Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: REGIONÁLNÍ PŘEBOR 3. TŘÍDY Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sparta Úpice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Rudník BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu TJ SPARTA Úpice,Národní ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:
anulováno
BodůSadMíčkůVítěz
5:1315:39331:430TJ Rudník B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mílová Alena
Dubova Renata
 
 

 
 
WO    3010
2.Dub Josef
Petera Ondřej
 
 
Steklý Pavel
Bernášek Miroslav
 
 
-3-6-5  0311
3.Dub JosefBernášek Miroslav-7-7-9  0312
4.Petera OndřejVoňka Martin-3-5-3  0313
5.Dubova RenataSteklý Pavel-1-1-3  0314
6.Novotný MilanWO    3024
7.Petera OndřejBernášek Miroslav-7-6-6  0325
8.Dubova RenataVoňka Martin-4-2-3  0326
9.Novotný MilanSteklý Pavel-1-2-6  0327
10.Dub JosefWO    3037
11.Dubova RenataBernášek Miroslav-10-8-8  0338
12.Novotný MilanVoňka Martin-2-1-5  0339
13.Dub JosefSteklý Pavel-2-7-1  03310
14.Petera OndřejWO    30410
15.Novotný MilanBernášek Miroslav-7-1-6  03411
16.Dub JosefVoňka Martin-4-3-1  03412
17.Petera OndřejSteklý Pavel-4-1-5  03413
18.Dubova RenataWO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dub Josef03Bernášek Miroslav40
Petera Ondřej03Voňka Martin40
Dubova Renata03Steklý Pavel40
Novotný Milan03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: REGIONÁLNÍ PŘEBOR 3. TŘÍDY Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dvůr Králové n.L.. D"Vrchní
rozhodčí:
Fišera Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Svatoňovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
nábřeží Jiřího Wolkera 137, Dvůr Králové nad LabemRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:
anulováno
BodůSadMíčkůVítěz
17:153:8657:403TJ Dvůr Králové n.L.. D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Joneš Milan
Spatzier František
 
 
Kalhous Matěj
Bradáč Ladislav ml.
 
 
476  3010
2.Novotný Petr
Novotný Adam
 
 
Havlas Petr
Krišťák Milan
 
 
-7-111010-62311
3.Novotný AdamHavlas Petr356  3021
4.Novotný PetrKalhous Matěj-10649 3131
5.Spatzier FrantišekBradáč Ladislav ml.369  3041
6.Joneš MilanKuťák Dominik239  3051
7.Novotný PetrHavlas Petr5-846 3161
8.Spatzier FrantišekKalhous Matěj457  3071
9.Joneš MilanBradáč Ladislav ml.499  3081
10.Novotný AdamKuťák Dominik275  3091
11.Spatzier FrantišekHavlas Petr824  30101
12.Joneš MilanKalhous Matěj44-98 31111
13.Novotný AdamBradáč Ladislav ml.983  30121
14.Novotný PetrKuťák Dominik822  30131
15.Joneš MilanHavlas Petr665  30141
16.Novotný AdamKalhous Matěj105-9-101032151
17.Novotný PetrBradáč Ladislav ml.658  30161
18.Spatzier FrantišekKrišťák Milan388  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novotný Adam40Havlas Petr04
Novotný Petr40Kalhous Matěj04
Spatzier František40Bradáč Ladislav ml.04
Joneš Milan40Kuťák Dominik03
   Krišťák Milan01



Zápis o utkání
Název soutěže: REGIONÁLNÍ PŘEBOR 3. TŘÍDY Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KB Vrchlabí CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Janské Lázně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tkalcovská 357, 54301 VrchlabíRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:
anulováno
BodůSadMíčkůVítěz
9:932:29559:439nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocián Jiří
Tomeš Petr
 
 
Maksymov Milan
Siddall Ronald
 
 
16-77 3110
2.Antošová Alena
Petřík Jaromír
 
 

 
 
WO    3020
3.Antošová AlenaKábrt Milan st.-5-9-5  0321
4.Petřík JaromírSiddall Ronald-4-37-7 1322
5.Tomeš PetrMaksymov Milan78-85 3132
6.Kocián JiříWO    3042
7.Petřík JaromírKábrt Milan st.-9-4-7  0343
8.Tomeš PetrSiddall Ronald753  3053
9.Kocián JiříMaksymov Milan8611  3063
10.Antošová AlenaWO    3073
11.Tomeš PetrKábrt Milan st.-735-8-82374
12.Kocián JiříSiddall Ronald11-9-9-10 1375
13.Antošová AlenaMaksymov Milan-0-9-3  0376
14.Petřík JaromírWO    3086
15.Kocián JiříKábrt Milan st.12-4-15-5 1387
16.Antošová AlenaSiddall Ronald-8-7-10  0388
17.Petřík JaromírMaksymov Milan-6-7-7  0389
18.Tomeš PetrWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Antošová Alena03Kábrt Milan st.40
Petřík Jaromír03Siddall Ronald31
Tomeš Petr21Maksymov Milan22
Kocián Jiří12   
WO50WO05
Počet diváků: 1

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy