Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křemže - Holubov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dolní TřebonínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KrasetinRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1515:47 TJ Dolní Třebonín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondrák Zdeněk st.
Richter Milan
 
 
Šítal Roman
Bicek Kryštof
 
 
     0301
2.Mandát Jiří
Chaloupka Pavel
 
 
Soukup Pavel
Cipín Vladimír
 
 
     0302
3.Richter MilanŠítal Roman     0303
4.Chaloupka PavelBicek Kryštof     0304
5.Mandát JiříSoukup Pavel     2305
6.Vondrák Zdeněk st.Cipín Vladimír     0306
7.Chaloupka PavelŠítal Roman     0307
8.Mandát JiříBicek Kryštof     3017
9.Vondrák Zdeněk st.Soukup Pavel     0318
10.Richter MilanCipín Vladimír     0319
11.Mandát JiříŠítal Roman     23110
12.Vondrák Zdeněk st.Bicek KryštofWO    03111
13.Richter MilanSoukup Pavel     13112
14.Chaloupka PavelCipín Vladimír     32212
15.Vondrák Zdeněk st.Šítal RomanWO    03213
16.Richter MilanBicek Kryštof     03214
17.Chaloupka PavelSoukup Pavel     13215
18.Mandát JiříCipín Vladimír     30315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Richter Milan04Šítal Roman30
Chaloupka Pavel13Bicek Kryštof21
Mandát Jiří22Soukup Pavel40
Vondrák Zdeněk st.02Cipín Vladimír22
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Hraničář MalontyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Český KrumlovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ MalontyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:19 Hraničář Malonty

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Pavel
Chadim David
 
 
Lepeška Antonín
Kočan Jan
 
 
     3010
2.Pešel Jan
Matuš Jaroslav
 
 
Andrle Václav
Slovák Marek
 
 
     3020
3.Matuš JaroslavLepeška Antonín     2321
4.Chadim DavidKočan Jan     3031
5.Beran PavelAndrle Václav     3141
6.Pešel JanSlovák Marek     3051
7.Chadim DavidLepeška Antonín     3161
8.Beran PavelKočan Jan     3071
9.Pešel JanAndrle Václav     0372
10.Matuš JaroslavSlovák Marek     3082
11.Beran PavelLepeška Antonín     1383
12.Pešel JanKočan Jan     3293
13.Matuš JaroslavAndrle Václav     0394
14.Chadim DavidSlovák Marek     31104
15.Pešel JanLepeška Antonín     31114
16.Matuš JaroslavKočan Jan     31124
17.Chadim DavidAndrle Václav     30134
18.Beran PavelSlovák Marek     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matuš Jaroslav22Lepeška Antonín22
Chadim David40Kočan Jan04
Beran Pavel31Andrle Václav22
Pešel Jan31Slovák Marek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Kaplice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Vltavan LoučoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bělidlo 114, Kaplice, Herna ST v areálu TJ Spartak KapliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:45 KST Vltavan Loučovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakeš Jan
Hembera Vladimír
 
 
Jaroš Pavel
Vach René
 
 
     0301
2.Skypala Jan
Neckář Ladislav
 
 
Dibitanzl František
Schánělec Milan
 
 
     2302
3.Hembera VladimírJaroš Pavel     0303
4.Jakeš JanVach René     0304
5.Skypala JanDibitanzl František     3014
6.Neckář LadislavSchánělec Milan     3224
7.Jakeš JanJaroš Pavel     3134
8.Skypala JanVach René     3244
9.Neckář LadislavDibitanzl František     0345
10.Hembera VladimírSchánělec Milan     0346
11.Skypala JanJaroš Pavel     0347
12.Neckář LadislavVach René     2348
13.Hembera VladimírDibitanzl František     0349
14.Jakeš JanSchánělec Milan     03410
15.Neckář LadislavJaroš Pavel     03411
16.Hembera VladimírVach René     23412
17.Jakeš JanDibitanzl František     13413
18.Skypala JanSchánělec Milan     31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hembera Vladimír04Jaroš Pavel31
Jakeš Jan13Vach René31
Skypala Jan31Dibitanzl František31
Neckář Ladislav13Schánělec Milan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OST Velešín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Kaplice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala JihostrojRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:49 TJ Spartak Kaplice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Javořík Miroslav
Peterka Vilém
 
 
Sláma Luboš
Mašek Josef
 
 
     0301
2.Blaženec Dušan
Ferenčík František
 
 
Kratochvílová Mirka
Wolowiec Jaroslav
 
 
     2302
3.Javořík MiroslavSláma Luboš     0303
4.Peterka VilémKratochvílová Mirka     0304
5.Blaženec DušanWolowiec Jaroslav     3214
6.Ferenčík FrantišekMašek Josef     2315
7.Peterka VilémSláma Luboš     0316
8.Blaženec DušanKratochvílová Mirka     3126
9.Ferenčík FrantišekWolowiec Jaroslav     3236
10.Javořík MiroslavMašek Josef     1337
11.Blaženec DušanSláma Luboš     1338
12.Ferenčík FrantišekKratochvílová Mirka     3248
13.Javořík MiroslavWolowiec Jaroslav     1349
14.Peterka VilémMašek Josef     23410
15.Ferenčík FrantišekSláma Luboš     03411
16.Javořík MiroslavKratochvílová Mirka     03412
17.Peterka VilémWolowiec Jaroslav     03413
18.Blaženec DušanMašek Josef     23414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Javořík Miroslav04Sláma Luboš40
Peterka Vilém04Kratochvílová Mirka22
Blaženec Dušan22Wolowiec Jaroslav22
Ferenčík František22Mašek Josef40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Benešov nad ČernouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OST Velešín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:30 Začátek
utkání
17:15Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:19 TJ Sokol Benešov nad Černou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sviták Josef
Kodym František
 
 
Krauskopf Pavel
Rolník Martin
 
 
     3010
2.Tichý Václav
Kvasničák Miroslav
 
 

 
 
WO    3020
3.Sviták JosefKrauskopf Pavel     3030
4.Kodym FrantišekRolník Martin     3040
5.Tichý VáclavJavoříková Dagmar     3050
6.Kvasničák MiroslavWO    3060
7.Kodym FrantišekKrauskopf Pavel     1361
8.Tichý VáclavRolník Martin     3071
9.Kvasničák MiroslavJavoříková Dagmar     1372
10.Kodym MichalWO    3082
11.Tichý VáclavKrauskopf Pavel     3192
12.Kvasničák MiroslavRolník Martin     0393
13.Kodym MichalJavoříková Dagmar     0394
14.Kodym FrantišekWO    30104
15.Kvasničák MiroslavKrauskopf Pavel     13105
16.Kodym MichalRolník Martin     03106
17.Kodym FrantišekJavoříková Dagmar     30116
18.Tichý VáclavWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sviták Josef10Krauskopf Pavel22
Kodym František21Rolník Martin22
Tichý Václav30Javoříková Dagmar22
Kvasničák Miroslav03   
Kodym Michal02   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Senior Club Český Krumlov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol SoběnovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Plešivec Č.KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:9 Senior Club Český Krumlov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příchovský Karel
Grubmüller Václav
 
 
Kůzl Stanislav
Rybár Pavel ml.
 
 
     3010
2.Neřold Luboš
Salon Jan
 
 
Rybár Pavel
Rybár Michal
 
 
     3020
3.Příchovský KarelKůzl Stanislav     3030
4.Grubmüller VáclavRybár Pavel ml.     3040
5.Neřold LubošRybár Pavel     3050
6.Salon JanRybár Michal     3060
7.Grubmüller VáclavKůzl Stanislav     3070
8.Neřold LubošRybár Pavel ml.     3180
9.Salon JanRybár Pavel     1381
10.Příchovský KarelRybár Michal     3091
11.Neřold LubošKůzl Stanislav     30101
12.Salon JanRybár Pavel ml.     32111
13.Příchovský KarelRybár Pavel     30121
14.Grubmüller VáclavRybár Michal     30131
15.Salon JanKůzl Stanislav     30141
16.Příchovský KarelRybár Pavel ml.     31151
17.Grubmüller VáclavRybár Pavel     31161
18.Neřold LubošRybár Michal     31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Příchovský Karel40Kůzl Stanislav04
Grubmüller Václav40Rybár Pavel ml.04
Neřold Luboš40Rybár Pavel13
Salon Jan31Rybár Michal04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HolubovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Senior Club Český Krumlov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRÁSETÍNRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2020 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:43 Senior Club Český Krumlov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šváb Miroslav st.
Vítek Viliam
 
 
Hladík František
Štrob Otto
 
 
     0301
2.Sobol Daniel
PROCHÁZKA PETR
 
 
Socha František st.
Socha František ml.
 
 
     1302
3.Šváb Miroslav st.Hladík František     0303
4.Vítek ViliamŠtrob Otto     3213
5.Sobol DanielSocha František st.     3023
6.PROCHÁZKA PETRSocha František ml.     0324
7.Vítek ViliamHladík František     2325
8.Sobol DanielŠtrob Otto     3235
9.PROCHÁZKA PETRSocha František st.     0336
10.Šváb Miroslav st.Socha František ml.     0337
11.Sobol DanielHladík František     3147
12.PROCHÁZKA PETRŠtrob Otto     0348
13.Šváb Miroslav st.Socha František st.     0349
14.Vítek ViliamSocha František ml.     13410
15.PROCHÁZKA PETRHladík František     03411
16.Šváb Miroslav st.Štrob Otto     03412
17.Vítek ViliamSocha František st.     31512
18.Sobol DanielSocha František ml.     31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šváb Miroslav st.04Hladík František31
Vítek Viliam22Štrob Otto22
Sobol Daniel40Socha František st.22
PROCHÁZKA PETR04Socha František ml.31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy