Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST DarkoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ODRY BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Darkovice, Společenská 11/6, 747 17 DarkoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:33574:611TJ ODRY B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvojka Peter
Vavrečka Michal
 
 
Lakomý Roman
Holemý Josef
 
 
9-9-9-7 1301
2.Moravec Michal
Jonáš Bartoloměj
 
 
Hendrych Vojtěch
Hrachovec Jakub
 
 
789  3011
3.Vavrečka MichalLakomý Roman-16-2613-122312
4.Chvojka PeterHolemý Josef-999-8-122313
5.Kalvar MilanHendrych Vojtěch-4-6-7  0314
6.Moravec MichalHrachovec Jakub-111087 3124
7.Chvojka PeterLakomý Roman6-119-6-92325
8.Kalvar MilanHolemý Josef-4-7-6  0326
9.Moravec MichalHendrych Vojtěch8109  3036
10.Vavrečka MichalHrachovec Jakub-6-12-9  0337
11.Jonáš BartolomějLakomý Roman-9-4-10  0338
12.Moravec MichalHolemý Josef68-99 3148
13.Vavrečka MichalHendrych Vojtěch9-776 3158
14.Chvojka PeterHrachovec Jakub-810-9-10 1359
15.Moravec MichalLakomý Roman7811  3069
16.Vavrečka MichalHolemý Josef-48-8-8 13610
17.Chvojka PeterHendrych Vojtěch-6-6-6  03  
18.Jonáš BartolomějHrachovec Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vavrečka Michal13Lakomý Roman31
Chvojka Peter03Holemý Josef31
Kalvar Milan02Hendrych Vojtěch12
Moravec Michal40Hrachovec Jakub21
Jonáš Bartoloměj01   
Počet diváků: 2
DOVZ: VDD - Moravec Michal, střídání domácích: za Kalvara Milana nastoupil Bartoloměj Jonáš



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ostrava-Poruba BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK - Svinov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:35629:623SK - Svinov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chalupa Michal
Kolář Martin
 
 
Theodor Filip
Blatný Jaroslav
 
 
6-4-9-8 1301
2.Danko Petr
Pařenica Vladimír
 
 
Jašek Milan
Chovanec Pavel
 
 
6-11-5-8 1302
3.Chalupa MichalTheodor Filip-77-8-8 1303
4.Pařenica VladimírBlatný Jaroslav-99-10-4 1304
5.Danko PetrJašek Milan48-28 3114
6.Kolář MartinChovanec Pavel1166  3024
7.Pařenica VladimírTheodor Filip-7-6-6  0325
8.Danko PetrBlatný Jaroslav10-638 3135
9.Kolář MartinJašek Milan966  3045
10.Chalupa MichalChovanec Pavel6-4-8743255
11.Danko PetrTheodor Filip-8-9-6  0356
12.Kolář MartinBlatný Jaroslav856  3066
13.Chalupa MichalJašek Milan943  3076
14.Pařenica VladimírChovanec Pavel-9-9-7  0377
15.Kolář MartinTheodor Filip9-797 3187
16.Chalupa MichalBlatný Jaroslav7-11-89-22388
17.Pařenica VladimírJašek Milan-946-6-82389
18.Danko PetrChovanec Pavel79-7-6-1023810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chalupa Michal22Theodor Filip31
Pařenica Vladimír04Blatný Jaroslav22
Danko Petr22Jašek Milan13
Kolář Martin40Chovanec Pavel22
DOVZ: VDD - Danko Petr



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová BěláVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RopiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mitrovická 389, 724 00 Ostrava - Nová BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:37509:624nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Benesz Radomír
Ogrocki Tomáš
 
 
WO    0301
2.Unzeitig Daniel
Vidlička Radomír
 
 
Volný Marek
Przeczek Kamil
 
 
-67-61083211
3.Volný MarekWO    0312
4.Vidlička RadomírPrzeczek Kamil-8-9-7  0313
5.Balušek ZdeněkBenesz Radomír766  3023
6.Unzeitig DanielOgrocki Tomáš-9668 3133
7.Vidlička RadomírVolný Marek9-88-8-42334
8.Balušek ZdeněkPrzeczek Kamil-3-6-9  0335
9.Unzeitig DanielBenesz Radomír955  3045
10.Ogrocki TomášWO    0346
11.Balušek ZdeněkVolný Marek6710  3056
12.Unzeitig DanielPrzeczek Kamil63-1010 3166
13.Benesz RadomírWO    0367
14.Vidlička RadomírOgrocki Tomáš-8-891053277
15.Unzeitig DanielVolný Marek-4-95173287
16.Przeczek KamilWO    0388
17.Vidlička RadomírBenesz Radomír7-6-117103298
18.Balušek ZdeněkOgrocki Tomáš5-8-86-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vidlička Radomír22Volný Marek12
Balušek Zdeněk22Przeczek Kamil21
Unzeitig Daniel40Benesz Radomír03
   Ogrocki Tomáš12
WO05WO50
DOVZ: VDD - Balušek Zdeněk



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel PaskovVrchní
rozhodčí:
Mička Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brušperk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Místecká 381, Paskov 73921Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:37559:617TJ Sokol Brušperk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valenta Daniel
Michna Petr
 
 
Hudeczek Roman
Mrowetz Bruno
 
 
-8-10-9  0301
2.Vojtek Lukáš
Novák Michal
 
 
Kocián Petr
Pajak Wojciech
 
 
-97-8-7 1302
3.Valenta DanielHudeczek Roman-44-5-7 1303
4.Novák MichalKocián Petr4-987 3113
5.Michna PetrPajak Wojciech-4-9-2  0314
6.Vojtek LukášMrowetz Bruno668  3024
7.Novák MichalHudeczek Roman-5-8137-112325
8.Michna PetrKocián Petr-7-6-9  0326
9.Vojtek LukášPajak Wojciech-695-1043236
10.Valenta DanielMrowetz Bruno97-2-6-82337
11.Michna PetrHudeczek Roman-59-5-3 1338
12.Vojtek LukášKocián Petr96-87 3148
13.Valenta DanielPajak Wojciech-12-10171193258
14.Novák MichalMrowetz Bruno-61097 3168
15.Vojtek LukášHudeczek Roman-9-7-6  0369
16.Valenta DanielKocián Petr-13-7-9  03610
17.Novák MichalPajak Wojciech         
18.Michna PetrMrowetz Bruno         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Valenta Daniel13Hudeczek Roman40
Novák Michal21Kocián Petr22
Michna Petr03Pajak Wojciech12
Vojtek Lukáš31Mrowetz Bruno12
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Stolní tenis PstružíVrchní
rozhodčí:
Velička Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ TŽ Třinec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pstruží 104 , 73911 PstružíRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:33374:509TJ TŽ Třinec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Popelář Radim
Neubauer Valdemar
 
 
Jurga Filip ml.
Urbaniec Radim
 
 
-106-10-10 1301
2.
 
 
Lasota Laurent
Marosz Marian
 
 
WO    0302
3.Neubauer ValdemarUrbaniec Radim-4-8-6  0303
4.Jurga Filip ml.WO    0304
5.Zajíc JosefLasota Laurent-785-873214
6.Popelář RadimMarosz Marian7711  3024
7.Urbaniec RadimWO    0325
8.Zajíc JosefJurga Filip ml.-10-7-13  0326
9.Popelář RadimLasota Laurent-15-68-8 1327
10.Neubauer ValdemarMarosz Marian6-6107 3137
11.Zajíc JosefUrbaniec Radim-106-810-22338
12.Popelář RadimJurga Filip ml.87-2-5-62339
13.Neubauer ValdemarLasota Laurent-7-999-623310
14.Marosz Marian         
15.Popelář RadimUrbaniec Radim         
16.Neubauer ValdemarJurga Filip ml.         
17.Lasota Laurent         
18.Zajíc JosefMarosz Marian         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Neubauer Valdemar12Urbaniec Radim20
Zajíc Josef12Jurga Filip ml.20
Popelář Radim12Lasota Laurent21
   Marosz Marian02
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST KozloviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ TTC VendryněRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Kozlovice č.p.186Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:36514:599TJ TTC Vendryně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavliska Martin
Pustka Matouš
 
 
Drozd Aleš
Zavřel Ivo
 
 
38-20-12123210
2.Mohyla Jan
Pustka Mikuláš
 
 
Berbr Aleš
Berbr Marek
 
 
-7-8-8  0311
3.Pustka MikulášBerbr Aleš-6-7-4  0312
4.Mohyla JanDrozd Aleš-2-5-9  0313
5.Pustka MatoušBerbr Marek9109  3023
6.Pavliska MartinZavřel Ivo6-787 3133
7.Mohyla JanBerbr Aleš-8-9-5  0334
8.Pustka MatoušDrozd Aleš-712-12-10 1335
9.Pavliska MartinBerbr Marek10-98-5-52336
10.Pustka MikulášZavřel Ivo11-108-1073246
11.Pustka MatoušBerbr Aleš4-5-19-132347
12.Pavliska MartinDrozd Aleš10-688 3157
13.Pustka MikulášBerbr Marek-78-4-12 1358
14.Mohyla JanZavřel Ivo-5-4-5  0359
15.Pavliska MartinBerbr Aleš-7-10-8  03510
16.Pustka MikulášDrozd Aleš-88   11  
17.Mohyla JanBerbr Marek         
18.Pustka MatoušZavřel Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pustka Mikuláš12Berbr Aleš40
Mohyla Jan03Drozd Aleš21
Pustka Matouš12Berbr Marek21
Pavliska Martin22Zavřel Ivo12

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy