Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: REGIONÁLNÍ PŘEBOR 3. TŘÍDY Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KB Vrchlabí CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŽirečRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tkalcovská 357, Vrchlabí, 54301Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:
anulováno
BodůSadMíčkůVítěz
6:1220:41481:611TJ Sokol Žireč

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Antošová Alena
Petřík Jaromír
 
 
Kábrt Jan
Šévl Daniel
 
 
10-8-6-2 1301
2.Kocián Jiří
Tomeš Petr
 
 
Stolín Jan
Rezek Radek
 
 
9-11-6993211
3.Petřík JaromírKábrt Jan-5-5-14  0312
4.Antošová AlenaŠévl Daniel-7-4-7  0313
5.Tomeš PetrStolín Jan-4-1173103223
6.Kocián JiříRezek Radek-5-9-5  0324
7.Antošová AlenaKábrt Jan-6-1-2  0325
8.Tomeš PetrŠévl Daniel6108  3035
9.Kocián JiříStolín Jan-5-58-6 1336
10.Petřík JaromírRezek Radek-6-9-6  0337
11.Tomeš PetrKábrt Jan-9549 3147
12.Kocián JiříŠévl Daniel637  3057
13.Petřík JaromírStolín Jan-10-5-4  0358
14.Antošová AlenaRezek Radek-6-7-7  0359
15.Kocián JiříKábrt Jan-11-6-8  03510
16.Petřík JaromírŠévl Daniel-3-9-6  03511
17.Antošová AlenaStolín Jan-1-4-2  03512
18.Tomeš PetrRezek Radek6514  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petřík Jaromír04Kábrt Jan31
Antošová Alena04Šévl Daniel22
Tomeš Petr40Stolín Jan31
Kocián Jiří13Rezek Radek31
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: REGIONÁLNÍ PŘEBOR 3. TŘÍDY Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Janské Lázně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dvůr Králové n.L.. D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kostelní 165, Svoboda nad ÚpouRozhodčí:Bureš Petr
Datum dle rozpisu27. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:
anulováno
BodůSadMíčkůVítěz
3:1522:47603:718TJ Dvůr Králové n.L.. D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Siddall Ronald
Maksymov Milan
 
 
Spatzier František
Joneš Milan
 
 
-9-6-8  0301
2.Bureš Petr
Zbitková Anna
 
 
Masopustová Klára
Novotný Petr
 
 
9-58-12-72302
3.Zbitková AnnaSpatzier František-7-591393212
4.Bureš PetrJoneš Milan-109-7-9 1313
5.Maksymov MilanMasopustová Klára-6-4-6  0314
6.Siddall RonaldNovotný Adam12-6-84-182315
7.Bureš PetrSpatzier František4-6-6-11 1316
8.Maksymov MilanJoneš Milan-446-8-42317
9.Siddall RonaldMasopustová Klára6815  3027
10.Zbitková AnnaNovotný Adam-8-2-8  0328
11.Maksymov MilanSpatzier František-99-57-82329
12.Siddall RonaldJoneš Milan-8-8-8  03210
13.Zbitková AnnaMasopustová Klára-4-2-5  03211
14.Bureš PetrNovotný Adam-15176-8-723212
15.Siddall RonaldSpatzier František-36-5-4 13213
16.Zbitková AnnaJoneš Milan-6-9-10  03214
17.Bureš PetrMasopustová Klára466  30314
18.Maksymov MilanNovotný Adam-6-9-11  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zbitková Anna13Spatzier František31
Bureš Petr13Joneš Milan40
Maksymov Milan04Masopustová Klára22
Siddall Ronald13Novotný Adam40



Zápis o utkání
Název soutěže: REGIONÁLNÍ PŘEBOR 3. TŘÍDY Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Svatoňovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sparta Úpice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TJ Sokol Velké Svatoňovice 167Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:
anulováno
BodůSadMíčkůVítěz
13:542:20591:510TJ Sokol Velké Svatoňovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Císař Miroslav
Havlas Petr
 
 
Glemba Adam
Dubova Renata
 
 
998  3010
2.Bradáč Ladislav ml.
Kalhous Matěj
 
 
Dub Josef
Petera Ondřej
 
 
-101094 3120
3.Císař MiroslavPetera Ondřej337  3030
4.Havlas PetrDub Josef222  3040
5.Kalhous MatějGlemba Adam-3-4-4  0341
6.Bradáč Ladislav ml.Dubova Renata107-109 3151
7.Havlas PetrPetera Ondřej798  3061
8.Kalhous MatějDub Josef-10710-6-12362
9.Bradáč Ladislav ml.Glemba Adam-1-7-2  0363
10.Císař MiroslavDubova Renata272  3073
11.Kalhous MatějPetera Ondřej5710  3083
12.Bradáč Ladislav ml.Dub Josef1188  3093
13.Císař MiroslavGlemba Adam-4-88-11 1394
14.Havlas PetrDubova Renata3611  30104
15.Bradáč Ladislav ml.Petera Ondřej-68-761132114
16.Císař MiroslavDub Josef359  30124
17.Havlas PetrGlemba Adam-6-7-4  03125
18.Kalhous MatějDubova Renata9-856 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Císař Miroslav31Petera Ondřej04
Havlas Petr31Dub Josef13
Kalhous Matěj22Glemba Adam40
Bradáč Ladislav ml.31Dubova Renata04

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy