Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dolní TřebonínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK HolubovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Restaurace pod Kaštanem, MojnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 09:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:5 TJ Dolní Třebonín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fleischmann Karel
Šítal Roman
 
 
Sobol Daniel
PROCHÁZKA PETR
 
 
     3010
2.Rytíř Jiří
Cipín Vladimír
 
 
Vítek Viliam
Šváb Miroslav st.
 
 
     3120
3.Fleischmann KarelSobol Daniel     3030
4.Rytíř JiříPROCHÁZKA PETR     3040
5.Šítal RomanŠváb Miroslav st.     3050
6.Cipín VladimírVítek Viliam     3060
7.Rytíř JiříSobol Daniel     3170
8.Šítal RomanPROCHÁZKA PETR     3080
9.Cipín VladimírŠváb Miroslav st.     3090
10.Fleischmann KarelVítek Viliam     30100
11.Šítal RomanSobol Daniel     30110
12.Cipín VladimírPROCHÁZKA PETR     30120
13.Fleischmann KarelŠváb Miroslav st.     30130
14.Rytíř JiříVítek Viliam     31140
15.Cipín VladimírSobol Daniel     32150
16.Fleischmann KarelPROCHÁZKA PETR     30160
17.Rytíř JiříŠváb Miroslav st.     30170
18.Šítal RomanVítek Viliam     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fleischmann Karel40Sobol Daniel04
Rytíř Jiří40PROCHÁZKA PETR04
Šítal Roman40Šváb Miroslav st.04
Cipín Vladimír40Vítek Viliam04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Senior Club Český Krumlov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol SoběnovRozhodčí:příchovský
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Plešivec Český KrumlovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:47 TJ Sokol Soběnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladík František
Štrob Otto
 
 
Kůzl Stanislav
Rybár Pavel ml.
 
 
     3110
2.Ondra Tomáš
Socha František ml.
 
 
Rybár Michal
Rybár Pavel
 
 
     0311
3.Hladík FrantišekRybár Pavel     3221
4.Štrob OttoKůzl Stanislav     1322
5.Ondra TomášRybár Michal     1323
6.Socha František ml.Rybár Pavel ml.     1324
7.Štrob OttoRybár Pavel     2325
8.Ondra TomášKůzl Stanislav     0326
9.Socha František ml.Rybár Michal     0327
10.Hladík FrantišekRybár Pavel ml.     3237
11.Ondra TomášRybár Pavel     0338
12.Socha František ml.Kůzl Stanislav     0339
13.Hladík FrantišekRybár Michal     23310
14.Štrob OttoRybár Pavel ml.     03311
15.Socha František ml.Rybár Pavel     03312
16.Hladík FrantišekKůzl Stanislav     30412
17.Štrob OttoRybár Michal     03413
18.Ondra TomášRybár Pavel ml.     13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hladík František31Rybár Pavel31
Štrob Otto04Kůzl Stanislav31
Ondra Tomáš04Rybár Michal40
Socha František ml.04Rybár Pavel ml.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Benešov nad ČernouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Senior Club Český Krumlov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 09:30 Začátek
utkání
17:15Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:36 Senior Club Český Krumlov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kodym František
Tichý Václav
 
 
Příchovský Karel
Salon Jan
 
 
     3210
2.Kodym Michal
Kvasničák Miroslav
 
 

 
 
WO    3020
3.Kodym MichalPříchovský Karel     0321
4.Kodym FrantišekGrubmüller Václav     3231
5.Tichý VáclavSalon Jan     3241
6.Kvasničák MiroslavWO    3051
7.Kodym FrantišekPříchovský Karel     0352
8.Tichý VáclavGrubmüller Václav     2353
9.Kvasničák MiroslavSalon Jan     1354
10.Kodym MichalWO    3064
11.Tichý VáclavPříchovský Karel     1365
12.Kvasničák MiroslavGrubmüller Václav     1366
13.Kodym MichalSalon Jan     1367
14.Kodym FrantišekWO    3077
15.Kvasničák MiroslavPříchovský Karel     0378
16.Kodym MichalGrubmüller Václav     1379
17.Kodym FrantišekSalon Jan     23710
18.Tichý VáclavWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kodym Michal03Příchovský Karel40
Kodym František12Grubmüller Václav31
Tichý Václav12Salon Jan31
Kvasničák Miroslav03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OST Velešín DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Kaplice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala JihostrojRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 09:30 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:177:51 TJ Spartak Kaplice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rychlý Pavel
Javoříková Dagmar
 
 
Mácha Karel
Kuba Lukáš
 
 
     0301
2.Krauskopf Pavel
Rolník Martin
 
 
Kratochvílová Mirka
Wolowiec Jaroslav
 
 
     0302
3.Krauskopf PavelMácha Karel     1303
4.Rychlý PavelWolowiec Jaroslav     2304
5.Javoříková DagmarKuba Lukáš     0305
6.Rolník MartinKratochvílová Mirka     0306
7.Rychlý PavelMácha Karel     0307
8.Javoříková DagmarWolowiec Jaroslav     0308
9.Rolník MartinKuba Lukáš     0309
10.Krauskopf PavelKratochvílová Mirka     13010
11.Javoříková DagmarMácha Karel     03011
12.Rolník MartinWolowiec Jaroslav     03012
13.Krauskopf PavelKuba Lukáš     03013
14.Rychlý PavelKratochvílová Mirka     03014
15.Rolník MartinMácha Karel     03015
16.Krauskopf PavelWolowiec Jaroslav     03016
17.Rychlý PavelKuba Lukáš     30116
18.Javoříková DagmarKratochvílová Mirka     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krauskopf Pavel04Mácha Karel40
Rychlý Pavel13Wolowiec Jaroslav40
Javoříková Dagmar04Kuba Lukáš31
Rolník Martin04Kratochvílová Mirka40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Kaplice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OST Velešín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bělidlo 114, Kaplice, Herna ST v areálu TJ Spartak KapliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 09:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:37 OST Velešín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakeš Jan
Michalisko David
 
 

 
 
WO    3010
2.Skypala Jan
Neckář Ladislav
 
 
Blaženec Dušan
Javořík Miroslav
 
 
     2311
3.Neckář LadislavBlaženec Dušan     0312
4.Michalisko DavidJavořík Miroslav     1313
5.Skypala JanVraspír Martin     3123
6.Jakeš JanWO    3033
7.Michalisko DavidBlaženec Dušan     0334
8.Skypala JanJavořík Miroslav     1335
9.Jakeš JanVraspír Martin     0336
10.Neckář LadislavWO    3046
11.Skypala JanBlaženec Dušan     2347
12.Jakeš JanJavořík Miroslav     2348
13.Neckář LadislavVraspír Martin     0349
14.Michalisko DavidWO    3059
15.Jakeš JanBlaženec Dušan     13510
16.Neckář LadislavJavořík Miroslav     03511
17.Michalisko DavidVraspír Martin     13512
18.Skypala JanWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Neckář Ladislav03Blaženec Dušan40
Michalisko David03Javořík Miroslav40
Skypala Jan12Vraspír Martin31
Jakeš Jan03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vltavan LoučoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Hraničář MalontyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična obecního úřadu LoučoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 09:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:12 KST Vltavan Loučovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jaroš Pavel
Vach René
 
 
Pešel Jan
Matuš Jaroslav
 
 
     3110
2.Dibitanzl František
Schánělec Milan
 
 
Chadim David
Matuš František
 
 
     3020
3.Jaroš PavelPešel Jan     3030
4.Dibitanzl FrantišekMatuš Jaroslav     3140
5.Schánělec MilanMatuš František     3050
6.Vach RenéChadim David     3160
7.Dibitanzl FrantišekPešel Jan     3070
8.Schánělec MilanMatuš Jaroslav     3280
9.Vach RenéMatuš František     3190
10.Jaroš PavelChadim David     30100
11.Schánělec MilanPešel Jan     31110
12.Vach RenéMatuš Jaroslav     32120
13.Jaroš PavelMatuš František     30130
14.Dibitanzl FrantišekChadim David     03131
15.Vach RenéPešel Jan     30141
16.Jaroš PavelMatuš Jaroslav     30151
17.Dibitanzl FrantišekMatuš František     30161
18.Schánělec MilanChadim David     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jaroš Pavel40Pešel Jan04
Dibitanzl František31Matuš Jaroslav04
Schánělec Milan40Matuš František04
Vach René40Chadim David13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Křemže - Holubov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Český KrumlovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní sál KrásetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2020 09:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:36 KST Český Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chaloupka Pavel
Mandát Jiří
 
 
Lepeška Antonín
Kočan Jan
 
 
     3010
2.Vondrák Zdeněk st.
Richter Milan
 
 
Slovák Marek
Andrle Václav
 
 
     1311
3.Mandát JiříLepeška Antonín     2312
4.Chaloupka PavelKočan Jan     3022
5.Vondrák Zdeněk st.Slovák Marek     2323
6.Richter MilanAndrle Václav     0324
7.Chaloupka PavelLepeška Antonín     3034
8.Vondrák Zdeněk st.Kočan Jan     1335
9.Richter MilanSlovák Marek     2336
10.Mandát JiříAndrle Václav     3046
11.Vondrák Zdeněk st.Lepeška Antonín     0347
12.Richter MilanKočan Jan     0348
13.Mandát JiříSlovák Marek     3158
14.Chaloupka PavelAndrle Václav     3268
15.Richter MilanLepeška Antonín     0369
16.Mandát JiříKočan Jan     23610
17.Chaloupka PavelSlovák Marek     30710
18.Vondrák Zdeněk st.Andrle VáclavWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mandát Jiří22Lepeška Antonín31
Chaloupka Pavel40Kočan Jan31
Vondrák Zdeněk st.03Slovák Marek22
Richter Milan04Andrle Václav12
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy