Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MG Odra GAS Vratimov BVrchní
rozhodčí:
Filipec Radomír
HOSTUJÍCÍ:SK - Svinov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Stadionu 838, 739 32 VratimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:24608:534TTC MG Odra GAS Vratimov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Uhlář Radim
Guřan Jiří
 
 
Skulina David
Martinák Lukáš
 
 
7-8-28-102301
2.Vrtal Oldřich
Válek Filip
 
 
Foldyna Radek
Przybyla Michal
 
 
-87116 3111
3.Uhlář RadimSkulina David-71099 3121
4.Guřan JiříFoldyna Radek-7-6-9  0322
5.Válek FilipPrzybyla Michal941  3032
6.Vrtal OldřichMartinák Lukáš935  3042
7.Guřan JiříSkulina David-13-137-14 1343
8.Válek FilipFoldyna Radek919  3053
9.Vrtal OldřichPrzybyla Michal79-5-873263
10.Uhlář RadimMartinák Lukáš-9-6-9  0364
11.Válek FilipSkulina David-766-11-72365
12.Vrtal OldřichFoldyna Radek493  3075
13.Uhlář RadimPrzybyla Michal7-10-10-9 1376
14.Guřan JiříMartinák Lukáš-107212 3186
15.Vrtal OldřichSkulina David989  3096
16.Uhlář RadimFoldyna Radek6-897 31106
17.Guřan JiříPrzybyla Michal         
18.Válek FilipMartinák Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Uhlář Radim22Skulina David22
Guřan Jiří12Foldyna Radek13
Válek Filip21Przybyla Michal12
Vrtal Oldřich40Martinák Lukáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Frýdlant BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:19509:467TTC Frýdlant B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pěnkava Pavel
Kotek Dominik
 
 
Mazůrek Matěj
Slaný Martin
 
 
-1068-993210
2.Vaňous Jiří
Gřunděl Matěj
 
 
Macurák Michal
Přeček Erik
 
 
-10765 3120
3.Kotek DominikMacurák Michal9-7-5-16 1321
4.Pěnkava PavelMazůrek Matěj9148  3031
5.Vaňous JiříSlaný Vojtěch-49-6-12 1332
6.Gřunděl MatějPřeček Erik789  3042
7.Pěnkava PavelMacurák Michal7-108-953252
8.Vaňous JiříMazůrek Matěj69-3-793262
9.Gřunděl MatějSlaný Vojtěch7-4-51793272
10.Kotek DominikPřeček Erik126  3082
11.Vaňous JiříMacurák Michal-9-1-7  0383
12.Gřunděl MatějMazůrek Matěj777  3093
13.Kotek DominikSlaný Vojtěch68-910 31103
14.Pěnkava PavelPřeček Erik         
15.Gřunděl MatějMacurák Michal         
16.Kotek DominikMazůrek Matěj         
17.Pěnkava PavelSlaný Vojtěch         
18.Vaňous JiříPřeček Erik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kotek Dominik21Macurák Michal21
Pěnkava Pavel20Mazůrek Matěj03
Vaňous Jiří12Slaný Vojtěch12
Gřunděl Matěj30Přeček Erik02
DVZ:VDD



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:24578:519TTC Siko Orlová C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wawrosz Pavel
Sikora Ladislav
 
 
Slavík Lukáš
Jůza Jaroslav
 
 
464  3010
2.Bezdíček Milan
Branný Tomáš
 
 
Rak Jonáš
Vitásek Daniel
 
 
8-65-893220
3.Bezdíček MilanRak Jonáš688  3030
4.Wawrosz PavelVitásek Daniel919  3040
5.Cabák JosefSlavík Lukáš-10-2-10  0341
6.Branný TomášJůza Jaroslav1079  3051
7.Wawrosz PavelRak Jonáš1068  3061
8.Cabák JosefVitásek Daniel-10-94-9 1362
9.Branný TomášSlavík Lukáš7-7-6-9 1363
10.Bezdíček MilanJůza Jaroslav1036  3073
11.Cabák JosefRak Jonáš-9-6-5  0374
12.Branný TomášVitásek Daniel-7-666-72375
13.Bezdíček MilanSlavík Lukáš-2-197-15 1376
14.Wawrosz PavelJůza Jaroslav859  3086
15.Branný TomášRak Jonáš-9-3-7  0387
16.Bezdíček MilanVitásek Daniel589  3097
17.Wawrosz PavelSlavík Lukáš-9943 31107
18.Cabák JosefJůza Jaroslav6-8-71 22  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bezdíček Milan31Rak Jonáš22
Wawrosz Pavel40Vitásek Daniel22
Cabák Josef03Slavík Lukáš31
Branný Tomáš13Jůza Jaroslav03
DOVZ: VDD - SIKORA L.



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slezan Opava BVrchní
rozhodčí:
Vícha Radomír st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Frenštát pod RadhoštěmRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boženy Němcové 20 OpavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:28650:577KST Slezan Opava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vitásek Adam
Wallik Lukáš
 
 
Tichavský Filip
Krajčí Josef
 
 
-758-10-82301
2.Bereiter Marek
Schwan Jaroslav
 
 
Lorenc Roman
Mezera Ondřej
 
 
-84-96-62302
3.Vitásek AdamTichavský Filip2-3118 3112
4.Bereiter MarekKrajčí Josef-8-79-9 1313
5.Schwan JaroslavLorenc Roman574  3023
6.Wallik LukášMezera Ondřej676  3033
7.Bereiter MarekTichavský Filip-7-84-4 1334
8.Schwan JaroslavKrajčí Josef62-108 3144
9.Wallik LukášLorenc Roman-6-118-8 1345
10.Vitásek AdamMezera Ondřej69-4-973255
11.Schwan JaroslavTichavský Filip-6-94-3 1356
12.Wallik LukášKrajčí Josef411-85 3166
13.Vitásek AdamLorenc Roman7-695 3176
14.Bereiter MarekMezera Ondřej-91188 3186
15.Wallik LukášTichavský Filip115-4-6-92387
16.Vitásek AdamKrajčí Josef855  3097
17.Bereiter MarekLorenc Roman597  30107
18.Schwan JaroslavMezera Ondřej4-77  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vitásek Adam40Tichavský Filip31
Bereiter Marek22Krajčí Josef13
Schwan Jaroslav21Lorenc Roman13
Wallik Lukáš22Mezera Ondřej03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavia Orlová AVrchní
rozhodčí:
Jaglař Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BrušperkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Karla Dvořáčka 1230, Orlová-Lutyně 73514Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:31389:459TJ Sokol Brušperk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kupec Rostislav
Kupec Ladislav
 
 
Neuwirth Jaroslav
Foldyna Lukáš
 
 
-6-9-4  0301
2.Kleprlík Kamil
Heuman Ivan
 
 
Herold Jan
Beneš Radek
 
 
-310-7-9 1302
3.Kleprlík KamilBeneš Radek-7-8-8  0303
4.Zářický PetrNeuwirth Jaroslav-69-6-5 1304
5.Heuman IvanFoldyna Lukáš-7410-8-72305
6.Kupec LadislavHerold Jan7-6212 3115
7.Zářický PetrBeneš Radek-4-99-8 1316
8.Heuman IvanNeuwirth Jaroslav-98-9-4 1317
9.Kupec LadislavFoldyna Lukáš8717  3027
10.Kleprlík KamilHerold Jan-6-9-8  0328
11.Heuman IvanBeneš Radek4-10-98-72329
12.Kupec LadislavNeuwirth Jaroslav-4-9-11  03210
13.Kleprlík KamilFoldyna Lukáš-6-85  12  
14.Zářický PetrHerold Jan         
15.Kupec LadislavBeneš Radek         
16.Kleprlík KamilNeuwirth Jaroslav         
17.Zářický PetrFoldyna Lukáš         
18.Heuman IvanHerold Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kleprlík Kamil02Beneš Radek30
Zářický Petr02Neuwirth Jaroslav30
Heuman Ivan03Foldyna Lukáš11
Kupec Ladislav21Herold Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KateřinkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ TŽ TřinecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Fügnerova 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1010:33354:441TJ TŽ Třinec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ribka Jakub
Střílka Jakub
 
 
Szwarc Matěj
Pilch Jakub
 
 
-969-773210
2.Roleder Ondřej
Kašpar Tomáš
 
 
Martynek Krzysztof
Szotkowski Jan
 
 
-9-6-9  0311
3.Roleder OndřejSzwarc Matěj-78-1-9 1312
4.Kašpar TomášPilch Jakub-8-5-7  0313
5.Střílka JakubSzotkowski Jan62-11-7-32314
6.Ribka JakubMartynek Krzysztof-12-8-6  0315
7.Kašpar TomášSzwarc Matěj-9-9-9  0316
8.Střílka JakubPilch Jakub-7-7-7  0317
9.Ribka JakubSzotkowski Jan85-88 3127
10.Roleder OndřejMartynek Krzysztof-10-6-7  0328
11.Střílka JakubSzwarc Matěj9-3-6-6 1329
12.Ribka JakubPilch Jakub-7-13-6  03210
13.Roleder OndřejSzotkowski Jan-8    01  
14.Kašpar TomášMartynek Krzysztof         
15.Ribka JakubSzwarc Matěj         
16.Roleder OndřejPilch Jakub         
17.Kašpar TomášSzotkowski Jan         
18.Střílka JakubMartynek Krzysztof         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Roleder Ondřej02Szwarc Matěj30
Kašpar Tomáš02Pilch Jakub30
Střílka Jakub03Szotkowski Jan11
Ribka Jakub12Martynek Krzysztof20
Utkání po dohodě řízeno vedoucím domácího družstva.



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Český TěšínVrchní
rozhodčí:
Kurek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična sšhop, Frýdeká 37, Český Těšín, 73701Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:34521:566ASK Tatra Kopřivnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urbanczyk Jakub
Skácelík František
 
 
Randis Vilém
Merenda Ladislav
 
 
-67-10-12 1301
2.Niedoba Roman
Rucki Sylwester
 
 
Rajnoch Tomáš
Jiříček Dalibor
 
 
889  3011
3.Skácelík FrantišekRajnoch Tomáš9-810-753221
4.Rucki SylwesterPařil Ondřej-88-9-7 1322
5.Niedoba RomanJiříček Dalibor-3-8-7  0323
6.Urbanczyk JakubRandis Vilém-97-7-10 1324
7.Rucki SylwesterRajnoch Tomáš7-8-7-9 1325
8.Niedoba RomanPařil Ondřej89-11-9-82326
9.Urbanczyk JakubJiříček Dalibor1110-87 3136
10.Skácelík FrantišekRandis Vilém7-8-9-7 1337
11.Niedoba RomanRajnoch Tomáš7-8-9-9 1338
12.Urbanczyk JakubPařil Ondřej-119-8-8 1339
13.Skácelík FrantišekJiříček Dalibor1011-67 3149
14.Rucki SylwesterRandis Vilém9-6-8-4 13410
15.Urbanczyk JakubRajnoch Tomáš-9    01  
16.Skácelík FrantišekPařil Ondřej         
17.Rucki SylwesterJiříček Dalibor         
18.Zíka TadeášRandis Vilém         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skácelík František21Rajnoch Tomáš21
Rucki Sylwester03Pařil Ondřej30
Niedoba Roman03Jiříček Dalibor12
Urbanczyk Jakub12Randis Vilém30

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy