Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST DarkoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HrabůvkaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Darkovice, Společenská 11/6, 747 17 DarkoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:33582:607nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvojka Peter
Vavrečka Michal
 
 
Filípek Ondřej
Molin Vojtěch
 
 
8-810-983210
2.Mohelník Radek
Moravec Michal
 
 
Valošek Jakub
Chlad Petr
 
 
788  3020
3.Vavrečka MichalFilípek Ondřej-4-4-3  0321
4.Chvojka PeterChlad Petr-99-7-10 1322
5.Mohelník RadekValošek Jakub1293  3032
6.Moravec MichalMolin Vojtěch696  3042
7.Chvojka PeterFilípek Ondřej-10-7-8  0343
8.Mohelník RadekChlad Petr8-105-653253
9.Moravec MichalValošek Jakub9104  3063
10.Vavrečka MichalMolin Vojtěch-9-398-62364
11.Mohelník RadekFilípek Ondřej101012  3074
12.Moravec MichalChlad Petr-10-1-9  0375
13.Vavrečka MichalValošek Jakub-10-8-5  0376
14.Chvojka PeterMolin Vojtěch586  3086
15.Moravec MichalFilípek Ondřej-6-9-6  0387
16.Vavrečka MichalChlad Petr-911-6963297
17.Chvojka PeterValošek Jakub-5-9-9  0398
18.Mohelník RadekMolin Vojtěch-10-7-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vavrečka Michal13Filípek Ondřej31
Chvojka Peter13Chlad Petr22
Mohelník Radek31Valošek Jakub22
Moravec Michal22Molin Vojtěch22
Počet diváků: 2
DOVZ:VDD - Michal Moravec



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ostrava-Poruba BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RopiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:34680:640TTC Ostrava-Poruba B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář Martin
Kolář Martin ml.
 
 
Przeczek Kamil
Volný Marek
 
 
-67-9-5 1301
2.Danko Petr
Pařenica Vladimír
 
 
Benesz Radomír
Ogrocki Tomáš
 
 
56-51 3111
3.Kolář Martin ml.Volný Marek-9-10-9  0312
4.Pařenica VladimírPrzeczek Kamil-49-910-92313
5.Danko PetrOgrocki Tomáš532  3023
6.Kolář MartinBenesz Radomír9-87-753233
7.Chalupa MichalVolný Marek88-79 3143
8.Danko PetrPrzeczek Kamil-9-9-9  0344
9.Kolář MartinOgrocki Tomáš6-5108 3154
10.Kolář Martin ml.Benesz Radomír-8-88-9 1355
11.Danko PetrVolný Marek-8-13-11  0356
12.Kolář MartinPrzeczek Kamil97-99 3166
13.Kolář Martin ml.Ogrocki Tomáš6-8-78-92367
14.Chalupa MichalBenesz Radomír568  3077
15.Kolář MartinVolný Marek8-98-693287
16.Kolář Martin ml.Przeczek Kamil9-8-5-7 1388
17.Chalupa MichalOgrocki Tomáš9-66-1193298
18.Danko PetrBenesz Radomír276  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolář Martin ml.04Volný Marek22
Pařenica Vladimír01Przeczek Kamil31
Danko Petr22Ogrocki Tomáš13
Kolář Martin40Benesz Radomír13
Chalupa Michal30   
Počet diváků: 2
DOVZ:VDD - Danko Petr



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová BěláVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK - Svinov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mitrovická 389, 724 00 Ostrava - Nová BěláRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1025:36433:570SK - Svinov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Jašek Milan
Chovanec Pavel
 
 
WO    0301
2.Unzeitig Daniel
Vidlička Radomír
 
 
Blatný Jaroslav
Theodor Filip
 
 
-9-3-5  0302
3.Balušek ZdeněkJašek Milan95-88 3112
4.Theodor FilipWO    0313
5.Vidlička RadomírBlatný Jaroslav-88-58-92314
6.Unzeitig DanielChovanec Pavel4-6-7383224
7.Jašek MilanWO    0325
8.Vidlička RadomírTheodor Filip-74-5-6 1326
9.Unzeitig DanielBlatný Jaroslav4514  3036
10.Balušek ZdeněkChovanec Pavel1074  3046
11.Vidlička RadomírJašek Milan49-58 3156
12.Unzeitig DanielTheodor Filip12-11-8673266
13.Balušek ZdeněkBlatný Jaroslav-66-7-7 1367
14.Chovanec PavelWO    0368
15.Unzeitig DanielJašek Milan763  3078
16.Balušek ZdeněkTheodor Filip-11-6-10  0379
17.Blatný JaroslavWO    03710
18.Vidlička RadomírChovanec Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Balušek Zdeněk22Jašek Milan03
Vidlička Radomír12Theodor Filip21
Unzeitig Daniel40Blatný Jaroslav21
   Chovanec Pavel02
WO05WO50
DOVZ: VDD- Balušek Zdeněk



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel PaskovVrchní
rozhodčí:
Matýsek Aleš
HOSTUJÍCÍ:TJ TŽ Třinec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Místecká 381, Paskov 73921Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:05Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:19503:432Orel Paskov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojtek Lukáš
Poloch Roman
 
 
Urbaniec Radim
Jurga Filip ml.
 
 
-88-10-5 1301
2.Novák Michal
Neuwirth Jaroslav ml.
 
 
Lachowicz Jiří
Lasota Laurent
 
 
954  3011
3.Poloch RomanUrbaniec Radim-98102 3121
4.Novák MichalJurga Filip ml.-9-11-7  0322
5.Neuwirth Jaroslav ml.Lasota Laurent-611711 3132
6.Vojtek LukášLachowicz Jiří8812  3042
7.Novák MichalUrbaniec Radim77-7-543252
8.Neuwirth Jaroslav ml.Jurga Filip ml.64-10-583262
9.Vojtek LukášLasota Laurent475  3072
10.Poloch RomanLachowicz Jiří-10-9-10  0373
11.Neuwirth Jaroslav ml.Urbaniec Radim8-6-3-4 1374
12.Vojtek LukášJurga Filip ml.831  3084
13.Poloch RomanLasota Laurent-64127 3194
14.Novák MichalLachowicz Jiří694  30104
15.Vojtek LukášUrbaniec Radim         
16.Poloch RomanJurga Filip ml.         
17.Novák MichalLasota Laurent         
18.Neuwirth Jaroslav ml.Lachowicz Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Poloch Roman21Urbaniec Radim12
Novák Michal21Jurga Filip ml.12
Neuwirth Jaroslav ml.21Lasota Laurent03
Vojtek Lukáš30Lachowicz Jiří12
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Stolní tenis PstružíVrchní
rozhodčí:
Velička Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brušperk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pstruží 104 , 73911 PstružíRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:22596:541SK Stolní tenis Pstruží

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Opřálka Roman
Zajíc Josef
 
 
Hudeczek Roman
Hýl Jakub
 
 
679  3010
2.Babinec Zdeněk
Popelář Radim
 
 
Kocián Petr
Pajak Wojciech
 
 
78-1214 3120
3.Popelář RadimHudeczek Roman-4710-7-42321
4.Zajíc JosefKocián Petr-5-67-5 1322
5.Babinec ZdeněkPajak Wojciech-10-68793232
6.Opřálka RomanHýl Jakub986  3042
7.Zajíc JosefHudeczek Roman-13867 3152
8.Babinec ZdeněkKocián Petr103-8-1383262
9.Opřálka RomanPajak Wojciech7103  3072
10.Popelář RadimHýl Jakub75-8-11-92373
11.Babinec ZdeněkHudeczek Roman-11-6-7  0374
12.Opřálka RomanKocián Petr8-1098 3184
13.Popelář RadimPajak Wojciech77-7-8-92385
14.Zajíc JosefHýl Jakub868  3095
15.Opřálka RomanHudeczek Roman7117  30105
16.Popelář RadimKocián Petr         
17.Zajíc JosefPajak Wojciech         
18.Babinec ZdeněkHýl Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Popelář Radim03Hudeczek Roman22
Zajíc Josef21Kocián Petr12
Babinec Zdeněk21Pajak Wojciech12
Opřálka Roman40Hýl Jakub12
Počet diváků: 4

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy