Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Poběžovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:NOTOR CLUB NOVÝ KRAMOLÍNRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ PoběžoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:24 NOTOR CLUB NOVÝ KRAMOLÍN

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vogeltanz Jindřich
Král Jan
 
 
Krutina Michal
Pittner Jiří
 
 
     1301
2.Kotlan LadislavStehlík Stanislav     0302
3.Král JanPittner Jiří     3112
4.Vogeltanz JindřichKrutina Michal     0313
5.Špaček KarelStehlík Stanislav     0314
6.Kotlan LadislavKrutina Michal     0315
7.Vogeltanz JindřichPittner Jiří     3225
8.Špaček KarelLedvina Václav     3035
9.Vogeltanz JindřichStehlík Stanislav     0336
10.Kotlan LadislavPittner Jiří     2337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kotlan Ladislav03Stehlík Stanislav30
Král Jan10Pittner Jiří12
Vogeltanz Jindřich12Krutina Michal20
Špaček Karel11Ledvina Václav01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Milavče AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Milavče BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům MilavčeRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:228:6 TJ Sokol Milavče A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondruš Lubomír
Ryneš Jan
 
 
Štengl Václav
Němec Josef ml.
 
 
     3010
2.Ryneš JanŠtengl Václav     3020
3.Šimek JosefKellnerová Aneta     3030
4.Hupák MiloslavNěmec Josef ml.     3040
5.Šimek JosefŠtengl Václav     2341
6.Ryneš JanNěmec Josef ml.     3051
7.Hupák MiloslavKellnerová Aneta     3061
8.Šimek JosefNěmec Josef ml.     3071
9.Hupák MiloslavŠtengl Václav     2372
10.Ondruš LubomírKellnerová Aneta     3082

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ryneš Jan20Štengl Václav21
Šimek Josef21Kellnerová Aneta03
Hupák Miloslav21Němec Josef ml.03
Ondruš Lubomír10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Hostouň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Hostouň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ HostouňRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 09:30 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:516:20275:357nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sokol Ladislav
Bouška Karel
 
 
Bočan Stanislav
Mašek Pavel
 
 
-10-9-7  0301
2.Sokol LadislavMašek Pavel9712  3011
3.Bouška KarelBočan Stanislav1048  3021
4.Kovář AntonínWO    0322
5.Bouška KarelMašek Pavel-10-95-7 1323
6.Sokol LadislavKovář Antonín9-8-710103233
7.Bočan StanislavWO    0334
8.Bouška KarelKovář Antonín-9987 3144
9.Mašek PavelWO    0345
10.Sokol LadislavBočan Stanislav-9-789103255

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sokol Ladislav30Mašek Pavel11
Bouška Karel21Bočan Stanislav02
   Kovář Antonín02
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice CVrchní
rozhodčí:
Dobiáš Jan
HOSTUJÍCÍ:FK Sokol Chodská LhotaRozhodčí:Jung Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala NýrskoRozhodčí:Zajíc Miroslav
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:Vaněk Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:16 TJ Sokol Pocinovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jehlík Jan
Šmíd Josef
 
 
Vaněk Jiří
Bláha Jiří
 
 
     3110
2.Šmíd JosefVaněk Jiří     2311
3.Jehlík JanZajíc Miroslav     3021
4.Jung MilanBláha Jiří     3031
5.Jehlík JanVaněk Jiří     3241
6.Šmíd JosefBláha Jiří     0342
7.Jung MilanZajíc Miroslav     3052
8.Jehlík JanBláha Jiří     0353
9.Jung MilanVaněk Jiří     3163
10.Šmíd JosefZajíc Miroslav     2364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šmíd Josef03Vaněk Jiří12
Jehlík Jan21Zajíc Miroslav12
Jung Milan30Bláha Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělocvičná jednota Sokol Domažlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ B.Staška DomažliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:520:17 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fronk Pavel
Nguyen Libor
 
 
Beneš Jaroslav
Baštář Vratislav
 
 
     3210
2.Nguyen LiborDuffek Miroslav     3020
3.Fronk PavelStrnad Miloslav     3030
4.Brei PavelBeneš Jaroslav     0331
5.Fronk PavelDuffek Miroslav     2332
6.Nguyen LiborBeneš Jaroslav     0333
7.Brei PavelStrnad Miloslav     3043
8.Fronk PavelBeneš Jaroslav     1344
9.Brei PavelDuffek Miroslav     2345
10.Nguyen LiborStrnad Miloslav     3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nguyen Libor21Duffek Miroslav21
Fronk Pavel12Strnad Miloslav03
Brei Pavel12Beneš Jaroslav30

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy