Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK SlušoviceVrchní
rozhodčí:
Lysoněk Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ FryštákRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 222, Slušovice 76315, Vedle čerpací stanice BenzinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1425:44583:676TJ Fryšták

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Březík Bohumil
Vaněk Jan ml.
 
 
Hrdlička Martin
Hrdlička Michal
 
 
-6-6-9  0301
2.Lysoněk Marek
Kresta Richard
 
 
Gregor Radek
Pekař Pavel
 
 
838  3011
3.Březík BohumilHrdlička Martin-7-11-3  0312
4.Vaněk Jan ml.Hrdlička Michal-188-1593222
5.Kresta RichardPekař Pavel-3-745-82323
6.Lysoněk MarekGregor Radek10-711-14-52324
7.Vaněk Jan ml.Hrdlička Martin7-2-9-5 1325
8.Kresta RichardHrdlička Michal-4-5-7  0326
9.Lysoněk MarekPekař Pavel9-4-8-9 1327
10.Březík BohumilGregor Radek9103  3037
11.Kresta RichardHrdlička Martin-5-84-6 1338
12.Lysoněk MarekHrdlička Michal-3-3-9  0339
13.Březík BohumilPekař Pavel-710-3-9 13310
14.Vaněk Jan ml.Gregor Radek-67-9-11 13311
15.Lysoněk MarekHrdlička Martin-8-79-5 13312
16.Březík BohumilHrdlička Michal-1011-38-423313
17.Vaněk Jan ml.Pekař PavelWO    30413
18.Kresta RichardGregor Radek-159-6-9 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Březík Bohumil13Hrdlička Martin40
Vaněk Jan ml.12Hrdlička Michal31
Kresta Richard04Pekař Pavel30
Lysoněk Marek04Gregor Radek31
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov BVrchní
rozhodčí:
Liška Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní BečvaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1320:43441:562TJ Sokol Horní Bečva

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liška Libor
Holík Alois
 
 
Zetocha Martin
Baroš Karel
 
 
-3-4-5  0301
2.Dědič Michal
Hlobil Stanislav
 
 
Šenkeřík Martin
Mikuláček Filip
 
 
-67-65-62302
3.Hlobil StanislavZetocha Martin-8-9-4  0303
4.Liška LiborŠenkeřík Martin-11-11-7  0304
5.Holík AloisBaroš Karel5-6-9-8 1305
6.Dědič MichalMikuláček Filip-1-6-9  0306
7.Liška LiborZetocha Martin-6-410-6 1307
8.Holík AloisŠenkeřík Martin-9-7810103217
9.Dědič MichalBaroš Karel-4-5-6  0318
10.Hlobil StanislavMikuláček Filip-4-6-5  0319
11.Holík AloisZetocha Martin7-4-12-6 13110
12.Dědič MichalŠenkeřík Martin-83-78932210
13.Hlobil StanislavBaroš KarelWO    30310
14.Liška LiborMikuláček FilipWO    30410
15.Dědič MichalZetocha MartinWO    30510
16.Hlobil StanislavŠenkeřík MartinWO    03511
17.Liška LiborBaroš KarelWO    03512
18.Holík AloisMikuláček FilipWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hlobil Stanislav02Zetocha Martin30
Liška Libor02Šenkeřík Martin12
Holík Alois12Baroš Karel20
Dědič Michal12Mikuláček Filip20
WO33WO33



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ostrožská Nová VesVrchní
rozhodčí:
Mikoška Ivo
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec-Zlín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna v Ostrožské Nové Vsi, Dědina 594, Ostrožká Nová Ves 68722, Naproti restaurace RacekRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:25668:569Orel Ostrožská Nová Ves

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolečkář Marek
Mikoška Ivo
 
 
Karal Oldřich
Jániš Pavel
 
 
6116  3010
2.Mahdalíček Josef ml.
Kolečkář Matyáš
 
 
Strejček Jiří
Zahradnický Jiří
 
 
9-5-7-10 1311
3.Mahdalíček Josef ml.Strejček Jiří-64-7-6 1312
4.Kolečkář MatyášKaral Oldřich7-1075 3122
5.Kolečkář MarekJániš Pavel-877-563232
6.Mikoška IvoZahradnický Jiří855  3042
7.Kolečkář MatyášStrejček Jiří79-82 3152
8.Kolečkář MarekKaral Oldřich468  3062
9.Mikoška IvoJániš Pavel8-88-6-72363
10.Mahdalíček Josef ml.Zahradnický Jiří798  3073
11.Kolečkář MarekStrejček Jiří8-7910 3183
12.Mikoška IvoKaral Oldřich10-7-7-9 1384
13.Mahdalíček Josef ml.Jániš Pavel86-97 3194
14.Kolečkář MatyášZahradnický Jiří1067  30104
15.Mikoška IvoStrejček JiříWO    30114
16.Mahdalíček Josef ml.Karal Oldřich49-66 31124
17.Kolečkář MatyášJániš Pavel-275-7-1123125
18.Kolečkář MarekZahradnický Jiří9-9-3-9 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mahdalíček Josef ml.31Strejček Jiří12
Kolečkář Matyáš31Karal Oldřich13
Kolečkář Marek31Jániš Pavel22
Mikoška Ivo12Zahradnický Jiří13
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské Meziříčí CVrchní
rozhodčí:
Střílka Jakub
HOSTUJÍCÍ:ST AMON Kunovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701, Příjezd z ulice Příční,herna ST pod tělocvičnou SVČ Domeček, vstup přes rampu nebo bokem přes hlavní skleněné dveřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:48512:655ST AMON Kunovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Střílka Jakub
Šíma Martin
 
 
Chvíla Pavel
Jančík Martin
 
 
-889-4-62301
2.Drápela Marek
Vahala Jiří
 
 
Mořický Tomáš
Autrata Vít
 
 
7-8-5953211
3.Vahala JiříJančík Martin8-9-3-7 1312
4.Drápela MarekMořický Tomáš-5-76-9 1313
5.Šíma MartinAutrata Vít-8-8-5  0314
6.Střílka JakubChvíla Pavel-1-5-7  0315
7.Drápela MarekJančík Martin12-899 3125
8.Šíma MartinMořický Tomáš-853-3-92326
9.Střílka JakubAutrata Vít-1-2-9  0327
10.Vahala JiříChvíla Pavel-4-7-7  0328
11.Šíma MartinJančík Martin-2-11-14  0329
12.Střílka JakubMořický Tomáš-86-8-4 13210
13.Vahala JiříAutrata Vít-6-811-6 13211
14.Drápela MarekChvíla Pavel-15-7-7  03212
15.Střílka JakubJančík Martin-2-2-5  03213
16.Vahala JiříMořický TomášWO    30313
17.Drápela MarekAutrata Vít-7-6-6  03314
18.Šíma MartinChvíla Pavel-57-9-8 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vahala Jiří03Jančík Martin31
Drápela Marek13Mořický Tomáš30
Šíma Martin04Autrata Vít40
Střílka Jakub04Chvíla Pavel40
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Rožnov pod RadhoštěmVrchní
rozhodčí:
Ryboň Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem BRozhodčí:Míček Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ 5.května 1700, Rožnov pod Radhoštěm, velká tělocvična v areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:29703:610TJ Rožnov pod Radhoštěm

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Raab Leander
Černota Pavel
 
 
Černocký Radek
Kvasnička Jiří
 
 
975  3010
2.Míček Petr
Glac Michal
 
 
Burda Milan
Moráček Jakub
 
 
7610  3020
3.Raab LeanderBurda Milan14-84-7-132321
4.Křenek ZdeněkKvasnička Jiří-117107 3131
5.Glac MichalMoráček Jakub89-11-673241
6.Černota PavelČernocký Radek2-9211 3151
7.Křenek ZdeněkBurda Milan106-9-9-112352
8.Glac MichalKvasnička Jiří66-79 3162
9.Černota PavelMoráček Jakub-974-943272
10.Raab LeanderČernocký Radek56-8-3-82373
11.Glac MichalBurda Milan756  3083
12.Černota PavelKvasnička Jiří784  3093
13.Raab LeanderMoráček Jakub2-697 31103
14.Křenek ZdeněkČernocký Radek-4-79-8 13104
15.Míček PetrBurda Milan11-5-9-6 13105
16.Raab LeanderKvasnička Jiří-6-5-5  03106
17.Křenek ZdeněkMoráček Jakub-99-29-823107
18.Glac MichalČernocký RadekWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Raab Leander13Burda Milan31
Křenek Zdeněk13Kvasnička Jiří13
Glac Michal30Moráček Jakub13
Černota Pavel30Černocký Radek21
Míček Petr01   
WO10WO01
- nejsou

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy