Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MG Odra GAS Vratimov BVrchní
rozhodčí:
Filipec Radomír
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Stadionu 838, 739 32 VratimovRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:21505:457TTC MG Odra GAS Vratimov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Uhlář Radim
Guřan Jiří
 
 
Mazůrek Matěj
Macurák Michal
 
 
-9966 3110
2.Vrtal Oldřich
Válek Filip
 
 
Slaný Vojtěch
Balvar Oliver
 
 
79-78 3120
3.Uhlář RadimMazůrek Matěj-8-7-7  0321
4.Válek FilipMacurák Michal-11-5-8  0322
5.Guřan JiříSlaný Vojtěch9-13-5783232
6.Vrtal OldřichBalvar Oliver837  3042
7.Válek FilipMazůrek Matěj1096  3052
8.Guřan JiříMacurák Michal555  3062
9.Vrtal OldřichSlaný Vojtěch-8-103-7 1363
10.Uhlář RadimBalvar Oliver6154  3073
11.Guřan JiříMazůrek Matěj-99-1493283
12.Vrtal OldřichMacurák Michal-8-6-8  0384
13.Uhlář RadimSlaný Vojtěch-75-10873294
14.Válek FilipBalvar Oliver-3759 31104
15.Vrtal OldřichMazůrek Matěj         
16.Uhlář RadimMacurák Michal         
17.Válek FilipSlaný Vojtěch         
18.Guřan JiříBalvar Oliver         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Uhlář Radim21Mazůrek Matěj12
Válek Filip21Macurák Michal21
Guřan Jiří30Slaný Vojtěch12
Vrtal Oldřich12Balvar Oliver03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Frýdlant BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK - Svinov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:14488:407TTC Frýdlant B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pěnkava Pavel
Gřunděl Matěj
 
 
Skulina David
Martinák Lukáš
 
 
778  3010
2.Maršálek Patrik
Kotek Dominik
 
 
Foldyna Radek
Przybyla Michal
 
 
765  3020
3.Kotek DominikSkulina David8-146-9103230
4.Pěnkava PavelFoldyna Radek8114  3040
5.Maršálek PatrikPrzybyla Michal7-7-1110-72341
6.Gřunděl MatějMartinák Lukáš-83913 3151
7.Pěnkava PavelSkulina David4-857 3161
8.Maršálek PatrikFoldyna Radek7-69-9103271
9.Gřunděl MatějPrzybyla Michal87-59 3181
10.Kotek DominikMartinák Lukáš364  3091
11.Maršálek PatrikSkulina David-88-10-4 1392
12.Gřunděl MatějFoldyna Radek119-89 31102
13.Kotek DominikPrzybyla Michal-5    01  
14.Pěnkava PavelMartinák Lukáš         
15.Gřunděl MatějSkulina David         
16.Kotek DominikFoldyna Radek         
17.Pěnkava PavelPrzybyla Michal         
18.Maršálek PatrikMartinák Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kotek Dominik20Skulina David12
Pěnkava Pavel20Foldyna Radek03
Maršálek Patrik12Przybyla Michal11
Gřunděl Matěj30Martinák Lukáš02
DOVZ:VDD



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Frenštát pod RadhoštěmRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:21539:462TTC Siko Orlová C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sikora Ladislav
Wawrosz Pavel
 
 
Krajčí Josef
Tichavský Filip
 
 
-10-768-72301
2.Bezdíček Milan
Branný Tomáš
 
 
Lorenc Roman
Mezera Ondřej
 
 
-3-5-6  0302
3.Bezdíček MilanTichavský Filip-6-9-7  0303
4.Branný TomášLorenc Roman10-855 3113
5.Cabák JosefKrajčí Josef795  3023
6.Wawrosz PavelMezera Ondřej256  3033
7.Branný TomášTichavský Filip7-11-89-102334
8.Cabák JosefLorenc Roman-8-95673244
9.Wawrosz PavelKrajčí Josef8610  3054
10.Bezdíček MilanMezera Ondřej-1049-583264
11.Cabák JosefTichavský Filip-8-7-11  0365
12.Wawrosz PavelLorenc Roman645  3075
13.Bezdíček MilanKrajčí Josef1099  3085
14.Branný TomášMezera Ondřej746  3095
15.Wawrosz PavelTichavský Filip-64310 31105
16.Bezdíček MilanLorenc Roman64   20  
17.Branný TomášKrajčí Josef         
18.Cabák JosefMezera Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bezdíček Milan21Tichavský Filip31
Branný Tomáš21Lorenc Roman03
Cabák Josef21Krajčí Josef03
Wawrosz Pavel40Mezera Ondřej03
Počet diváků: 6
DOVZ - VDD - SIKORA L.



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slezan Opava BVrchní
rozhodčí:
Vícha Radomír st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boženy Němcové 20 OpavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:26598:570KST Slezan Opava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bereiter Marek
Wallik Lukáš
 
 
Slavík Lukáš
Rak Jonáš
 
 
8-4-1211103210
2.Vitásek Adam
Schwan Jaroslav
 
 
Vitásek Daniel
Jůza Jaroslav
 
 
979  3020
3.Wallik LukášVitásek Daniel-7378 3130
4.Schwan JaroslavRak Jonáš-8-5-4  0331
5.Bereiter MarekJůza Jaroslav-9115-1283241
6.Vitásek AdamSlavík Lukáš6-7-108-102342
7.Schwan JaroslavVitásek Daniel-810-67-82343
8.Bereiter MarekRak Jonáš-7-59-9 1344
9.Vitásek AdamJůza Jaroslav956  3054
10.Wallik LukášSlavík Lukáš-10-6-9  0355
11.Bereiter MarekVitásek Daniel-5267 3165
12.Vitásek AdamRak Jonáš127-6-953275
13.Wallik LukášJůza Jaroslav-79189 3185
14.Schwan JaroslavSlavík Lukáš-4595 3195
15.Vitásek AdamVitásek Daniel99-87 31105
16.Wallik LukášRak Jonáš-10    01  
17.Schwan JaroslavJůza Jaroslav         
18.Bereiter MarekSlavík Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Wallik Lukáš21Vitásek Daniel13
Schwan Jaroslav12Rak Jonáš21
Bereiter Marek21Jůza Jaroslav03
Vitásek Adam31Slavík Lukáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavia Orlová AVrchní
rozhodčí:
Jaglař Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ TŽ TřinecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Karla Dvořáčka 1230, Orlová-Lutyně 73514Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:34418:515TJ TŽ Třinec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kleprlík Kamil
Heuman Ivan
 
 
Szwarc Matěj
Pilch Jakub
 
 
88-59 3110
2.Zářický Petr
Čempel Milan
 
 
Szotkowski Jan
Martynek Krzysztof
 
 
9-3-8-7 1311
3.Kleprlík KamilSzwarc Matěj5-5-6-9 1312
4.Čempel MilanPilch Jakub-29-28-102313
5.Heuman IvanSzotkowski Jan-3955 3123
6.Zářický PetrMartynek Krzysztof6-6-12-6 1324
7.Čempel MilanSzwarc Matěj-5-6-4  0325
8.Heuman IvanPilch Jakub-3-4-3  0326
9.Zářický PetrSzotkowski Jan99-9-11-72327
10.Kleprlík KamilMartynek Krzysztof-6-5-9  0328
11.Heuman IvanSzwarc Matěj-710-9893238
12.Zářický PetrPilch Jakub-6-51-5 1339
13.Kleprlík KamilSzotkowski Jan-6-771-723310
14.Čempel MilanMartynek Krzysztof-7-4-4  03  
15.Zářický PetrSzwarc Matěj         
16.Kleprlík KamilPilch Jakub         
17.Čempel MilanSzotkowski Jan         
18.Heuman IvanMartynek Krzysztof         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kleprlík Kamil03Szwarc Matěj21
Čempel Milan02Pilch Jakub30
Heuman Ivan21Szotkowski Jan21
Zářický Petr03Martynek Krzysztof20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KateřinkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BrušperkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Fügnerova 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:33530:551TJ Sokol Brušperk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ribka Jakub
Střílka Jakub
 
 
Beneš Radek
Herold Jan
 
 
-46-10-6 1301
2.Roleder Ondřej
Kašpar Tomáš
 
 
Neuwirth Jaroslav
Foldyna Lukáš
 
 
696  3011
3.Roleder OndřejBeneš Radek10-8-9-5 1312
4.Kašpar TomášNeuwirth Jaroslav4-8-106-82313
5.Střílka JakubFoldyna Lukáš-04-7-10 1314
6.Ribka JakubHerold Jan6711  3024
7.Kašpar TomášBeneš Radek-10-7-9  0325
8.Střílka JakubNeuwirth Jaroslav-68-9-5 1326
9.Ribka JakubFoldyna Lukáš96-86 3136
10.Roleder OndřejHerold Jan8-6-10-7 1337
11.Střílka JakubBeneš Radek-106-9-7 1338
12.Ribka JakubNeuwirth Jaroslav-1096-8-82339
13.Roleder OndřejFoldyna Lukáš93-76 3149
14.Kašpar TomášHerold Jan-410109 3159
15.Ribka JakubBeneš Radek-7-10-8  03510
16.Roleder OndřejNeuwirth Jaroslav         
17.Kašpar TomášFoldyna Lukáš         
18.Střílka JakubHerold Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Roleder Ondřej12Beneš Radek40
Kašpar Tomáš12Neuwirth Jaroslav30
Střílka Jakub03Foldyna Lukáš12
Ribka Jakub22Herold Jan12
DVZ: VDD

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy