Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol DěhylovVrchní
rozhodčí:
Harvánková Dana
HOSTUJÍCÍ:TTC HaťRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Děhylov, Výstavní 11, Děhylov, 747 94Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2020 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:36620:626nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Synek Petr
Segetová Patricie
 
 
Smetka Pavel
Vůjtek Ivo
 
 
-7767 3110
2.Synková Kristýna
Straková Bára
 
 
Libscher Petr
Plaček Tomáš
 
 
-5-988-52311
3.Synková KristýnaLibscher Petr-8-77-9 1312
4.Koblovská DominikaSmetka Pavel-62-4-4 1313
5.Synek PetrVůjtek Ivo3-834 3123
6.Segetová PatriciePlaček Tomáš-8-7-1  0324
7.Koblovská DominikaLibscher Petr-9-8-9  0325
8.Synek PetrSmetka Pavel-7911-7-52326
9.Segetová PatricieVůjtek Ivo69-610 3136
10.Synková KristýnaPlaček Tomáš679  3046
11.Synek PetrLibscher Petr-9-8-2  0347
12.Segetová PatricieSmetka Pavel892  3057
13.Synková KristýnaVůjtek Ivo-57-2-8 1358
14.Koblovská DominikaPlaček Tomáš-8979 3168
15.Segetová PatricieLibscher Petr8-98-953278
16.Synková KristýnaSmetka Pavel75-44 3188
17.Koblovská DominikaVůjtek Ivo-6-9-8  0389
18.Synek PetrPlaček Tomáš74-9-893299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Synková Kristýna22Libscher Petr31
Koblovská Dominika13Smetka Pavel22
Synek Petr22Vůjtek Ivo22
Segetová Patricie31Plaček Tomáš13
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KLUBsten KarvináRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Opletalova 1293/8c, Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:14448:360SKST Baník Havířov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slaný Vojtěch
Baroš Antonín
 
 
Motyková Martina
Szotek David
 
 
722  3010
2.Slaný Martin
Janošec Jakub
 
 
Čížek Aleš
Trávníček Jakub
 
 
-1886-4-62311
3.Janošec JakubTrávníček Jakub-9-9-13  0312
4.Slaný MartinČížek Aleš5910  3022
5.Slaný VojtěchSzotek David585  3032
6.Baroš AntonínMotyková Martina436  3042
7.Slaný MartinTrávníček Jakub697  3052
8.Slaný VojtěchČížek Aleš665  3062
9.Baroš AntonínSzotek David657  3072
10.Janošec JakubMotyková Martina-9310-663282
11.Slaný VojtěchTrávníček Jakub-0-0-0  0383
12.Baroš AntonínČížek Aleš878  3093
13.Janošec JakubSzotek David-8-4-8  0394
14.Slaný MartinMotyková Martina365  30104
15.Baroš AntonínTrávníček Jakub464  30  
16.Janošec JakubČížek Aleš         
17.Slaný MartinSzotek David         
18.Slaný VojtěchMotyková Martina         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janošec Jakub12Trávníček Jakub21
Slaný Martin30Čížek Aleš03
Slaný Vojtěch21Szotek David12
Baroš Antonín30Motyková Martina03
Počet diváků: 5
Slaný ukončil utkání v 9:50 a nastoupil do jiného utkání v 10:00.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Karviná-Lázně Darkov, z.s.Vrchní
rozhodčí:
Bednářová Helena
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karviná - Ráj, Prameny 838/10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:109:30271:406TTC Siko Orlová D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednář Otakar
Bednářová Bronislava
 
 
Sikora Ladislav
Cabák Josef
 
 
-6-88-4 1301
2.Bajtek Pavel
Janovský Aleš
 
 
Branný Tomáš
Musil Milan
 
 
-4-879-42302
3.Bednář OtakarSikora Ladislav8-76-3-22303
4.Bajtek PavelCabák Josef118-8-5-42304
5.Janovský AlešBranný Tomáš-7-4-5  0305
6.Chlán VladimírMusil Milan-8-5-3  0306
7.Bajtek PavelSikora Ladislav-6-7-9  0307
8.Janovský AlešCabák Josef7-5-10-8 1308
9.Chlán VladimírBranný Tomáš-3-6-3  0309
10.Bednář OtakarMusil Milan-4-511-7 13010
11.Janovský AlešSikora Ladislav         
12.Chlán VladimírCabák Josef         
13.Bednář OtakarBranný Tomáš         
14.Bajtek PavelMusil Milan         
15.Chlán VladimírSikora Ladislav         
16.Bednář OtakarCabák Josef         
17.Bajtek PavelBranný Tomáš         
18.Janovský AlešMusil Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bednář Otakar02Sikora Ladislav20
Bajtek Pavel02Cabák Josef20
Janovský Aleš02Branný Tomáš20
Chlán Vladimír02Musil Milan20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bolatice BVrchní
rozhodčí:
Musiol Kamil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RadvaniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bolatice,ul.Slunečná 9Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:27643:571TTC Bolatice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strak Martin
Schimetzek Tomáš
 
 
Merta Tomáš
Pastrňák Jan
 
 
-12-9-11  0301
2.Laburda František
Maier Zbyněk
 
 
Pavlínek Zdeněk
Topinka Bohumír
 
 
778  3011
3.Maier ZbyněkPavlínek Zdeněk-88-7-7 1312
4.Strak MartinMerta Tomáš7-5-9-8 1313
5.Vavřínek HubertPastrňák Jan-6758 3123
6.Laburda FrantišekTopinka Bohumír5103  3033
7.Strak MartinPavlínek Zdeněk-877-4-62334
8.Vavřínek HubertMerta Tomáš6-7-63-82335
9.Laburda FrantišekPastrňák Jan993  3045
10.Maier ZbyněkTopinka Bohumír1059  3055
11.Vavřínek HubertPavlínek Zdeněk489  3065
12.Laburda FrantišekMerta Tomáš479  3075
13.Maier ZbyněkPastrňák Jan-1147-6-72376
14.Strak MartinTopinka Bohumír6-946 3186
15.Laburda FrantišekPavlínek Zdeněk9810  3096
16.Maier ZbyněkMerta Tomáš7-8-9-11 1397
17.Strak MartinPastrňák Jan-6-9-10  0398
18.Vavřínek HubertTopinka Bohumír78-44 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Maier Zbyněk13Pavlínek Zdeněk22
Strak Martin13Merta Tomáš31
Vavřínek Hubert31Pastrňák Jan22
Laburda František40Topinka Bohumír04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy sk. B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavia Orlová BVrchní
rozhodčí:
Kleprlík Kamil
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Karla Dvořáčka 1230, Orlová-Lutyně 73514Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:106:32261:415TJ Ostrava KST F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Hýl Jakub
Vitásek Daniel
 
 
-0-0-0  0301
2.Zářický Petr
Kupec Ladislav
 
 
Slavík Lukáš
Kindl Tomáš
 
 
-610-91173211
3.Kupec LadislavSlavík Lukáš-8-7-7  0312
4.Zářický PetrVitásek Daniel-8-8-6  0313
5.Škerko MilanKindl Tomáš-88-7-10 1314
6.Hýl Jakub-0-0-0  0315
7.Zářický PetrSlavík Lukáš-7-7-8  0316
8.Škerko MilanVitásek Daniel-9-986-102317
9.Kindl Tomáš-0-0-0  0318
10.Kupec LadislavHýl Jakub-9-20-6  0319
11.Škerko MilanSlavík Lukáš-8-9-6  03110
12.Vitásek Daniel         
13.Kupec LadislavKindl Tomáš         
14.Zářický PetrHýl Jakub         
15.Slavík Lukáš         
16.Kupec LadislavVitásek Daniel         
17.Zářický PetrKindl Tomáš         
18.Škerko MilanHýl Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kupec Ladislav02Slavík Lukáš30
Zářický Petr02Vitásek Daniel20
Škerko Milan03Kindl Tomáš20
02Hýl Jakub20

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy