Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice AVrchní
rozhodčí:
Janečka Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Újezdec-TěšovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu BaťovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:39665:693TJ Sokol Újezdec-Těšov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janečka Tomáš
Janečka Václav
 
 
Orlovský Karel
Kováč Peter
 
 
-5-6-7  0301
2.Janošík Pavel
Polanský Pavel
 
 
Lekeš Pavel
Švehla Michal
 
 
-96-10873211
3.Janečka VáclavOrlovský Karel-8-7-7  0312
4.Janošík PavelLekeš Pavel6-566 3122
5.Polanský PavelKováč Peter967  3032
6.Janečka Tomᚊvehla Michal63-8-4-82333
7.Janošík PavelOrlovský Karel6-7-87123243
8.Polanský PavelLekeš Pavel9-4-6-8 1344
9.Janečka TomášKováč Peter15-13154 3154
10.Janečka VáclavŠvehla Michal8-798 3164
11.Polanský PavelOrlovský Karel7-2-6-6 1365
12.Janečka TomášLekeš Pavel5-4-6-7 1366
13.Janečka VáclavKováč Peter-13-99973276
14.Janošík PavelŠvehla Michal-995-10-72377
15.Janečka TomášOrlovský Karel-811-9-9 1378
16.Janečka VáclavLekeš Pavel-77-13-5 1379
17.Janošík PavelKováč Peter675  3089
18.Polanský PavelŠvehla Michal-7-3-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janečka Václav22Orlovský Karel31
Janošík Pavel31Lekeš Pavel31
Polanský Pavel13Kováč Peter04
Janečka Tomáš13Švehla Michal31



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec-ZlínVrchní
rozhodčí:
Res Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ NivniceRozhodčí:Vychodil Filip
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Lázeňská uliceRozhodčí:Štěpán Ondřej
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:Adamec Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:8391:282TJ Sokol Kostelec-Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vychodil Filip
Res Jiří
 
 
Smetana Marcel
Žmolík Pavel
 
 
749  3010
2.Štěpán Ondřej
Adamec Michal
 
 
Turzík Vlastimil
Žmolík Lukáš
 
 
41010  3020
3.Vychodil FilipSmetana Marcel5811  3030
4.Adamec MichalŽmolík Pavel6510  3040
5.Štěpán OndřejŽmolík Lukáš883  3050
6.Res JiříTurzík Vlastimil587  3060
7.Adamec MichalSmetana Marcel-11-74-10 1361
8.Štěpán OndřejŽmolík Pavel-77-10943271
9.Res JiříŽmolík Lukáš143  3081
10.Vychodil FilipTurzík Vlastimil939  3091
11.Štěpán OndřejSmetana MarcelWO    0392
12.Res JiříŽmolík Pavel153  30102
13.Vychodil FilipŽmolík LukášWO    03  
14.Adamec MichalTurzík Vlastimil         
15.Res JiříSmetana Marcel         
16.Vychodil FilipŽmolík Pavel         
17.Adamec MichalŽmolík Lukáš         
18.Štěpán OndřejTurzík Vlastimil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vychodil Filip20Smetana Marcel11
Adamec Michal11Žmolík Pavel03
Štěpán Ondřej20Žmolík Lukáš02
Res Jiří30Turzík Vlastimil02
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST AMON KunoviceVrchní
rozhodčí:
Šašinka Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:14477:386ST AMON Kunovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oharek Libor
Šašinka Radek
 
 
Gazda Jiří
Hons Jakub
 
 
-12444 3110
2.Berger Miloš
Šašinka Albert
 
 
Janečka Zdeněk
Piňko Roman
 
 
-9138 3120
3.Berger MilošPiňko Roman4-495 3130
4.Oharek LiborJanečka Zdeněk7-669 3140
5.Šašinka RadekGazda Jiří9-10-9773250
6.Šašinka AlbertHons Jakub66-89 3160
7.Oharek LiborPiňko Roman9-101-7153270
8.Šašinka RadekJanečka Zdeněk-8-66753280
9.Šašinka AlbertGazda Jiří7109  3090
10.Berger MilošHons Jakub11-12-129-32391
11.Šašinka RadekPiňko Roman897  30101
12.Šašinka AlbertJanečka Zdeněk         
13.Berger MilošGazda Jiří         
14.Oharek LiborHons Jakub         
15.Šašinka AlbertPiňko Roman         
16.Berger MilošJanečka Zdeněk         
17.Oharek LiborGazda Jiří         
18.Šašinka RadekHons Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Berger Miloš11Piňko Roman03
Oharek Libor20Janečka Zdeněk02
Šašinka Radek30Gazda Jiří02
Šašinka Albert20Hons Jakub11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Zlín BVrchní
rozhodčí:
Vranková Petra
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní Němčí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:20Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8386:274KST Zlín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dufek Jakub
Vranka Ondřej
 
 
Uher Antonín
Kolísek Josef
 
 
755  3010
2.Kopečný Roman
Sigmund Michael
 
 
Kučera Ondřej
Ježek Jan
 
 
-9536 3120
3.Vranka OndřejUher Antonín587  3030
4.Kopečný RomanKolísek Josef634  3040
5.Sigmund MichaelJežek Jan367  3050
6.Dufek JakubKučera Ondřej638  3060
7.Kopečný RomanUher Antonín8-68-363270
8.Sigmund MichaelKolísek Josef67-6-773280
9.Dufek JakubJežek Jan6-98-773290
10.Vranka OndřejKučera Ondřej118-77 31100
11.Sigmund MichaelUher Antonín         
12.Dufek JakubKolísek Josef         
13.Vranka OndřejJežek Jan         
14.Kopečný RomanKučera Ondřej         
15.Dufek JakubUher Antonín         
16.Vranka OndřejKolísek Josef         
17.Kopečný RomanJežek Jan         
18.Sigmund MichaelKučera Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vranka Ondřej20Uher Antonín02
Kopečný Roman20Kolísek Josef02
Sigmund Michael20Ježek Jan02
Dufek Jakub20Kučera Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí BVrchní
rozhodčí:
Konečný Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ HolešovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701, Příjezd z ulice Příční,herna ST pod tělocvičnou SVČ Domeček, vstup přes rampu nebo bokem přes hlavní skleněné dveřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:16481:358TJ DDM Valašské Meziříčí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlček Radim
Orlovský Pavel
 
 
Dvořák Vít
Vizner Marek
 
 
-33-10-9 1301
2.Konečný Jiří
Pustějovský Stanislav
 
 
Posolda Karel
Stoklásek David
 
 
9114  3011
3.Orlovský PavelDvořák Vít-56-115-92312
4.Pustějovský StanislavVizner Marek66-125 3122
5.Konečný JiříPosolda Karel6-698 3132
6.Vlček RadimStoklásek David742  3042
7.Pustějovský StanislavDvořák Vít-3976 3152
8.Konečný JiříVizner Marek58-6-773262
9.Vlček RadimPosolda KarelWO    3072
10.Orlovský PavelStoklásek David-10675 3182
11.Konečný JiříDvořák Vít-5-7-7  0383
12.Vlček RadimVizner Marek79-68 3193
13.Orlovský PavelPosolda KarelWO    30103
14.Pustějovský StanislavStoklásek David         
15.Vlček RadimDvořák Vít         
16.Orlovský PavelVizner Marek         
17.Pustějovský StanislavPosolda Karel         
18.Konečný JiříStoklásek David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Orlovský Pavel11Dvořák Vít21
Pustějovský Stanislav20Vizner Marek03
Konečný Jiří21Posolda Karel01
Vlček Radim20Stoklásek David02
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize, muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel ZlínVrchní
rozhodčí:
Krejčiřík David
HOSTUJÍCÍ:TJ Bystřice pod HostýnemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štefánikova 661, Zlín 760 01, Centrum Zlína, ulice nad kostelemRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:15460:390Orel Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Závada Adam
Polák Petr
 
 
Nevřala Lukáš
Nesvadba Vladan
 
 
788  3010
2.Krejčiřík David
Doležel Tomáš
 
 
Urbiš Jan
Urbiš Jakub
 
 
-7-92-7 1311
3.Orság ErikNevřala Lukáš9-8-4-4 1312
4.Závada AdamUrbiš Jan810-84 3122
5.Doležel TomášNesvadba Vladan382  3032
6.Polák PetrUrbiš Jakub937  3042
7.Závada AdamNevřala Lukáš9-105-653252
8.Doležel TomášUrbiš Jan-8-7-5  0353
9.Polák PetrNesvadba Vladan1075  3063
10.Orság ErikUrbiš Jakub-8-78793273
11.Doležel TomášNevřala Lukáš5109  3083
12.Krejčiřík DavidUrbiš Jan6-4109 3193
13.Orság ErikNesvadba Vladan6115  30103
14.Závada AdamUrbiš Jakub         
15.Krejčiřík DavidNevřala Lukáš         
16.Orság ErikUrbiš Jan         
17.Závada AdamNesvadba Vladan         
18.Doležel TomášUrbiš Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Orság Erik21Nevřala Lukáš12
Závada Adam20Urbiš Jan12
Doležel Tomáš21Nesvadba Vladan03
Polák Petr20Urbiš Jakub02
Krejčiřík David10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy