Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK - Svinov DVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Stolní tenis Pstruží BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ostrava Výstavište Černá louka 3235Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:15503:396SK - Svinov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Turay Tomáš
Milkov Tomáš
 
 
Neubauer Valdemar
Ivánek Svatomír
 
 
6-62-963210
2.Chovanec Pavel
Zapletal František
 
 
Spiel Petr
Velička Martin
 
 
864  3020
3.Milkov TomášNeubauer Valdemar-8-157-6 1321
4.Chovanec PavelIvánek Svatomír-12-175883231
5.Turay TomášSpiel Petr-8971 3141
6.Zapletal FrantišekVelička Martin1284  3051
7.Chovanec PavelNeubauer Valdemar5910  3061
8.Turay TomášIvánek Svatomír37-5-7-92362
9.Zapletal FrantišekSpiel Petr68-87 3172
10.Oborný DominikVelička Martin489  3082
11.Turay TomášNeubauer Valdemar657  3092
12.Zapletal FrantišekIvánek Svatomír-11-8-7  0393
13.Oborný DominikSpiel Petr746  30103
14.Chovanec PavelVelička Martin         
15.Zapletal FrantišekNeubauer Valdemar         
16.Oborný DominikIvánek Svatomír         
17.Chovanec PavelSpiel Petr         
18.Turay TomášVelička Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Milkov Tomáš01Neubauer Valdemar12
Chovanec Pavel20Ivánek Svatomír21
Turay Tomáš21Spiel Petr03
Zapletal František21Velička Martin02
Oborný Dominik20   
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Ropice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST NOVÝ JIČÍN CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ropice 95, 739 56Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:30634:619nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benesz Radomír
Krucina Vojtěch
 
 
Havrlant Jaromír
Kratochvíl Roman
 
 
-28-10-8 1301
2.Literáková Taťána
Ogrocki Tomáš
 
 
Kelnar Miroslav
Beier David
 
 
6710  3011
3.Literáková TaťánaHavrlant Jaromír8-78-7-82312
4.Benesz RadomírBeier David975  3022
5.Krucina VojtěchKratochvíl Roman-7-5-9  0323
6.Ogrocki TomášKelnar Miroslav775  3033
7.Benesz RadomírHavrlant Jaromír-79-8-9 1334
8.Krucina VojtěchBeier David5913  3044
9.Ogrocki TomášKratochvíl Roman5-5-6-1 1345
10.Literáková TaťánaKelnar Miroslav-96-88-92346
11.Krucina VojtěchHavrlant Jaromír15-8-5-9 1347
12.Ogrocki TomášBeier David7-7615 3157
13.Literáková TaťánaKratochvíl Roman798  3067
14.Benesz RadomírKelnar Miroslav7-684 3177
15.Ogrocki TomášHavrlant Jaromír-10-10-10  0378
16.Literáková TaťánaBeier David869  3088
17.Benesz RadomírKratochvíl Roman-7-610-9 1389
18.Krucina VojtěchKelnar Miroslav-75910 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Literáková Taťána22Havrlant Jaromír40
Benesz Radomír22Beier David04
Krucina Vojtěch22Kratochvíl Roman31
Ogrocki Tomáš22Kelnar Miroslav13
Po dohodě obou mužstev byl vedením zápasu pověřen Ogrocki Tomáš.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Frenštát pod Radhoštěm BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SSK Komorní LhotkaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Křižíkova 1258, 744 01 Frenštát p. R.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:34594:599nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mezera Ondřej
Martiňák Vojtěch
 
 
Branny Daniel
Chylek Rostislav
 
 
6119  3010
2.Lorenc Martin
Hüttl Adolf
 
 
Galuszka Weronika
Přibyl Jan
 
 
769  3020
3.Martiňák VojtěchPřibyl Jan9-7-10-6 1321
4.Lorenc MartinGaluszka Weronika-8-8-7  0322
5.Hüttl AdolfBranny Daniel12-11-8-12 1323
6.Mezera OndřejChylek Rostislav478  3033
7.Lorenc MartinPřibyl Jan-9-6-7  0334
8.Hüttl AdolfGaluszka Weronika8-9-8753244
9.Mezera OndřejBranny Daniel-744-4-32345
10.Martiňák VojtěchChylek Rostislav-5-5-7  0346
11.Hüttl AdolfPřibyl Jan-3-3-5  0347
12.Mezera OndřejGaluszka Weronika5106  3057
13.Martiňák VojtěchBranny Daniel-81-5883267
14.Lorenc MartinChylek Rostislav-911-118103277
15.Mezera OndřejPřibyl Jan-3-9-7  0378
16.Martiňák VojtěchGaluszka Weronika-8-7-8  0379
17.Lorenc MartinBranny Daniel3106  3089
18.Hüttl AdolfChylek Rostislav5-1036 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Martiňák Vojtěch13Přibyl Jan40
Lorenc Martin22Galuszka Weronika22
Hüttl Adolf22Branny Daniel22
Mezera Ondřej22Chylek Rostislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Český Těšín BVrchní
rozhodčí:
Kurek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ MSV StudénkaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična sšhop, Frýdeká 37, Český Těšín, 73701Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:9437:323TJ Slavoj Český Těšín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skácelík Richard
Lupinski Milan
 
 
Žigmund Daniel
Vavřík Lukáš
 
 
765  3010
2.Zíka Tadeáš
Jokiel Patrik
 
 
Vojtěšek Martin
Hrstka David
 
 
7-9-108-132311
3.Skácelík RichardVojtěšek Martin79-106 3121
4.Zíka TadeášHrstka David108-97 3131
5.Jokiel PatrikŽigmund Daniel873  3041
6.Lupinski MilanVavřík Lukáš537  3051
7.Zíka TadeášVojtěšek Martin7-985 3161
8.Jokiel PatrikHrstka David-987-953271
9.Lupinski MilanŽigmund Daniel785  3081
10.Skácelík RichardVavřík Lukáš956  3091
11.Jokiel PatrikVojtěšek Martin78-510 31101
12.Lupinski MilanHrstka David         
13.Skácelík RichardŽigmund Daniel         
14.Zíka TadeášVavřík Lukáš         
15.Lupinski MilanVojtěšek Martin         
16.Skácelík RichardHrstka David         
17.Zíka Tadeᚎigmund Daniel         
18.Jokiel PatrikVavřík Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skácelík Richard20Vojtěšek Martin03
Zíka Tadeáš20Hrstka David02
Jokiel Patrik30Žigmund Daniel02
Lupinski Milan20Vavřík Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brušperk CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PříborRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krmelínská 347, Brušperk 739 44Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:29596:577TJ Sokol Brušperk C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janečka Martin
Humplík David
 
 
Krček Kamil
Pavlištík Břetislav
 
 
-7-5-8  0301
2.Neuwirth Jaroslav
Mrowetz Bruno
 
 
Poruba Jiří
Velička Lukáš
 
 
949  3011
3.Mrowetz BrunoPoruba Jiří-106911 3121
4.Janečka MartinKrček Kamil-7-10-12  0322
5.Humplík DavidVelička Lukáš-6-6-9  0323
6.Neuwirth JaroslavPavlištík Břetislav879  3033
7.Janečka MartinPoruba Jiří93-9-6103243
8.Humplík DavidKrček Kamil6-6-3-5 1344
9.Neuwirth JaroslavVelička Lukáš-9659 3154
10.Mrowetz BrunoPavlištík Břetislav98-10-573264
11.Humplík DavidPoruba Jiří9-1388 3174
12.Neuwirth JaroslavKrček Kamil611-105 3184
13.Mrowetz BrunoVelička Lukáš-9-10-9  0385
14.Janečka MartinPavlištík Břetislav-89-4-4 1386
15.Neuwirth JaroslavPoruba Jiří355  3096
16.Mrowetz BrunoKrček Kamil-12-510-10 1397
17.Janečka MartinVelička Lukáš937  30107
18.Humplík DavidPavlištík Břetislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mrowetz Bruno22Poruba Jiří04
Janečka Martin22Krček Kamil31
Humplík David12Velička Lukáš22
Neuwirth Jaroslav40Pavlištík Břetislav12
Počet diváků: 2
DOVZ VDD Jaroslav Neuwirth

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy