Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ODRY BVrchní
rozhodčí:
Hendrych Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ TŽ Třinec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Odry, ul. Kopečná č.p. 185, č.o. 19, nad kuželnouRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:41629:692TJ TŽ Třinec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bača Jaroslav
Holemý Josef
 
 
Urbaniec Radim
Szotek David
 
 
93-911 3110
2.Hrachovec Jakub
Lakomý Roman
 
 
Lasota Laurent
Kliment Miroslav
 
 
-87-7-9 1311
3.Hrachovec JakubUrbaniec Radim-5-910493221
4.Lakomý RomanKliment Miroslav-5-7-7  0322
5.Bača JaroslavLasota Laurent-137-7883232
6.Holemý JosefSzotek David-5-9-9  0333
7.Lakomý RomanUrbaniec Radim-15-57-72334
8.Bača JaroslavKliment Miroslav-386-10-62335
9.Holemý JosefLasota Laurent-1095-783245
10.Hrachovec JakubSzotek David496  3055
11.Bača JaroslavUrbaniec Radim-4-10-9  0356
12.Holemý JosefKliment Miroslav8-10-61093266
13.Hrachovec JakubLasota Laurent9-4-51393276
14.Lakomý RomanSzotek David-610-8-6 1377
15.Holemý JosefUrbaniec Radim-99-95-72378
16.Hrachovec JakubKliment Miroslav8-6-5-9 1379
17.Lakomý RomanLasota Laurent-6-8-5  03710
18.Bača JaroslavSzotek David66   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrachovec Jakub31Urbaniec Radim31
Lakomý Roman04Kliment Miroslav31
Bača Jaroslav12Lasota Laurent13
Holemý Josef22Szotek David21
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HrabůvkaVrchní
rozhodčí:
Vavrečka Radomír ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brušperk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Plavecká 5, Ostrava-Hrabůvka, 700 30Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:21577:511TJ Sokol Hrabůvka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chlad Petr
Rak Jonáš
 
 
Kocián Petr
Hudeczek Roman
 
 
-14-886-52301
2.Filípek Ondřej
Molin Vojtěch
 
 
Koval Jakub
Vantuch Tomáš
 
 
8-78-8103211
3.Filípek OndřejHudeczek Roman475  3021
4.Molin VojtěchKocián Petr-58-15-92322
5.Chlad PetrKoval Jakub6108  3032
6.Rak JonášVantuch Tomáš1088  3042
7.Molin VojtěchHudeczek Roman-89-4-8 1343
8.Chlad PetrKocián Petr-210-5-8 1344
9.Rak JonášKoval Jakub546  3054
10.Filípek OndřejVantuch Tomáš11-923 3164
11.Chlad PetrHudeczek Roman-14-485123274
12.Rak JonášKocián Petr752  3084
13.Filípek OndřejKoval Jakub-12-99-8 1385
14.Valošek JakubVantuch Tomáš-8769 3195
15.Rak JonášHudeczek Roman1459  30105
16.Filípek OndřejKocián Petr79   20  
17.Valošek JakubKoval Jakub         
18.Chlad PetrVantuch Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Filípek Ondřej21Hudeczek Roman13
Molin Vojtěch02Kocián Petr21
Chlad Petr21Koval Jakub12
Rak Jonáš40Vantuch Tomáš03
Valošek Jakub10   
Počet diváků: 3
střídání domácí: Jakub Valošek místo Vojtěch Molin



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK - Svinov CVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ TTC VendryněRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ostrava Výstavište Černá louka 3235Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:37614:673TJ TTC Vendryně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oborný Dominik
Lysek Tomáš
 
 
Berbr Aleš
Berbr Marek
 
 
-6-7-5  0301
2.Blatný Jaroslav
Javůrek Martin
 
 
Drozd Aleš
Cieslar Marcin
 
 
7-8-6-2 1302
3.Oborný DominikBerbr Aleš-9-8-4  0303
4.Javůrek MartinDrozd Aleš712-55 3113
5.Lysek TomášCieslar Marcin-8-9-1  0314
6.Blatný JaroslavBerbr Marek959  3024
7.Javůrek MartinBerbr Aleš-5-11-7  0325
8.Lysek TomášDrozd Aleš-8787 3135
9.Blatný JaroslavCieslar Marcin15-99-6-52336
10.Oborný DominikBerbr MarekŽ989  3046
11.Lysek TomášBerbr Aleš-64-55-52347
12.Blatný JaroslavDrozd Aleš87-5-743257
13.Oborný DominikCieslar Marcin-3-9-12  0358
14.Javůrek MartinBerbr Marek812-129 3168
15.Blatný JaroslavBerbr Aleš109-48 3178
16.Oborný DominikDrozd Aleš8-57-9-92379
17.Javůrek MartinCieslar Marcin109-79 3189
18.Lysek TomášBerbr Marek5-9-3-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Oborný Dominik13Berbr Aleš31
Javůrek Martin31Drozd Aleš13
Lysek Tomáš13Cieslar Marcin31
Blatný Jaroslav31Berbr Marek13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RopiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST KozloviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ropice 95, 739 56Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:32677:653TJ Sokol Ropice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Przeczek Kamil
Volný Marek
 
 
Pavliska Martin
Pustka Matouš
 
 
5-108-763210
2.Ogrocki Tomáš
Literáková Taťána
 
 
Mohyla Petr
Pustka Mikuláš
 
 
-6-55993220
3.Przeczek KamilPavliska Martin9107  3030
4.Ogrocki TomášPustka Matouš-5-6-5  0331
5.Literáková TaťánaMohyla Jan-89-9-8 1332
6.Volný MarekPustka Mikuláš987  3042
7.Ogrocki TomášPavliska Martin8-1077 3152
8.Literáková TaťánaPustka Matouš-4-7-4  0353
9.Volný MarekMohyla Jan-71157 3163
10.Przeczek KamilPustka Mikuláš-89812 3173
11.Literáková TaťánaPavliska Martin-11-8810-82374
12.Volný MarekPustka Matouš-81-6-1 1375
13.Przeczek KamilMohyla Jan-987-7-72376
14.Ogrocki TomášPustka Mikuláš6612  3086
15.Volný MarekPavliska Martin-24-37-82387
16.Przeczek KamilPustka Matouš924  3097
17.Ogrocki TomášMohyla Jan77-9-11-92398
18.Literáková TaťánaPustka Mikuláš513-74 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Przeczek Kamil31Pavliska Martin22
Ogrocki Tomáš22Pustka Matouš31
Literáková Taťána13Mohyla Jan31
Volný Marek22Pustka Mikuláš04
Po dohodě obou družstev byl vedením zápasu pověřen vedoucí domácích Przeczek Kamil.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST DarkoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová BěláRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Darkovice, Společenská 11/6, 747 17 DarkoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:35505:565TJ Sokol Nová Bělá

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Michal
Mohelník Radek
 
 
Holaň Petr
Vidlička Radomír
 
 
1014  3010
2.Jonáš Bartoloměj
Chvojka Peter
 
 
Unzeitig Daniel
Balušek Zdeněk
 
 
-6-9-11  0311
3.Vavrečka MichalUnzeitig Daniel-7-6-9  0312
4.Mohelník RadekHolaň Petr-4-9-8  0313
5.Chvojka PeterBalušek Zdeněk-4-891093223
6.Moravec MichalVidlička Radomír1093  3033
7.Mohelník RadekUnzeitig Daniel-78-7-3 1334
8.Chvojka PeterHolaň Petr-7-9-8  0335
9.Moravec MichalBalušek Zdeněk95-37 3145
10.Vavrečka MichalVidlička Radomír9-2-412-52346
11.Chvojka PeterUnzeitig Daniel-6-97-6 1347
12.Moravec MichalHolaň Petr-96-81163257
13.Vavrečka MichalBalušek Zdeněk-9-107-9 1358
14.Mohelník RadekVidlička Radomír798  3068
15.Moravec MichalUnzeitig Daniel-10-6-9  0369
16.Vavrečka MichalHolaň Petr-5-6-6  03610
17.Mohelník RadekBalušek Zdeněk         
18.Chvojka PeterVidlička Radomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vavrečka Michal04Unzeitig Daniel40
Mohelník Radek12Holaň Petr31
Chvojka Peter12Balušek Zdeněk12
Moravec Michal31Vidlička Radomír12
DOVZ - VDD: Moravec Michal

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy