Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SLAVIA KroměřížVrchní
rozhodčí:
Matula Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ FryštákRozhodčí:Surýnek Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mánesova 3861/5, 76701 Kroměříž, Malá tělocvička základní školy Oskol, vstup bočním vchodem.Rozhodčí:Dohnal Matěj
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:Konečný Vojtěch
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:42571:642TJ Fryšták

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Surýnek Tomáš
Konečný Vojtěch
 
 
Hrdlička Martin
Románek Ivo
 
 
-8-5-6  0301
2.Matula Jaroslav
Dohnal Matěj
 
 
Hrdlička Michal
Pekař Pavel
 
 
8514  3011
3.Konečný VojtěchHrdlička Martin-7-8-2  0312
4.Surýnek TomášHrdlička Michal5-5-8-7 1313
5.Dohnal MatějRománek Ivo-9107-7-92314
6.Matula JaroslavPekař Pavel9-7-9733224
7.Surýnek TomášHrdlička Martin6-7-8-4 1325
8.Dohnal MatějHrdlička Michal-9-6-8  0326
9.Matula JaroslavRománek Ivo2-52-3-32327
10.Konečný VojtěchPekař Pavel-8-5-8  0328
11.Dohnal MatějHrdlička Martin-7169-6-72329
12.Matula JaroslavHrdlička Michal9-6-6-7 13210
13.Konečný VojtěchRománek Ivo-5-1012-8 13211
14.Surýnek TomášPekař Pavel-5958 31311
15.Matula JaroslavHrdlička Martin1082  30411
16.Konečný VojtěchHrdlička Michal10-9-8-12 13412
17.Surýnek TomášRománek IvoWO    30512
18.Dohnal MatějPekař PavelWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Konečný Vojtěch04Hrdlička Martin31
Surýnek Tomáš12Hrdlička Michal40
Dohnal Matěj03Románek Ivo30
Matula Jaroslav22Pekař Pavel12
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov BVrchní
rozhodčí:
Liška Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec-Zlín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1515:46431:576TJ Sokol Kostelec-Zlín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liška Libor
Holík Alois
 
 
Pavlíček Rudolf
Adamec Michal
 
 
-7-6-5  0301
2.Dědič Michal
Hlobil Stanislav
 
 
Karal Oldřich
Zahradnický Jiří
 
 
-8-8-6  0302
3.Hlobil StanislavPavlíček Rudolf68-38 3112
4.Liška LiborAdamec Michal-8-46-8 1313
5.Dědič MichalKaral Oldřich-6-10-7  0314
6.Holík AloisZahradnický Jiří-9-9-9  0315
7.Liška LiborPavlíček Rudolf-9-10-1  0316
8.Dědič MichalAdamec Michal-108-6-4 1317
9.Holík AloisKaral Oldřich-6-86-5 1318
10.Hlobil StanislavZahradnický Jiří6-8-6-10 1319
11.Dědič MichalPavlíček Rudolf-7-1-10  03110
12.Holík AloisAdamec Michal-5-6-2  03111
13.Hlobil StanislavKaral Oldřich-10-68-7 13112
14.Liška LiborZahradnický Jiří-78-7-2 13113
15.Holík AloisPavlíček RudolfWO    30213
16.Hlobil StanislavAdamec MichalWO    30313
17.Liška LiborKaral OldřichWO    03314
18.Dědič MichalZahradnický JiříWO    03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hlobil Stanislav12Pavlíček Rudolf21
Liška Libor03Adamec Michal30
Dědič Michal03Karal Oldřich30
Holík Alois03Zahradnický Jiří30
WO22WO22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ostrožská Nová VesVrchní
rozhodčí:
Mikoška Ivo
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní BečvaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna v Ostrožské Nové Vsi, Dědina 594, Ostrožká Nová Ves 68722, Naproti restaurace RacekRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:36663:643TJ Sokol Horní Bečva

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolečkář Marek
Mikoška Ivo
 
 
Zetocha Martin
Baroš Karel
 
 
-11119-8-72301
2.Mahdalíček Josef ml.
Kolečkář Matyáš
 
 
Mikuláček Filip
Šenkeřík Martin
 
 
7-1174 3111
3.Mahdalíček Josef ml.Zetocha Martin132-7-11-62312
4.Kolečkář Matyᚊenkeřík Martin995  3022
5.Kolečkář MarekBaroš Karel-6186 3132
6.Mikoška IvoMikuláček Filip544  3042
7.Kolečkář MatyášZetocha Martin-11-9-9  0343
8.Kolečkář MarekŠenkeřík Martin63-158 3153
9.Mikoška IvoBaroš Karel-10-6-3  0354
10.Mahdalíček Josef ml.Mikuláček Filip3-968 3164
11.Kolečkář MarekZetocha Martin-10-89-5 1365
12.Mikoška IvoŠenkeřík Martin-148-8-8 1366
13.Mahdalíček Josef ml.Baroš Karel-87-7-10 1367
14.Kolečkář MatyášMikuláček Filip648  3077
15.Mikoška IvoZetocha Martin-710-5-8 1378
16.Mahdalíček Josef ml.Šenkeřík Martin-7-79-10 1379
17.Kolečkář MatyášBaroš Karel-8-5-5  03710
18.Kolečkář MarekMikuláček Filip-6-6771132810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mahdalíček Josef ml.13Zetocha Martin40
Kolečkář Matyáš22Šenkeřík Martin22
Kolečkář Marek31Baroš Karel31
Mikoška Ivo13Mikuláček Filip04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí CVrchní
rozhodčí:
Střílka Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701, Příjezd z ulice Příční,herna ST pod tělocvičnou SVČ Domeček, vstup přes rampu nebo bokem přes hlavní skleněné dveřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:25622:541TJ DDM Valašské Meziříčí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bazalka Michal
Drápela Marek
 
 
Burda Milan
Moráček Jakub
 
 
-9-79-9 1301
2.Hladil Radek
Konečný Jiří
 
 
Vrbecký Tomáš
Vašík Jan
 
 
583  3011
3.Hladil RadekBurda Milan11-5-7-10 1312
4.Drápela MarekMoráček Jakub51114  3022
5.Bazalka MichalVrbecký Tomáš7-746 3132
6.Konečný JiříVašík Jan859  3042
7.Drápela MarekBurda Milan7-681 3152
8.Bazalka MichalMoráček Jakub3-124-1243262
9.Konečný JiříVrbecký Tomáš8105  3072
10.Hladil RadekVašík Jan744  3082
11.Bazalka MichalBurda Milan-35-9953292
12.Střílka JakubMoráček Jakub-7-4-5  0393
13.Hladil RadekVrbecký Tomáš864  30103
14.Drápela MarekVašík Jan7-1078 31113
15.Střílka JakubBurda Milan10-8-7-8 13114
16.Hladil RadekMoráček Jakub454  30124
17.Drápela MarekVrbecký Tomáš5-8-8-10 13125
18.Bazalka MichalVašík JanWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hladil Radek31Burda Milan22
Drápela Marek31Moráček Jakub13
Bazalka Michal30Vrbecký Tomáš13
Konečný Jiří20Vašík Jan03
Střílka Jakub02   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Rožnov pod RadhoštěmVrchní
rozhodčí:
Ryboň Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:ST AMON Kunovice BRozhodčí:Míček Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ 5.května 1700, Rožnov pod Radhoštěm, velká tělocvična v areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:39694:726nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Raab Leander
Černota Pavel
 
 
Mořický Tomáš
Autrata Vít
 
 
66-7-5-82301
2.Míček Petr
Glac Michal
 
 
Chvíla Pavel
Jančík Martin
 
 
7-58-883211
3.Raab LeanderJančík Martin-9119-1013221
4.Míček PetrMořický Tomáš-6-6-6  0322
5.Glac MichalAutrata Vít-8-12-7  0323
6.Černota PavelChvíla Pavel87-33 3133
7.Míček PetrJančík Martin10-6-8-10 1334
8.Glac MichalMořický Tomáš10-6-8-10 1335
9.Černota PavelAutrata Vít3103  3045
10.Raab LeanderChvíla Pavel-74-6-3 1346
11.Glac MichalJančík Martin9811  3056
12.Černota PavelMořický Tomáš-9596 3166
13.Raab LeanderAutrata Vít317-12-6123276
14.Míček PetrChvíla Pavel12-10-8-3 1377
15.Černota PavelJančík Martin-109-13883287
16.Raab LeanderMořický Tomáš87-4-593297
17.Míček PetrAutrata Vít9-5-5-8 1398
18.Glac MichalChvíla Pavel117-3-5-52399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Raab Leander31Jančík Martin13
Míček Petr04Mořický Tomáš22
Glac Michal13Autrata Vít22
Černota Pavel40Chvíla Pavel31
- nejsou

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy