Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slavia Orlová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:14511:403TJ Ostrava KST E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křenek Tomáš
Rak Jonáš
 
 
Kupec Rostislav
Kleprlík Kamil
 
 
5-845 3110
2.Lisztwan Jan
Chaloupka František
 
 
Heuman Ivan
Gembala Jan
 
 
414-9-993220
3.Křenek TomášGembala Jan-5-65-7 1321
4.Chaloupka FrantišekHeuman Ivan75-9-1093231
5.Rak JonášKleprlík Kamil986  3041
6.Lisztwan JanKupec Rostislav567  3051
7.Chaloupka FrantišekGembala Jan-5-567-62352
8.Rak JonášHeuman Ivan543  3062
9.Lisztwan JanKleprlík Kamil12511  3072
10.Křenek TomášKupec Rostislav279  3082
11.Rak JonášGembala Jan6146  3092
12.Lisztwan JanHeuman Ivan-9-9110-52393
13.Křenek TomášKleprlík Kamil61214  30103
14.Chaloupka FrantišekKupec Rostislav         
15.Lisztwan JanGembala Jan         
16.Křenek TomášHeuman Ivan         
17.Chaloupka FrantišekKleprlík Kamil         
18.Rak JonášKupec Rostislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Křenek Tomáš21Gembala Jan21
Chaloupka František11Heuman Ivan12
Rak Jonáš30Kleprlík Kamil03
Lisztwan Jan21Kupec Rostislav02
DVD



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Frenštát pod RadhoštěmVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KateřinkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Křižíkova 1258, 744 01 Frenštát p. R.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:33619:603nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krajčí Josef
Tichavský Filip
 
 
Ribka Jakub
Střílka Jakub
 
 
-61444 3110
2.Lorenc Roman
Mezera Ondřej
 
 
Roleder Ondřej
Kašpar Tomáš
 
 
-9-88-7 1311
3.Lorenc RomanRibka Jakub-8-1-7  0312
4.Krajčí JosefStřílka Jakub96-55 3122
5.Pustka MatoušRoleder Ondřej-5-5-15  0323
6.Tichavský FilipKašpar Tomáš1188  3033
7.Krajčí JosefRibka Jakub5-5-5-6 1334
8.Pustka MatoušStřílka Jakub-4-7-8  0335
9.Tichavský FilipRoleder Ondřej9-6-12143245
10.Lorenc RomanKašpar Tomáš-113-128-92346
11.Pustka MatoušRibka Jakub-5-6-9  0347
12.Tichavský FilipStřílka Jakub862  3057
13.Lorenc RomanRoleder Ondřej-11977 3167
14.Krajčí JosefKašpar Tomáš-6-95-8 1368
15.Tichavský FilipRibka Jakub99-62 3178
16.Lorenc RomanStřílka Jakub9107  3088
17.Krajčí JosefRoleder Ondřej697  3098
18.Pustka MatoušKašpar Tomáš-8-104-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lorenc Roman22Ribka Jakub31
Krajčí Josef22Střílka Jakub13
Pustka Matouš04Roleder Ondřej13
Tichavský Filip40Kašpar Tomáš31
VZDD: VDD



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK - Svinov BVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ostrava Výstavište Černá louka 3235Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:32335:441TTC Siko Orlová C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Przybyla Michal
Martinák Lukáš
 
 
Wawrosz Pavel
Cabák Josef
 
 
8-812-7-52301
2.Kus Ondřej
Foldyna Radek
 
 
Sargánek David
Bezdíček Milan
 
 
-5-7-3  0302
3.Kus OndřejWawrosz Pavel-5-8-8  0303
4.Martinák LukášBezdíček Milan-9-68-9 1304
5.Foldyna RadekSargánek David-106-7-5 1305
6.Przybyla MichalCabák Josef10-9-6-7 1306
7.Martinák LukášWawrosz Pavel-8-79-10 1307
8.Foldyna RadekBezdíček Milan-7-5-6  0308
9.Przybyla MichalSargánek David-7-5-5  0309
10.Kus OndřejCabák Josef14-7-8673219
11.Foldyna RadekWawrosz Pavel-87-1-8 13110
12.Przybyla MichalBezdíček Milan         
13.Kus OndřejSargánek David         
14.Martinák LukášCabák Josef         
15.Przybyla MichalWawrosz Pavel         
16.Kus OndřejBezdíček Milan         
17.Martinák LukášSargánek David         
18.Foldyna RadekCabák Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kus Ondřej11Wawrosz Pavel30
Martinák Lukáš02Bezdíček Milan20
Foldyna Radek03Sargánek David20
Przybyla Michal02Cabák Josef11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Slezan Opava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Opletalova 1293/8c, Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7383:272SKST Baník Havířov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macurák Michal
Horut Daniel
 
 
Vícha Radomír
Bereiter Marek
 
 
64-84 3110
2.Mazůrek Matěj
Slaný Vojtěch
 
 
Dzida Martin
Schwan Jaroslav
 
 
104-49 3120
3.Horut DanielVícha Radomír47-8-943230
4.Mazůrek MatějDzida Martin7129  3040
5.Macurák MichalSchwan Jaroslav881  3050
6.Slaný VojtěchBereiter Marek934  3060
7.Mazůrek MatějVícha Radomír-0642 3170
8.Macurák MichalDzida Martin1063  3080
9.Slaný VojtěchSchwan Jaroslav6710  3090
10.Horut DanielBereiter Marek97-6-111032100
11.Macurák MichalVícha Radomír1087  30  
12.Slaný VojtěchDzida Martin         
13.Horut DanielSchwan Jaroslav         
14.Mazůrek MatějBereiter Marek         
15.Slaný VojtěchVícha Radomír         
16.Horut DanielDzida Martin         
17.Mazůrek MatějSchwan Jaroslav         
18.Macurák MichalBereiter Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Horut Daniel20Vícha Radomír02
Mazůrek Matěj20Dzida Martin02
Macurák Michal20Schwan Jaroslav02
Slaný Vojtěch20Bereiter Marek02
Počet diváků: 7
Zápas Macurák - Vícha byl ukončen před dohráním posledního zápasu Horut - Bereiter.



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Český TěšínVrchní
rozhodčí:
Kurek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC MG Odra GAS Vratimov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
telocvicna sšhop, Frýdeká 37, Ceský Tešín, 73701Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:34562:578TTC MG Odra GAS Vratimov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Niedoba Roman
Rucki Sylwester
 
 
Vrtal Oldřich
Válek Filip
 
 
-9-9-10  0301
2.Skácelík František
Urbanczyk Jakub
 
 
Guřan Jiří
Uhlář Radim
 
 
-699-10143211
3.Urbanczyk JakubVrtal Oldřich-9-8109-102312
4.Rucki SylwesterVálek Filip10115  3022
5.Niedoba RomanGuřan Jiří62-1010 3132
6.Skácelík FrantišekUhlář Radim-949-9-72333
7.Rucki SylwesterVrtal Oldřich-58-3-9 1334
8.Niedoba RomanVálek Filip-9-9-9  0335
9.Skácelík FrantišekGuřan Jiří67-99 3145
10.Urbanczyk JakubUhlář Radim9-98-3-92346
11.Niedoba RomanVrtal Oldřich-6-88-7 1347
12.Skácelík FrantišekVálek Filip310-6-5-92348
13.Urbanczyk JakubGuřan Jiří638  3058
14.Rucki SylwesterUhlář Radim-5-4-11  0359
15.Skácelík FrantišekVrtal Oldřich-85-9-7 13510
16.Urbanczyk JakubVálek Filip8-115  21  
17.Rucki SylwesterGuřan Jiří         
18.Zíka TadeášUhlář Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Urbanczyk Jakub12Vrtal Oldřich40
Rucki Sylwester12Válek Filip21
Niedoba Roman12Guřan Jiří03
Skácelík František13Uhlář Radim30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceVrchní
rozhodčí:
Šmída Radek
HOSTUJÍCÍ:TTC Frýdlant BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ sv. Zdislavy na ulici ŠtefánikovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:32672:637ASK Tatra Kopřivnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Randis Vilém
Jiříček Dalibor
 
 
Pěnkava Pavel
Gřunděl Matěj
 
 
7-8-9583210
2.Rajnoch Tomáš
Pařil Ondřej
 
 
Kotek Dominik
Maršálek Patrik
 
 
610-10-8-72311
3.Pařil OndřejGřunděl Matěj7-869 3121
4.Randis VilémPěnkava Pavel8-59-8-82322
5.Jiříček DaliborKotek Dominik-101048 3132
6.Rajnoch TomášMaršálek Patrik54-96 3142
7.Randis VilémGřunděl Matěj-94-5-9 1343
8.Jiříček DaliborPěnkava Pavel-4898 3153
9.Rajnoch TomášKotek Dominik-4-108-9 1354
10.Pařil OndřejMaršálek Patrik-7411-343264
11.Jiříček DaliborGřunděl Matěj-1878 3174
12.Rajnoch TomášPěnkava Pavel6-7-7-7 1375
13.Pařil OndřejKotek Dominik1188  3085
14.Randis VilémMaršálek Patrik8-966 3195
15.Rajnoch TomášGřunděl Matěj-58-96-92396
16.Pařil OndřejPěnkava Pavel-2-13-10 1397
17.Randis VilémKotek Dominik610-84 31107
18.Jiříček DaliborMaršálek Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pařil Ondřej31Gřunděl Matěj22
Randis Vilém22Pěnkava Pavel31
Jiříček Dalibor30Kotek Dominik13
Rajnoch Tomáš13Maršálek Patrik03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BrušperkVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ TŽ TřinecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krmelínská 347, Brušperk 739 44Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:34499:525TJ TŽ Třinec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bystřičan Josef
Neuwirth Jaroslav
 
 
Szwarc Matěj
Pilch Jakub
 
 
55-84 3110
2.Beneš Radek
Herold Jan
 
 
Martynek Krzysztof
Szotkowski Jan
 
 
158-5-9-62311
3.Beneš RadekSzwarc Matěj-946-8113221
4.Bystřičan JosefPilch Jakub-8-9-11  0322
5.Neuwirth JaroslavSzotkowski Jan-106-10-7 1323
6.Herold JanMartynek Krzysztof8-6-8-8 1324
7.Bystřičan JosefSzwarc Matěj-6-77-8 1325
8.Neuwirth JaroslavPilch Jakub-5-9-9  0326
9.Herold JanSzotkowski Jan76-7-8-62327
10.Beneš RadekMartynek Krzysztof-5-4-7  0328
11.Neuwirth JaroslavSzwarc Matěj-3-954-82329
12.Herold JanPilch Jakub10-9212 3139
13.Beneš RadekSzotkowski Jan796  3049
14.Bystřičan JosefMartynek Krzysztof-8-7-9  03410
15.Herold JanSzwarc Matěj9    10  
16.Beneš RadekPilch Jakub         
17.Bystřičan JosefSzotkowski Jan         
18.Neuwirth JaroslavMartynek Krzysztof         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beneš Radek21Szwarc Matěj21
Bystřičan Josef03Pilch Jakub21
Neuwirth Jaroslav03Szotkowski Jan21
Herold Jan12Martynek Krzysztof30
Počet diváků: 5
DOVZ VDD Jan Herold

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy