Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ NivniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu BaťovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2344:146TJ Jiskra Otrokovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janečka Tomáš
Odstrčil Karel
 
 
Smetana Marcel
Turzík Vlastimil
 
 
687  3010
2.Polanský Pavel
Janošík Pavel
 
 

 
 
WO    3020
3.Janečka TomášSmetana Marcel5-763 3130
4.Polanský PavelTurzík Vlastimil887  3040
5.Odstrčil KarelŽmolík Lukáš434  3050
6.Janošík PavelWO    3060
7.Polanský PavelSmetana Marcel98-79 3170
8.Odstrčil KarelTurzík Vlastimil356  3080
9.Janošík PavelŽmolík Lukáš645  3090
10.Janečka TomášWO    30100
11.Odstrčil KarelSmetana Marcel         
12.Janošík PavelTurzík Vlastimil         
13.Janečka Tomᚎmolík Lukáš         
14.Polanský Pavel         
15.Janošík PavelSmetana Marcel         
16.Janečka TomášTurzík Vlastimil         
17.Polanský PavelŽmolík Lukáš         
18.Odstrčil Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Janečka Tomáš10Smetana Marcel02
Polanský Pavel20Turzík Vlastimil02
Odstrčil Karel20Žmolík Lukáš02
Janošík Pavel10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec-ZlínVrchní
rozhodčí:
Res Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Újezdec-TěšovRozhodčí:Vychodil Filip
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Lázeňská uliceRozhodčí:Štěpán Ondřej
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:Strejček Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:28583:572TJ Sokol Kostelec-Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vychodil Filip
Res Jiří
 
 
Orlovský Karel
Kováč Peter
 
 
-9987 3110
2.Strejček Jiří
Štěpán Ondřej
 
 
Lekeš Pavel
Švehla Michal
 
 
1197  3020
3.Vychodil FilipOrlovský Karel-6-99-7 1321
4.Res JiříLekeš Pavel6-956 3131
5.Štěpán OndřejKováč Peter11-6186 3141
6.Strejček JiříŠvehla Michal4-9-10-5 1342
7.Res JiříOrlovský Karel8-476 3152
8.Štěpán OndřejLekeš Pavel-3-7-3  0353
9.Strejček JiříKováč Peter7513  3063
10.Vychodil FilipŠvehla Michal-69-10-16 1364
11.Štěpán OndřejOrlovský Karel-54-7-8 1365
12.Strejček JiříLekeš Pavel9-876 3175
13.Vychodil FilipKováč Peter-4-5-5  0376
14.Res JiříŠvehla Michal648  3086
15.Strejček JiříOrlovský Karel-3-9-6  0387
16.Vychodil FilipLekeš Pavel-596-853297
17.Res JiříKováč Peter686  30107
18.Štěpán OndřejŠvehla Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vychodil Filip13Orlovský Karel31
Res Jiří40Lekeš Pavel13
Štěpán Ondřej12Kováč Peter13
Strejček Jiří22Švehla Michal21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST AMON KunoviceVrchní
rozhodčí:
Šašinka Radek
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní Němčí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:8426:308ST AMON Kunovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oharek Libor
Šašinka Radek
 
 
Uher Antonín
Kolísek Josef
 
 
684  3010
2.Berger Miloš
Šašinka Albert
 
 
Kučera Ondřej
Ježek Jan
 
 
768  3020
3.Berger MilošUher Antonín102-96 3130
4.Oharek LiborKolísek Josef658  3040
5.Šašinka RadekKučera Ondřej5-109-8103250
6.Šašinka AlbertJežek Jan6910  3060
7.Oharek LiborUher Antonín-7799 3170
8.Šašinka RadekKolísek Josef-106-68-122371
9.Šašinka AlbertKučera Ondřej573  3081
10.Berger MilošJežek Jan-9844 3191
11.Šašinka RadekUher Antonín569  30101
12.Šašinka AlbertKolísek Josef         
13.Berger MilošKučera Ondřej         
14.Oharek LiborJežek Jan         
15.Šašinka AlbertUher Antonín         
16.Berger MilošKolísek Josef         
17.Oharek LiborKučera Ondřej         
18.Šašinka RadekJežek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Berger Miloš20Uher Antonín03
Oharek Libor20Kolísek Josef11
Šašinka Radek21Kučera Ondřej02
Šašinka Albert20Ježek Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Zlín BVrchní
rozhodčí:
Vranková Petra
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3361:232KST Zlín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dufek Jakub
Vranka Ondřej
 
 
Janečka Zdeněk
Piňko Roman
 
 
62-85 3110
2.Kopečný Roman
Sigmund Michael
 
 
Gazda Jiří
Hons Jakub
 
 
1066  3020
3.Vranka OndřejPiňko Roman867  3030
4.Kopečný RomanGazda Jiří187  3040
5.Sigmund MichaelJanečka Zdeněk-6567 3150
6.Dufek JakubHons Jakub8710  3060
7.Kopečný RomanPiňko Roman812-99 3170
8.Sigmund MichaelGazda Jiří415  3080
9.Dufek JakubJanečka Zdeněk9104  3090
10.Vranka OndřejHons Jakub2119  30100
11.Sigmund MichaelPiňko Roman         
12.Dufek JakubGazda Jiří         
13.Vranka OndřejJanečka Zdeněk         
14.Kopečný RomanHons Jakub         
15.Dufek JakubPiňko Roman         
16.Vranka OndřejGazda Jiří         
17.Kopečný RomanJanečka Zdeněk         
18.Sigmund MichaelHons Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vranka Ondřej20Piňko Roman02
Kopečný Roman20Gazda Jiří02
Sigmund Michael20Janečka Zdeněk02
Dufek Jakub20Hons Jakub02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí BVrchní
rozhodčí:
Konečný Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Bystřice pod HostýnemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701, Příjezd z ulice Příční,herna ST pod tělocvičnou SVČ Domeček, vstup přes rampu nebo bokem přes hlavní skleněné dveřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:07Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:26598:583TJ DDM Valašské Meziříčí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečný Jiří
Pustějovský Stanislav
 
 
Nevřala Lukáš
Nesvadba Vladan
 
 
-8-7-9  0301
2.Bazalka Michal
Hladil Radek
 
 
Urbiš Jan
Urbiš Jakub
 
 
136-63 3111
3.Pustějovský StanislavNevřala Lukáš-8-6-5  0312
4.Bazalka MichalUrbiš Jan-117-8-9 1313
5.Drápela MarekNesvadba Vladan-78-910103223
6.Konečný JiříUrbiš Jakub56-89 3133
7.Bazalka MichalNevřala Lukáš959  3043
8.Drápela MarekUrbiš Jan-5-7-5  0344
9.Konečný JiříNesvadba Vladan911-1212 3154
10.Pustějovský StanislavUrbiš Jakub5911  3064
11.Drápela MarekNevřala Lukáš-399-9-102365
12.Konečný JiříUrbiš Jan-117-39-42366
13.Pustějovský StanislavNesvadba Vladan-6698 3176
14.Bazalka MichalUrbiš Jakub-1111813 3186
15.Konečný JiříNevřala Lukáš895  3096
16.Pustějovský StanislavUrbiš Jan7-775 31106
17.Bazalka MichalNesvadba Vladan5    10  
18.Orlovský PavelUrbiš Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pustějovský Stanislav31Nevřala Lukáš22
Bazalka Michal21Urbiš Jan31
Drápela Marek12Nesvadba Vladan03
Konečný Jiří31Urbiš Jakub03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel ZlínVrchní
rozhodčí:
Krejčiřík David
HOSTUJÍCÍ:TJ HolešovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štefánikova 661, Zlín 760 01, Centrum Zlína, ulice nad kostelemRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:19519:473Orel Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Závada Adam
Polák Petr
 
 
Vizner Marek
Dvořák Vít
 
 
-3384 3110
2.Krejčiřík David
Doležel Tomáš
 
 
Posolda Karel
Stoklásek David
 
 
9-7-8783220
3.Fojtík TomášPosolda Karel-76-8-12 1321
4.Závada AdamVizner Marek1015-6-873231
5.Doležel TomášDvořák Vít777  3041
6.Polák PetrStoklásek David12-10-8473251
7.Závada AdamPosolda Karel5-77-7-42352
8.Doležel TomášVizner Marek482  3062
9.Polák PetrDvořák Vít7-99-683272
10.Fojtík TomášStoklásek David10-599 3182
11.Doležel TomášPosolda Karel8-710-473292
12.Krejčiřík DavidVizner Marek-78208 31102
13.Fojtík TomášDvořák Vít         
14.Závada AdamStoklásek David         
15.Krejčiřík DavidPosolda Karel         
16.Fojtík TomášVizner Marek         
17.Závada AdamDvořák Vít         
18.Doležel TomášStoklásek David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fojtík Tomáš11Posolda Karel21
Závada Adam11Vizner Marek03
Doležel Tomáš30Dvořák Vít02
Polák Petr20Stoklásek David02
Krejčiřík David10   

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy