Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ODRY BVrchní
rozhodčí:
Hendrych Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brušperk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Odry, ul. Kopečná č.p. 185, č.o. 19Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:18546:445TJ ODRY B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holemý Josef
Gajdičiar Ondřej
 
 
Kocián Petr
Hudeczek Roman
 
 
-77-11-11 1301
2.Hrachovec Jakub
Lakomý Roman
 
 
Koval Jakub
Mrowetz Bruno
 
 
6911  3011
3.Gajdičiar OndřejHudeczek Roman-5-99-9 1312
4.Lakomý RomanKocián Petr681  3022
5.Hrachovec JakubKoval Jakub447  3032
6.Holemý JosefMrowetz Bruno299  3042
7.Lakomý RomanHudeczek Roman987  3052
8.Hrachovec JakubKocián Petr9-124-5-62353
9.Holemý JosefKoval Jakub678  3063
10.Gajdičiar OndřejMrowetz Bruno6-655 3173
11.Hrachovec JakubHudeczek Roman255  3083
12.Holemý JosefKocián Petr-15-510-5 1384
13.Gajdičiar OndřejKoval Jakub628  3094
14.Lakomý RomanMrowetz Bruno-6-99-8 1395
15.Holemý JosefHudeczek Roman-8411-8632105
16.Gajdičiar OndřejKocián Petr-10-6-7  03  
17.Lakomý RomanKoval Jakub-8    01  
18.Hrachovec JakubMrowetz Bruno         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gajdičiar Ondřej21Hudeczek Roman13
Lakomý Roman21Kocián Petr21
Hrachovec Jakub21Koval Jakub03
Holemý Josef31Mrowetz Bruno12
Počet diváků: 5
žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HrabůvkaVrchní
rozhodčí:
Vavrečka Radomír ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ TŽ Třinec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Plavecká 5, Ostrava-Hrabůvka, 700 30Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:34541:584TJ TŽ Třinec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filípek Ondřej
Molin Vojtěch
 
 
Urbaniec Radim
Jurga Filip ml.
 
 
9128  3010
2.Chlad Petr
Valošek Jakub
 
 
Březina Tomáš
Lasota Laurent
 
 
-79-87-82311
3.Chlad PetrUrbaniec Radim-10-8-12  0312
4.Molin VojtěchJurga Filip ml.8-73-7-82313
5.Valošek JakubLasota Laurent-7-6-6  0314
6.Filípek OndřejBřezina Tomáš-139117 3124
7.Molin VojtěchUrbaniec Radim-3-9-8  0325
8.Valošek JakubJurga Filip ml.-10-92-6 1326
9.Filípek OndřejLasota Laurent825  3036
10.Chlad PetrBřezina Tomáš-6129-9-32337
11.Valošek JakubUrbaniec Radim-6-6-8  0338
12.Filípek OndřejJurga Filip ml.6-989 3148
13.Chlad PetrLasota Laurent-4-4-5  0349
14.Molin VojtěchBřezina Tomáš-9-65973259
15.Filípek OndřejUrbaniec Radim101210  3069
16.Chlad PetrJurga Filip ml.-4-11-11  03610
17.Molin VojtěchLasota Laurent-1-6   02  
18.Valošek JakubBřezina Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chlad Petr04Urbaniec Radim31
Molin Vojtěch12Jurga Filip ml.31
Valošek Jakub03Lasota Laurent21
Filípek Ondřej40Březina Tomáš12
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK - Svinov CVrchní
rozhodčí:
Turay Tomáš
HOSTUJÍCÍ:ST KozloviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ostrava Výstavište Černá louka 3235Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:640:30654:604SK - Svinov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jašek Milan
Lysek Tomáš
 
 
Pustka Matouš
Pavliska Martin
 
 
-659-4-52301
2.Blatný Jaroslav
Javůrek Martin
 
 
Pustka Mikuláš
Mohyla Jan
 
 
104-56 3111
3.Javůrek MartinPavliska Martin8-8-3-8 1312
4.Jašek MilanPustka Matouš-9-5816-92313
5.Lysek TomášMohyla Jan-69-10793223
6.Blatný JaroslavPustka Mikuláš-77-9863233
7.Jašek MilanPavliska Martin7-9-5693243
8.Lysek TomášPustka Matouš-3455 3153
9.Blatný JaroslavMohyla Jan-884-9-42354
10.Javůrek MartinPustka Mikuláš-8675 3164
11.Lysek TomášPavliska Martin8-5-7-5 1365
12.Blatný JaroslavPustka Matouš888  3075
13.Javůrek MartinMohyla Jan226  3085
14.Jašek MilanPustka Mikuláš-9-12105-92386
15.Blatný JaroslavPavliska Martin-589-383296
16.Javůrek MartinPustka Matouš51-103 31106
17.Jašek MilanMohyla Jan-125   11  
18.Chovanec PavelPustka Mikuláš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Javůrek Martin31Pavliska Martin22
Jašek Milan12Pustka Matouš13
Lysek Tomáš21Mohyla Jan12
Blatný Jaroslav31Pustka Mikuláš12
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RopiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ TTC VendryněRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ropice 95, 739 56Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:32397:466TJ TTC Vendryně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ogrocki Tomáš
Čellár Jaroslav
 
 
Berbr Aleš
Berbr Marek
 
 
-6-7-10  0301
2.Volný Marek
Przeczek Kamil
 
 
Drozd Aleš
Cieslar Marcin
 
 
9-9-89-62302
3.Przeczek KamilBerbr Aleš-95310 3112
4.Čellár JaroslavDrozd Aleš-7-6-8  0313
5.Ogrocki TomášCieslar Marcin-910-9-10 1314
6.Volný MarekBerbr Marek9-884 3124
7.Čellár JaroslavBerbr Aleš-99-6-3 1325
8.Ogrocki TomášDrozd Aleš13-8-2-4 1326
9.Volný MarekCieslar Marcin10-7-5-8 1327
10.Przeczek KamilBerbr Marek-65-61-82328
11.Ogrocki TomášBerbr Aleš-6-7-8  0329
12.Volný MarekDrozd Aleš-67-8-6 13210
13.Przeczek KamilCieslar Marcin         
14.Čellár JaroslavBerbr Marek         
15.Volný MarekBerbr Aleš         
16.Przeczek KamilDrozd Aleš         
17.Čellár JaroslavCieslar Marcin         
18.Ogrocki TomášBerbr Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Przeczek Kamil11Berbr Aleš21
Čellár Jaroslav02Drozd Aleš30
Ogrocki Tomáš03Cieslar Marcin20
Volný Marek12Berbr Marek11
Po dohodě obou mužstev byl vedením zápasu pověřen vedoucí domácích Przeczek Kamil.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST DarkoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ostrava-Poruba BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Darkovice, Společenská 11/6, 747 17 DarkoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:27616:573KST Darkovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Michal
Mohelník Radek
 
 
Chalupa Michal
Kolář Martin
 
 
86-94 3110
2.Jonáš Bartoloměj
Chvojka Peter
 
 
Horná Petra
Pařenica Vladimír
 
 
68-58 3120
3.Mohelník RadekKolář Martin-9-6-10  0321
4.Jonáš BartolomějChalupa Michal-78711 3131
5.Chvojka PeterPařenica Vladimír991  3041
6.Moravec MichalHorná Petra-95-86113251
7.Jonáš BartolomějKolář Martin-3-99-8 1352
8.Chvojka PeterChalupa Michal-5-886-32353
9.Moravec MichalPařenica Vladimír1288  3063
10.Mohelník RadekHorná Petra-7-8812-52364
11.Chvojka PeterKolář Martin-7-8-8  0365
12.Moravec MichalChalupa Michal999  3075
13.Mohelník RadekPařenica Vladimír-69-10743285
14.Jonáš BartolomějHorná Petra-76108 3195
15.Moravec MichalKolář Martin57-9-9-62396
16.Mohelník RadekChalupa Michal66-91 31106
17.Jonáš BartolomějPařenica Vladimír         
18.Chvojka PeterHorná Petra         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mohelník Radek22Kolář Martin40
Jonáš Bartoloměj21Chalupa Michal13
Chvojka Peter12Pařenica Vladimír03
Moravec Michal31Horná Petra12
DOVZ - VDD: Moravec Michal



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel PaskovVrchní
rozhodčí:
Mička Petr
HOSTUJÍCÍ:SK Stolní tenis PstružíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Místecká 381, Paskov 73921Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:31336:429SK Stolní tenis Pstruží

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růža Jiří ml.
Němčík Pavel
 
 
Popelář Radim
Babinec Zdeněk
 
 
-6-8510-52301
2.Vojtek Lukáš
Neuwirth Jaroslav ml.
 
 
Opřálka Roman
Zajíc Josef
 
 
6-6-48-112302
3.Němčík PavelOpřálka Roman-7-5-8  0303
4.Vojtek LukášBabinec Zdeněk-81108 3113
5.Neuwirth Jaroslav ml.Zajíc Josef-3-9-9  0314
6.Poloch RomanPopelář Radim-26-89-92315
7.Vojtek LukášOpřálka Roman-9-3-5  0316
8.Neuwirth Jaroslav ml.Babinec Zdeněk-69-8-6 1317
9.Poloch RomanZajíc Josef-86-7-8 1318
10.Němčík PavelPopelář Radim-8-9-4  0319
11.Neuwirth Jaroslav ml.Opřálka Roman8-5-2-6 13110
12.Poloch RomanBabinec Zdeněk-9    01  
13.Němčík PavelZajíc Josef         
14.Vojtek LukášPopelář Radim         
15.Poloch RomanOpřálka Roman         
16.Němčík PavelBabinec Zdeněk         
17.Vojtek LukášZajíc Josef         
18.Neuwirth Jaroslav ml.Popelář Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Němčík Pavel02Opřálka Roman30
Vojtek Lukáš11Babinec Zdeněk11
Neuwirth Jaroslav ml.03Zajíc Josef20
Poloch Roman02Popelář Radim20
Počet diváků: 10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy