Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: REGIONÁLNÍ PŘEBOR 3. TŘÍDY Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Svatoňovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC KB Vrchlabí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična TJ Sokol Velké Svatoňovice 167Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:
anulováno
BodůSadMíčkůVítěz
8:1026:35521:573TTC KB Vrchlabí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Císař Miroslav
Kalhous Matěj
 
 
Petřík Jaromír
Antošová Alena
 
 
81210  3010
2.Krišťák Milan
Havlas Petr
 
 
Kocián Jiří
Tomeš Petr
 
 
-10-8-5  0311
3.Havlas PetrPetřík Jaromír727  3021
4.Císař MiroslavAntošová Alena433  3031
5.Kalhous MatějKocián Jiří-5-3-2  0332
6.Kuťák DominikTomeš Petr-3-7-8  0333
7.Císař MiroslavPetřík Jaromír5-58-943243
8.Kalhous MatějAntošová Alena984  3053
9.Kuťák DominikKocián Jiří-4-4-5  0354
10.Havlas PetrTomeš Petr-8-7-7  0355
11.Kalhous MatějPetřík Jaromír67-711 3165
12.Kuťák DominikAntošová Alena-12-69-7 1366
13.Krišťák MilanKocián Jiří10-2-6-9 1367
14.Císař MiroslavTomeš Petr-7-11-12  0368
15.Kuťák DominikPetřík Jaromír-11-2-3  0369
16.Krišťák MilanAntošová Alena787  3079
17.Císař MiroslavKocián Jiří2-4-81153289
18.Kalhous MatějTomeš Petr-3-8-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havlas Petr11Petřík Jaromír13
Císař Miroslav31Antošová Alena13
Kalhous Matěj22Kocián Jiří31
Kuťák Dominik04Tomeš Petr40
Krišťák Milan11   



Zápis o utkání
Název soutěže: REGIONÁLNÍ PŘEBOR 3. TŘÍDY Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Rudník BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dvůr Králové n.L.. D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rudník 51 , 54372Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:
anulováno
BodůSadMíčkůVítěz
9:931:36513:618nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Steklý Pavel
Voňka Martin
 
 
Novotný Adam
Joneš Milan
 
 
-4109-1043210
2.
 
 
Spatzier František
Novotný Petr
 
 
WO    0311
3.Bernášek MiroslavNovotný Petr58-9-923221
4.Voňka MartinJoneš Milan-9-896-92322
5.Steklý PavelNovotný Adam1586  3032
6.Spatzier FrantišekWO    0333
7.Voňka MartinNovotný Petr536  3043
8.Steklý PavelJoneš Milan-10-710-8 1344
9.Novotný AdamWO    0345
10.Bernášek MiroslavSpatzier František-5929 3155
11.Steklý PavelNovotný Petr86-97 3165
12.Joneš MilanWO    0366
13.Bernášek MiroslavNovotný Adam127-49 3176
14.Voňka MartinSpatzier František6-577 3186
15.Novotný PetrWO    0387
16.Bernášek MiroslavJoneš Milan-4-7-8  0388
17.Voňka MartinNovotný Adam-10-95-10 1389
18.Steklý PavelSpatzier František8-764 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bernášek Miroslav31Novotný Petr03
Voňka Martin22Joneš Milan30
Steklý Pavel31Novotný Adam12
   Spatzier František03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: REGIONÁLNÍ PŘEBOR 3. TŘÍDY Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lánov, BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sparta Úpice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ LánovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:
anulováno
BodůSadMíčkůVítěz
13:339:10338:178TJ Lánov, B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Jiří
Matěják Stanislav
 
 
Dub Josef
Petera Ondřej
 
 
969  3010
2.
 
 

 
 
         
3.Matěják StanislavDubova Renata363  3020
4.Otradovský JaroslavPetera Ondřej349  3030
5.Blažek JiříDub Josef439  3040
6.         
7.Otradovský JaroslavDubova Renata7105  3050
8.Blažek JiříPetera Ondřej466  3060
9.Dub JosefWOWOWO  0361
10.Matěják StanislavWOWOWO  3071
11.Blažek JiříDubova Renata533  3081
12.Petera OndřejWOWOWO  0382
13.Matěják StanislavDub Josef395  3092
14.Otradovský JaroslavWOWOWO  30102
15.Dubova RenataWOWOWO  03103
16.Matěják StanislavPetera Ondřej382  30113
17.Otradovský JaroslavDub Josef4-779 31123
18.Blažek JiříWOWOWO  30133

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Matěják Stanislav30Dubova Renata03
Otradovský Jaroslav30Petera Ondřej03
Blažek Jiří30Dub Josef03
WO33WO33
Počet diváků: 1

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy