Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KateřinkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:16468:395TJ Ostrava KST E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krupník Jan
Rak Jonáš
 
 
Ribka Jakub
Střílka Jakub
 
 
10-86-993210
2.Lisztwan Jan
Chaloupka František
 
 
Roleder Ondřej
Kašpar Tomáš
 
 
598  3020
3.Krupník JanRibka Jakub9-5-7-4 1321
4.Chaloupka FrantišekStřílka Jakub8-537 3131
5.Rak JonášKašpar Tomáš2613  3041
6.Lisztwan JanRoleder Ondřej578  3051
7.Chaloupka FrantišekRibka Jakub9-10-6-9 1352
8.Rak JonášStřílka Jakub78-7-833262
9.Lisztwan JanKašpar Tomáš97-95 3172
10.Krupník JanRoleder Ondřej-25-6693282
11.Rak JonášRibka Jakub77-95 3192
12.Lisztwan JanStřílka Jakub72-77 31102
13.Krupník JanKašpar Tomáš         
14.Chaloupka FrantišekRoleder Ondřej         
15.Lisztwan JanRibka Jakub         
16.Krupník JanStřílka Jakub         
17.Chaloupka FrantišekKašpar Tomáš         
18.Rak JonášRoleder Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krupník Jan11Ribka Jakub21
Chaloupka František11Střílka Jakub03
Rak Jonáš30Kašpar Tomáš02
Lisztwan Jan30Roleder Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Frenštát pod RadhoštěmVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slavia Orlová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Křižíkova 1258, 744 01 Frenštát p. R.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35640:653nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krajčí Josef
Tichavský Filip
 
 
Kleprlík Kamil
Kupec Rostislav
 
 
986  3010
2.Lorenc Roman
Mezera Ondřej
 
 
Gembala Jan
Heuman Ivan
 
 
-98-9-4 1311
3.Lorenc RomanGembala Jan8-755 3121
4.Krajčí JosefHeuman Ivan-81096 3131
5.Mezera OndřejKleprlík Kamil978  3041
6.Tichavský FilipKupec Rostislav7-885 3151
7.Krajčí JosefGembala Jan79-9-993261
8.Mezera OndřejHeuman Ivan-7-6-6  0362
9.Tichavský FilipKleprlík Kamil988  3072
10.Lorenc RomanKupec Rostislav-10-99-7 1373
11.Mezera OndřejGembala Jan3-9-5-5 1374
12.Tichavský FilipHeuman Ivan-5-8117103284
13.Lorenc RomanKleprlík Kamil314-137 3194
14.Krajčí JosefKupec Rostislav-5-47-10 1395
15.Tichavský FilipGembala Jan-87-5-7 1396
16.Lorenc RomanHeuman Ivan7-5-5-5 1397
17.Krajčí JosefKleprlík Kamil-10-7-8  0398
18.Mezera OndřejKupec Rostislav-98-7-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lorenc Roman22Gembala Jan22
Krajčí Josef22Heuman Ivan22
Mezera Ondřej13Kleprlík Kamil13
Tichavský Filip31Kupec Rostislav31
DOVZ: VDD



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK - Svinov BVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KST Slezan Opava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ostrava Výstavište Černá louka 3235Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:10Konec
utkání
16:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:35493:560KST Slezan Opava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Przybyla Michal
Martinák Lukáš
 
 
Vitásek Adam
Dzida Martin
 
 
-697-7-52301
2.Foldyna Radek
Kus Ondřej
 
 
Vícha Radomír
Bereiter Marek
 
 
-9-11-11  0302
3.Kus OndřejVitásek Adam-312-16-3 1303
4.Martinák LukášVícha Radomír-710-8-6 1304
5.Przybyla MichalDzida Martin556  3014
6.Foldyna RadekBereiter Marek-5-6-10  0315
7.Martinák LukášVitásek Adam-6-7-1  0316
8.Przybyla MichalVícha Radomír8-67-9-112317
9.Foldyna RadekDzida Martin459  3027
10.Kus OndřejBereiter Marek-8-6-9  0328
11.Przybyla MichalVitásek Adam-8-7-6  0329
12.Foldyna RadekVícha Radomír-168-1063239
13.Kus OndřejDzida Martin5-589 3149
14.Martinák LukášBereiter Marek-569-983259
15.Foldyna RadekVitásek Adam-88-7-5 13510
16.Kus OndřejVícha Radomír         
17.Martinák LukášDzida Martin         
18.Przybyla MichalBereiter Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kus Ondřej12Vitásek Adam40
Martinák Lukáš12Vícha Radomír21
Przybyla Michal12Dzida Martin03
Foldyna Radek22Bereiter Marek21
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov DVrchní
rozhodčí:
Štrbík Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Opletalova 1293/8c, Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:15481:396SKST Baník Havířov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macurák Michal
Košťál Daniel
 
 
Bezdíček Milan
Wawrosz Pavel
 
 
-13-812-8 1301
2.Slaný Vojtěch
Mazůrek Matěj
 
 
Sargánek David
Branný Tomáš
 
 
974  3011
3.Mazůrek MatějWawrosz Pavel-4-6-9  0312
4.Slaný VojtěchBezdíček Milan669  3022
5.Macurák MichalSargánek David5115  3032
6.Košťál DanielBranný Tomáš899  3042
7.Slaný VojtěchWawrosz Pavel104-910 3152
8.Macurák MichalBezdíček Milan6-948 3162
9.Košťál DanielSargánek David879  3072
10.Mazůrek MatějBranný Tomáš882  3082
11.Macurák MichalWawrosz Pavel-512-6-10 1383
12.Košťál DanielBezdíček Milan-10148 3193
13.Mazůrek MatějSargánek David-8-5-9  0394
14.Slaný VojtěchBranný Tomáš385  30104
15.Košťál DanielWawrosz Pavel         
16.Mazůrek MatějBezdíček Milan         
17.Slaný VojtěchSargánek David         
18.Macurák MichalBranný Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mazůrek Matěj12Wawrosz Pavel21
Slaný Vojtěch30Bezdíček Milan03
Macurák Michal21Sargánek David12
Košťál Daniel30Branný Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Český TěšínVrchní
rozhodčí:
Kurek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Frýdlant BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
telocvicna sšhop, Frýdeká 37, Ceský Tešín, 73701Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:32443:487TTC Frýdlant B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Niedoba Roman
Rucki Sylwester
 
 
Kotek Dominik
Horáková Libuše
 
 
-6-61013-122301
2.Skácelík František
Urbanczyk Jakub
 
 
Gřunděl Matěj
Pěnkava Pavel
 
 
9-9-7-9 1302
3.Urbanczyk JakubGřunděl Matěj-142-55-92303
4.Niedoba RomanKotek Dominik-6-5-10  0304
5.Rucki SylwesterPěnkava Pavel-7-7-12  0305
6.Skácelík FrantišekHoráková Libuše-15-8-8  0306
7.Zíka TadeášGřunděl Matěj-8-11-13  0307
8.Rucki SylwesterKotek Dominik7-9-8-8 1308
9.Skácelík FrantišekPěnkava Pavel93-8-663218
10.Urbanczyk JakubHoráková Libuše7812  3028
11.Rucki SylwesterGřunděl Matěj-868-5-102329
12.Skácelík FrantišekKotek Dominik-10-12-10  03210
13.Urbanczyk JakubPěnkava Pavel         
14.Zíka TadeášHoráková Libuše         
15.Skácelík FrantišekGřunděl Matěj         
16.Urbanczyk JakubKotek Dominik         
17.Zíka TadeášPěnkava Pavel         
18.Rucki SylwesterHoráková Libuše         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Urbanczyk Jakub11Gřunděl Matěj30
Niedoba Roman01Kotek Dominik30
Rucki Sylwester03Pěnkava Pavel11
Skácelík František12Horáková Libuše11
Zíka Tadeáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize mužů Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceVrchní
rozhodčí:
Šmída Radek
HOSTUJÍCÍ:TTC MG Odra GAS Vratimov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ sv. Zdislavy na ulici ŠtefánikovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:18515:432ASK Tatra Kopřivnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiříček Dalibor
Randis Vilém
 
 
Uhlář Radim
Guřan Jiří
 
 
75-3-773210
2.Rajnoch Tomáš
Pařil Ondřej
 
 
Vrtal Oldřich
Válek Filip
 
 
-9-10-11  0311
3.Randis VilémVálek Filip4-47-1063221
4.Rajnoch TomášVrtal Oldřich57-75 3131
5.Jiříček DaliborUhlář Radim15-8-10963241
6.Pařil OndřejGuřan Jiří-9559 3151
7.Rajnoch TomášVálek Filip-7666 3161
8.Jiříček DaliborVrtal Oldřich68-5-6-52362
9.Pařil OndřejUhlář Radim378  3072
10.Randis VilémGuřan Jiří772  3082
11.Jiříček DaliborVálek Filip769  3092
12.Pařil OndřejVrtal Oldřich912-10-4-72393
13.Randis VilémUhlář Radim836  30103
14.Rajnoch TomášGuřan Jiří         
15.Pařil OndřejVálek Filip         
16.Randis VilémVrtal Oldřich         
17.Rajnoch TomášUhlář Radim         
18.Jiříček DaliborGuřan Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Randis Vilém30Válek Filip03
Rajnoch Tomáš20Vrtal Oldřich21
Jiříček Dalibor21Uhlář Radim03
Pařil Ondřej21Guřan Jiří02
zápas č.13 ukončen před zápasem č.12

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy