel889  30102
13.Havrda LubošTuček Josef-99-46532112
14.Labíková MilušeBirke Marek-7-7-9  03113
15.Všetečka MartinFalta Martin6916  30123
16.Havrda LubošVašíček Karel756  30133
17.Labíková MilušeTuček Josef6-6-5-8 13134
18.Hronešová JanaBirke Marek-91066 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havrda Luboš31Falta Martin04
Labíková Miluše22Vašíček Karel04
Hronešová Jana40Tuček Josef13
Všetečka Martin40Birke Marek22



Zápis o utkání
Název soutěže: REGIONÁLNÍ PŘEBOR 1. TŘÍDY Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Svatoňovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Bernartice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TJ Sokol Velké Svatoňovice 167Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:05Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:
anulováno
BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:39466:601TJ Bernartice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kult Vladimír
Kuťák Petr
 
 
Šnajdr Antonín
Voplatek Karel
 
 
-89-8-7 1301
2.Havlas Petr
Landsmann Ivo
 
 
Nikl Antonín
Tylš Adolf
 
 
-6-5-3  0302
3.Kult VladimírŠnajdr Antonín898  3012
4.Landsmann IvoNikl Antonín-6-4-4  0313
5.Kuťák PetrVoplatek Karel71111  3023
6.Havlas PetrTylš Adolf8-5-4-4 1324
7.Landsmann IvoŠnajdr Antonín-8996 3134
8.Kuťák PetrNikl Antonín-5659 3144
9.Havlas PetrVoplatek Karel-6-8-5  0345
10.Kult VladimírTylš Adolf-5-8-9  0346
11.Kuťák PetrŠnajdr Antonín10-875 3156
12.Havlas PetrNikl Antonín-5-2-2  0357
13.Kult VladimírVoplatek Karel2105  3067
14.Landsmann IvoTylš Adolf-3-3-3  0368
15.Havlas PetrŠnajdr Antonín-5-6-5  0369
16.Kult VladimírNikl Antonín-3-7106-1023610
17.Landsmann IvoVoplatek Karel-10-5-6  03611
18.Kuťák PetrTylš Adolf-5-3-8  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kult Vladimír22Šnajdr Antonín13
Landsmann Ivo13Nikl Antonín31
Kuťák Petr31Voplatek Karel22
Havlas Petr04Tylš Adolf40



Zápis o utkání
Název soutěže: REGIONÁLNÍ PŘEBOR 1. TŘÍDY Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Janské Lázně AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Hostinné "G"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kostelní 165, Svoboda nad ÚpouRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:
anulováno
BodůSadMíčkůVítěz
12:640:25650:584SK Janské Lázně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Toth Vlastimil
Soukup Josef
 
 
Doubek Martin
Rulc Bohumír
 
 
879  3010
2.Holub Petr
Bureš Petr
 
 
Klug Otmar
Bönisch Milan
 
 
-9-89-7 1311
3.Holub PetrDoubek Martin7912  3021
4.Soukup JosefKlug Otmar89-107 3131
5.Bureš PetrRulc Bohumír-9-810-9 1332
6.Toth VlastimilBönisch Milan643  3042
7.Soukup JosefDoubek Martin-8-9-7  0343
8.Bureš PetrKlug Otmar-8-7-6  0344
9.Toth VlastimilRulc Bohumír875  3054
10.Holub PetrBönisch Milan78-89 3164
11.Bureš PetrDoubek Martin-78-9-9 1365
12.Toth VlastimilKlug Otmar437  3075
13.Holub PetrRulc Bohumír8-7-69113285
14.Soukup JosefBönisch Milan899  3095
15.Toth VlastimilDoubek Martin786  30105
16.Holub PetrKlug Otmar89-107 31115
17.Soukup JosefRulc Bohumír9-8-9-7 13116
18.Bureš PetrBönisch Milan8-97-10932126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holub Petr40Doubek Martin22
Soukup Josef22Klug Otmar13
Bureš Petr13Rulc Bohumír22
Toth Vlastimil40Bönisch Milan04
Počet diváků: 21584

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy