Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dolní TřebonínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Senior Club Český Krumlov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Restaurace pod Kaštanem, MojnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 09:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:10 TJ Dolní Třebonín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cipín Vladimír
Soukup Pavel
 
 
Štrob Otto
Socha František st.
 
 
     3010
2.Rytíř Jiří
Šítal Roman
 
 
Socha František ml.
Ondra Tomáš
 
 
     3020
3.Soukup PavelŠtrob Otto     3030
4.Rytíř JiříSocha František st.     3240
5.Šítal RomanSocha František ml.     3050
6.Cipín VladimírOndra Tomáš     3060
7.Rytíř JiříŠtrob Otto     3170
8.Šítal RomanSocha František st.     3080
9.Cipín VladimírSocha František ml.     3190
10.Soukup PavelOndra Tomáš     30100
11.Šítal RomanŠtrob Otto     30110
12.Cipín VladimírSocha František st.     30120
13.Soukup PavelSocha František ml.     30130
14.Rytíř JiříOndra Tomáš     31140
15.Cipín VladimírŠtrob Otto     13141
16.Soukup PavelSocha František st.     31151
17.Rytíř JiříSocha František ml.     31161
18.Šítal RomanOndra Tomáš     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Soukup Pavel40Štrob Otto13
Rytíř Jiří40Socha František st.04
Šítal Roman40Socha František ml.04
Cipín Vladimír31Ondra Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Senior Club Český Krumlov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK HolubovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Plešivec Č.KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 09:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:6 Senior Club Český Krumlov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příchovský Karel
Grubmüller Václav
 
 
Vítek Viliam
Šváb Miroslav st.
 
 
     3010
2.Neřold Luboš
Salon Jan
 
 
PROCHÁZKA PETR
Sobol Daniel
 
 
     3020
3.Příchovský KarelVítek Viliam     3030
4.Grubmüller VáclavŠváb Miroslav st.     3040
5.Neřold LubošPROCHÁZKA PETR     3050
6.Salon JanSobol Daniel     1351
7.Grubmüller VáclavVítek Viliam     3061
8.Neřold LubošŠváb Miroslav st.     3071
9.Salon JanPROCHÁZKA PETR     3081
10.Příchovský KarelSobol Daniel     3091
11.Neřold LubošVítek Viliam     30101
12.Salon JanŠváb Miroslav st.     30111
13.Příchovský KarelPROCHÁZKA PETR     30121
14.Grubmüller VáclavSobol Daniel     23122
15.Salon JanVítek Viliam     30132
16.Příchovský KarelŠváb Miroslav st.     30142
17.Grubmüller VáclavPROCHÁZKA PETR     30152
18.Neřold LubošSobol Daniel     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Příchovský Karel40Vítek Viliam04
Grubmüller Václav31Šváb Miroslav st.04
Neřold Luboš40PROCHÁZKA PETR04
Salon Jan31Sobol Daniel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol SoběnovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OST Velešín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD SoběnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 09:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:16 TJ Sokol Soběnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimon František
Rybár Pavel ml.
 
 
Krauskopf Pavel
Rychlý Pavel
 
 
     3010
2.Rybár Michal
Rybár Pavel
 
 
Rolník Martin
Bendl Zbyněk
 
 
     3020
3.Rybár MichalKrauskopf Pavel     0321
4.Rybár PavelRychlý Pavel     3231
5.Rybár Pavel ml.Rolník Martin     3041
6.Šimon FrantišekBendl Zbyněk     3051
7.Rybár PavelKrauskopf Pavel     3161
8.Rybár Pavel ml.Rychlý Pavel     1362
9.Šimon FrantišekRolník Martin     3072
10.Rybár MichalBendl Zbyněk     3182
11.Rybár Pavel ml.Krauskopf Pavel     3292
12.Šimon FrantišekRychlý Pavel     30102
13.Rybár MichalRolník Martin     30112
14.Rybár PavelBendl Zbyněk     30122
15.Šimon FrantišekKrauskopf Pavel     30132
16.Rybár MichalRychlý Pavel     23133
17.Rybár PavelRolník Martin     30143
18.Rybár Pavel ml.Bendl Zbyněk     31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rybár Michal22Krauskopf Pavel13
Rybár Pavel40Rychlý Pavel22
Rybár Pavel ml.31Rolník Martin04
Šimon František40Bendl Zbyněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OST Velešín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Benešov nad ČernouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala JihostrojRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 09:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:29 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blaženec Dušan
Javořík Miroslav
 
 

 
 
WO    3010
2.Peterka Vilém
Borovský Matyáš
 
 
Sviták Josef
Kodym František
 
 
     1311
3.Javořík MiroslavWO    3021
4.Peterka VilémSviták Josef     0322
5.Blaženec DušanKodym František     3032
6.Borovský MatyášTichý Václav     0333
7.Peterka VilémWO    3043
8.Blaženec DušanSviták Josef     3053
9.Borovský MatyášKodym František     0354
10.Javořík MiroslavTichý Václav     3264
11.Blaženec DušanWO    3074
12.Borovský MatyášSviták Josef     0375
13.Javořík MiroslavKodym František     1376
14.Peterka VilémTichý Václav     2377
15.Borovský MatyášWO    3087
16.Javořík MiroslavSviták Josef     0388
17.Peterka VilémKodym František     2389
18.Blaženec DušanTichý Václav     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Javořík Miroslav12Sviták Josef31
Peterka Vilém03Kodym František31
Blaženec Dušan30Tichý Václav22
Borovský Matyáš03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Kaplice DVrchní
rozhodčí:
Jiskra Ferdinand
HOSTUJÍCÍ:KST Vltavan LoučoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bělidlo 114, Kaplice, Herna ST v areálu TJ Spartak KapliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:26 TJ Spartak Kaplice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sláma Luboš
Mácha Karel
 
 
Jaroš Pavel
Vach René
 
 
     3210
2.Wolowiec Jaroslav
Kratochvílová Mirka
 
 
Čáp Josef
Dibitanzl František
 
 
     3020
3.Sláma LubošJaroš Pavel     2321
4.Kratochvílová MirkaVach René     1322
5.Wolowiec JaroslavDibitanzl František     3132
6.Mašek JosefČáp Josef     3042
7.Kratochvílová MirkaJaroš Pavel     3252
8.Wolowiec JaroslavVach René     3162
9.Mašek JosefDibitanzl František     2363
10.Sláma LubošČáp Josef     3073
11.Wolowiec JaroslavJaroš Pavel     0374
12.Mašek JosefVach René     3284
13.Sláma LubošDibitanzl František     3094
14.Kratochvílová MirkaČáp Josef     30104
15.Mašek JosefJaroš Pavel     03105
16.Sláma LubošVach René     30115
17.Kratochvílová MirkaDibitanzl František     23116
18.Wolowiec JaroslavČáp Josef     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sláma Luboš31Jaroš Pavel31
Kratochvílová Mirka22Vach René13
Wolowiec Jaroslav31Dibitanzl František22
Mašek Josef22Čáp Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Český KrumlovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Kaplice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ VětřníRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 09:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:45 TJ Spartak Kaplice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lepeška Antonín
Kočan Jan
 
 
Hembera Vladimír
Jakeš Jan
 
 
     1301
2.Sitta Richard
Andrle Václav
 
 
Skypala Jan
Michalisko David
 
 
     0302
3.Lepeška AntonínHembera Vladimír     2303
4.Kočan JanJakeš Jan     2304
5.Sitta RichardSkypala Jan     0305
6.Andrle VáclavMichalisko David     3115
7.Kočan JanHembera Vladimír     1316
8.Sitta RichardJakeš Jan     0317
9.Andrle VáclavSkypala Jan     0318
10.Lepeška AntonínMichalisko David     3128
11.Sitta RichardHembera Vladimír     3238
12.Andrle VáclavJakeš Jan     2339
13.Lepeška AntonínSkypala Jan     23310
14.Kočan JanMichalisko David     31410
15.Andrle VáclavHembera Vladimír     31510
16.Lepeška AntonínJakeš Jan     13511
17.Kočan JanSkypala Jan     03512
18.Sitta RichardMichalisko David     13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lepeška Antonín13Hembera Vladimír22
Kočan Jan13Jakeš Jan40
Sitta Richard13Skypala Jan40
Andrle Václav22Michalisko David13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Hraničář MalontyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křemže - Holubov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ MalontyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2020 09:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:11 Hraničář Malonty

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Pavel
Chadim David
 
 
Richter Milan
Jiráň Jiří
 
 
     3010
2.Pešel Jan
Matuš Jaroslav
 
 
Chaloupka Pavel
Vondrák Zdeněk st.
 
 
     3220
3.Matuš JaroslavRichter Milan     3030
4.Chadim DavidJiráň Jiří     3040
5.Beran PavelChaloupka Pavel     3250
6.Pešel JanVondrák Zdeněk st.     3160
7.Chadim DavidRichter Milan     3070
8.Beran PavelJiráň Jiří     3080
9.Pešel JanChaloupka Pavel     3290
10.Matuš JaroslavVondrák Zdeněk st.     30100
11.Beran PavelRichter Milan     30110
12.Pešel JanJiráň Jiří     30120
13.Matuš JaroslavChaloupka Pavel     32130
14.Chadim DavidVondrák Zdeněk st.     30140
15.Pešel JanRichter Milan     32150
16.Matuš JaroslavJiráň Jiří     30160
17.Chadim DavidChaloupka Pavel     30170
18.Beran PavelVondrák Zdeněk st.     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matuš Jaroslav40Richter Milan04
Chadim David40Jiráň Jiří04
Beran Pavel40Chaloupka Pavel04
Pešel Jan40Vondrák Zdeněk st.04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy